Sklep zoologiczny Świat Pupila- Logo - Opinie

Sklep zoologiczny Świat Pupila

Opinie (359) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1539)

Na plus na pewno krótszy czas wysyłki niż to było przedstawione na stronie oraz bardzo atrakcyjna cena. Na duży minus zasługuje sposób zapakowania przedmiotu (w sama folię bąbelkową) co spowodowało znaczne uszkodzenie kartonu, a domek był prezentem gwiazdkowym.

Nie polecam złożenie zamówienia z płatnością przy odbiorze po pięciu dniach kontakt ze sklepem w celu ustalenia terminu dostawy okazało się że sklep dopiero zamierza nadać paczkę. Paczka dotarła po dwóch dniach ale zawartość jest niezgodna z zamówieniem

Opinie nt. sklepu Sklep zoologiczny Świat Pupila

Produkt zgodny z opisem Klatka świetna, idealna dla średniego kota lub mniejszego pieska. Szybka wysyłka
12 lip 2024

Serdecznie polecam sklep. Bardzo dobry kontakt i sprawna transakcja
9 lip 2024
Kontakt z klientem na poziomie profesjonalnym.
13 lip 2024
Szanowni Państwo, Dziękujemy, że zechcieli Państwo podzielić się z nami swoimi pozytywnymi doświadczeniami. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać wysoki poziom profesjonalizmu we wszystkich naszych interakcjach z naszymi klientami. Państwa zadowolenie jest naszym najwyższym priorytetem i doceniamy Państwa uznanie dla naszych wysiłków. Pozdrawiamy Z wyrazami szacunku, [Pana/Pani imię i nazwisko] Manager w Swiat Pupila
RM
8 lip 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. :) Pozdrawiamy
13 lip 2024
Dzień dobry, otrzymaliśmy Pani ocenę naszego sklepu. Czy możemy prosić o wyjaśnienie co wpłynęło na to, że jest tak niska? Z góry dziękujemy za odpowiedź. Pozdrawiamy
27 maj 2024

Tunel

Bardzo solidnie zrobione , kotek uwielbia się w nim chować. Ładny, ciekawie zrobione.
6 cze 2024
Szybka realizacja zamówienia! Na 6+