Sklep zoologiczny Świat Pupila- Logo - Opinie

Sklep zoologiczny Świat Pupila

Opinie (368) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1445)

Ważny od: 2 kwi 2019
Sklep zoologiczny Świat Pupila spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 maj 2023
Zamówiony produkt otrzymałem w terminie zgodnie z warunkami zamówienia. Na prośbę produkt został starannie zapakowany i zabezpieczony przed ewentualnym uszkodzeniem. Warto dodać, iż przy zamówieniu powyżej określonej wartości sklep wysyła produkty bezpłatnie - oto jest bardzo ok:)

10 kwi 2023
Kontakt telefoniczny z Pania, ktora odebrala tel kiedy dzwonilam zapytac o zamówienie gdy przez 3 dni nie zmieniał sie status (byla tez pisana prośba) tragiczny, Pani bardzo nie miła z podniesionym tonem naskoczyła na mnie i nie chciala dojsc do slowa nie mam pojecia jak mozna tak rozmawiac z klientem…. Klatka wątpliwej jakości, lekko pęknięty jeden element ale za ta cene nie ma co sie czepiać, choc towar nie do konca zgodny z opisem - domek dla chomika jest inny niz na zdjęciu, jedzenie dla gryzoni ok. Ale nie zrobie wiecej tu zakupow i nie polecam sprzedającego.

Opinie nt. sklepu Sklep zoologiczny Świat Pupila

Szybka dostawa Niestety smaczki w plastikowym opakowaniu powinny być owinięte w folie bąbelkową lub w inny sposób zabezpieczone ponieważ pudełko pogniotło się w transporcie i smaczki zbierałam z kartonu
25 lut 2024
Niezwykle przyjacielska obsługa Zrobiłam błąd w zamówieniu (zaznaczyłam opcję "odbiór osobisty"), a niezwykle sympatyczna Pani z własnej inicjatywy zadzwoniła do mnie i naprawiła błąd!
Wszystko ok, produkt zgodny z zamówieniem; przesyłka super zabezpieczona. Jeszcze gdyby czas wysyłki byłby dużo szybszy byłoby całkiem rewelacyjnie. Polecam
Wszystko zgodnie z umową. Dobry kontakt ze sklepem. Trochę trzeba było czekać bo nie było rozmiaru, ale zamówiony towar dotarł bez problemu.
Jestem zadowolona . Produkt otrzymałam bardzo szybko i w idealnym stanie. Polecam Świat Pupila znajomym. Dziękuję za wspaniałą obsługę.
Produkty zgodne z opisem. Szybka i sprawna realizacja zamówienia. Polecam sklep.
Dziękuję za szybką dostawę i miłą obsługę jestem zadowolona z zakupu
AD
Anna D.
Białystok
Jestem zadowolona z zakupu,obsługi zamówienia-nic dodać-jest ok
Szybka dostawa, obsługa pomocna przy rozwiązywaniu problemów.
Super kontakt telefoniczny. Polecam sklep Świat Pupila.
2 mar 2024
Polecam sklep, bezproblemowo, szybko, profesjonalnie.
Szybka obsługa zamówienia, towar dobrej jakości.

Tak jak powinno być

Produkt taki jak w opisie, szybka wysyłka

Pomocna obsługa, szybka dostawa
Miła i sprawna transakcja
Szybka dostawa kagańca :)
jakośc i szybka dostawa
AD