Your Taste- Logo - Opinie

Your TasteOpinie

ważny od: 21.04.2021
Sklep Your Taste został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Your Taste można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 21.04.2021

Opinie nt. sklepu Your Taste

Wysoka jakość produktów, stosunek jakości do ceny i szybka wysyłka. Z mojej perspektywy fajnie byłoby mieć możliwość zakupu w mniejszej ilości. Fajna opcja byłaby możliwość zakupu lokalnie do własnego pojemnika lub w wielorazowym naczyniu, które można zwrócić. Nie jest to jednak coś, co miałoby mnie przekonać gdyby jakośc produktów nie była satysfakcjonująca. Jakość, ceny i wybór są super, dlatego od pewnego czasu zamawiam tylko u Was :)

Minus: nie podano konkretnego terminu dostawy przy zamówieniu (brak wiadomości). Plus: Produkty dobrej jakości i bardzo ładnie opakowane :) super cena!

Opinie nt. sklepu Your Taste

Witam. Po raz pierwszy złożyłam zamówienie w sklepie YOUR TASTE i po otrzymaniu produktów stwierdzam, że mają najwyższą jakość i są przepyszne.
Wszystko estetycznie zapakowane, produkty świeże i smaczne, bardzo polecam
Świetna jakość orzechów, polecam wszystkim orzechożercom!
Lepiej już nie może być wszystko w porządku.
pakowania sposób i dostawy Szybkość
Świetna jakość i obsługa 👍
Polecam❤️
Wczoraj
Zamówione przeze mnie produkty są świeże, szczególnie zwracam na to uwagę jeśli chodzi o orzechy włoskie, były dobrze przechowywane, co jest istotne jeśli stanowią znaczący składnik diety. Owoce suszone są dobrze wysuszone, dzięki czemu są smaczne i słodkie. Poza tym jestem zadowolona z formy obsługi i przekazywania mi informacji na każdym etapie realizacji zamówienia.
Bardzo dobra jakość wszystkich ziaren, ultimate test to orzechy włoskie które są pyszne do tego bardzo szybka dostawa. Polecone wszystkim znajomym, na pewno będę wracać, dzięki ❤️ ps. jeśli kiedyś oferta powiększyła by się o płatki drożdżowe to byłaby to moja strona startowa przeglądarki 🤣
To było moje kolejne zamówienie z Your Taste. Jak poprzednio jestem bardzo zadowolona z jakości! Jedyne, co moim zdaniem warto by dodać, to zawartość dodatkowych składników odżywczych, które możemy znaleźć w danym produkcie. Pomoże to lepiej dbać o zdrowie!
Dziękujemy bardzo. Bardzo szybka i miła obsługa zamówienia, błyskawiczna dostawa. Polecam bardzo tem sklep. Bardzo dobre jakościowo produkty. Super. Powodzenia panowie.