marthome.pl

Opinie (39) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (65)

Ważny od: 20 wrz 2022
marthome.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Wysoka estetyka wykonania, pieczołowicie zapakowane zamówione produkty. Lekki poślizg z terminem realizacji zamówienia, gdyby nie to, to 5 gwiazdek murowane.

Na rynku jest duża konkurencja, jeśli klient wysyła zdjęcia na których ewidentnie widać że materiał jest źle wykrojony(za mały) i przyczepiony na zszywki tak że zostają dziury to chyba reklamacja powinna być uwzględniona. A tu pani miła, otwarta do momentu zapłaty. Koszty odesłania są tak duże że zostajemy z wadliwym towarem. Nie polecam.

Opinie nt. sklepu marthome.pl

Porażka

Odpowiedź ze sklepu marthome.pl
Bardzo nam przykro z powodu wystawionej opinii. Klientka po otrzymaniu towaru chciała zwrócić towar. Oczywiście wyraziliśmy na to zgodę zgodę. Foteli jednak nie zwróciła-okazuje się, że przez zbyt wysokie koszty. Materiał wcale nie był za mały, ani dziurawy (świadczą o tym zdjęcia od Klientki), tylko ktoś złapał za spód fotela przez co podszewka, która znajduje się od spodu fotela została przerwana na zszywkach. Producent nie uznał reklamacji.
3 lis 2023
Sklep wysyła ale ich kurier Dpd niestety urządza gierki!! Dwa zamówienia żadne nie dotarło pod drzwi
Odpowiedź ze sklepu marthome.pl
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Firma kurierska na pewno zostanie pociągnięta do odpowiedzialności.