marthome.pl

Opinie (39) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (64)

Ważny od: 20 wrz 2022
marthome.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Wysoka estetyka wykonania, pieczołowicie zapakowane zamówione produkty. Lekki poślizg z terminem realizacji zamówienia, gdyby nie to, to 5 gwiazdek murowane.

Na rynku jest duża konkurencja, jeśli klient wysyła zdjęcia na których ewidentnie widać że materiał jest źle wykrojony(za mały) i przyczepiony na zszywki tak że zostają dziury to chyba reklamacja powinna być uwzględniona. A tu pani miła, otwarta do momentu zapłaty. Koszty odesłania są tak duże że zostajemy z wadliwym towarem. Nie polecam.

Opinie nt. sklepu marthome.pl

1 kwi 2024
Staranne wykonanie, miłe w dotyku, trwałość wyjdzie z czasem .
BS
Basia S.
Cieszyn
2 mar 2024
Jestem bardzo zadowolona. Zakup spełnił moje oczekiwania. Cena atrakcyjna .Polecam
Wszystko jest w jak najlepszym porządku

Porażka

Odpowiedź ze sklepu marthome.pl
Bardzo nam przykro z powodu wystawionej opinii. Klientka po otrzymaniu towaru chciała zwrócić towar. Oczywiście wyraziliśmy na to zgodę zgodę. Foteli jednak nie zwróciła-okazuje się, że przez zbyt wysokie koszty. Materiał wcale nie był za mały, ani dziurawy (świadczą o tym zdjęcia od Klientki), tylko ktoś złapał za spód fotela przez co podszewka, która znajduje się od spodu fotela została przerwana na zszywkach. Producent nie uznał reklamacji.
18 lut 2024
Nie polecam. Paczka przyszła w stanie jak na zdjęciach. Po otwarciu okazało się że towar jest uszkodzony w wielu miejscach. Wygląda wszystko jak psowi z pyska wyciągnięte :) Dosłownie.
Odpowiedź ze sklepu marthome.pl
Dzień dobry, bardzo nam przykro z powodu Pastwa opinii i całej sytuacji. Nie wpłynęła od Państwa do Nas żadna reklamacja. W takich sytuacjach wystarczy złożyć reklamację, każdy uszkodzony element wymieniamy na nowy. Towar wysyłamy firmami kurierskimi takie rzeczy się zdarzają, wystarczy to zgłosić. Kolejna kwestia wg. Polskiego prawa jeśli paczka jest uszkodzona to powinno się jej nie odbierać, spisać protokół szkody z kurierem, wtedy wysyłany jest nowy towar.
24 sty 2024
Minął już termin 7-14 dni roboczych na dostarczenie zakupionych produktów, a nadal brak jakiejkolwiek informacji o realizacji zamówienia. Terminowosć oraz szybkość realizacji zamówień to jedno z państwa sztandarowych haseł...
Odpowiedź ze sklepu marthome.pl
Dzień dobry, Towar został wysłany 24 Stycznia, a powinien najpóźniej 22 Stycznia. Bardzo przepraszamy za dwudniowe opóźnienie. O każdym etapie zamówienia Klient był informowany z automatu-podczas zmiany statusu na sklepie.
22 gru 2023
Meble bardzo ładne, miła obsługa i szybko zrealizowane zamówienie, polecam
11 wrz 2023
polecam serdecznie, przystępne ceny, miły kontakt, szybka wysyłka. Fotel zgodny z opisem. Dziękuję
21 sie 2023
Pomoc telefoniczna w realizacji zamówienia była doskonałej jakości.Polecam serdecznie
CM
Cezary M.
Dzierzążenko
22 wrz 2023
Otrzymywałem wszystkie informacje na temat przesyłki towar dobrze zapakowany
25 wrz 2023
szybkość wykonanej przesyłki , profesjonalizm w rozmowie i kompetencja
24 sie 2023
Jestem bardzo zadowolona z obsługi,szybka przesyłka, szafka super
Zamówienie produktu błyskawiczna dostawa miły kurier.