woodwear.pl- Logo - Opinie

woodwear.pl

Opinie (56) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (200)

Ważny od: 4 wrz 2020
woodwear.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

10 sty 2024
Jestem bardzo zadowolona, zamówiony zegarek z grawerem dotarł do mnie ekspresowo. Kontakt z obsługą jest wyjątkowy, doskonale podejście do klienta, nigdy się nie spotkałam z tak empatyczną obsługą ze strony sklepu. Bardzo polecam, jakość zegarka jest rewelacyjna, idealna precyzja i dbałość o detale oraz szczegóły takie jak opakowanie. Całość tworzy naprawdę niesamowite wrażenie. Dziękuję bardzo Panu z którym kontaktowałam się telefonicznie, uratował Pan mój prezent na ostatnią chwilę dla bliskiej osoby. Prezent sprawuje się idealnie i osoba obdarzona jest nim zachwycona. Polecam wszystkim którzy cenią sobie dbałość o wykonanie produktu i na prawdę bardzo szybką realizację!

Taki zegarek można kupić za 170 PLN , czuje się oszukany

Opinie nt. sklepu woodwear.pl

22 sie 2023

Świetny zegarek, super obsługa

Jestem bardzo zadowolona i z obsługi, i z kontaktu, i z terminowości zamówienia, piękny grawer (już 10 min po złożeniu zamówienia miałam kontakt z firmy ws grawera a 15 min później zdjęcie gotowego napisu! Cudowny, miły i profesjonalny kontakt!) Wysyłka w tym samym dniu (popołudniu!) Dzień po wysłaniu (pomimo Święta!) już odebrałam przesyłkę. Pięknie, starannie zapakowana, sam zegarek jest jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach, nie mogłam się powstrzymać i mąż dostał prezent dzień wcześniej 🤣 Dziękuję ogromnie i POLECAM tą firmę.
9 wrz 2023

Bardzo polecam.

Coś pięknego. Zegarek przyszedł w kilka dni z pięknym grawerem w idealnym pudełeczku . Bardzo dobry kontakt z sprzedającym jestem mega zadowolona
21 paź 2023
Zegarek świetnie wykonany. Łatwy w obsłudze, jeśli chodzi o regulację bransolety. Pierwsze wrażenie 10/10.

Okulary Pueblo

Bardzo dobry kontakt ze sklepem. Produkt wyglada bardzo elegancko i atrakcyjnie. Wysyłka bardzo sprawna.
8 wrz 2023

Bardzo zadowolona klientka

Szybkie wykonanie zamówienia, wysłanie zapytania o projekt, przesłanie zdjęcia gotowego projektu - jako klient czułam się bardzo zaopiekowana, co działa na dużą korzyść dla firmy, na pewno będę polecać.
27 sie 2023

Jestem bardzo zadowolona

Wykonanie bardzo jakościowe. Świetna komunikacja ze sprzedawcą. Zamówienie doszło na czas. Indywidualne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona. Polecam
12 cze 2023
Zaskoczeniem była ekspresowa wysyłka! Zamówienie o 15.30 przyszło następnego dnia (po płatności od razu została nadana paczka) ❤️
28 cze 2023
Kontakt z biurem obsługi pierwsza klasa! bardzo pomocny personel, szybka wysyłka, jakość produktu bez zastrzeżeń!
26 maj 2023
Zegarek bardzo się podoba :) Kupiłam w prezencie dla męża. Super jakość, super kontakt ze sklepem. Polecam!
19 paź 2023
Marzyłam o takim zegarku i wreszcie znalazłam . Dziękuję i czekam na nowości .
16 gru 2023
Super jakość wykonania, miły ale konkretny kontakt, polecam serdecznie

Super!

Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja zamówienia. Super zegarek!
29 lis 2023
Serdecznie polecam. Zamówienie zrealizowane błyskawicznie :)

bransoletka męska, zegarek

ślicznie zapakowane ... bardzo dobra jakość ... zadowolenie męża bezcenne 😉
4 paź 2023

Zadowolony klient

Szybka realizacja i możliwość zobaczenia projektu graweru przed wysyłką.
12 sie 2023
Obsługa na najwyższym poziomie! Zegarek zachwycający Serdecznie polecam
10 maj 2023
Bardzo piękny zegarek, szczególnie tarcza taka niebieska,po prostu super
20 paź 2023

Super!!!!

Szybka realizacja piękne wykonanie. Zegarek cudowny!!!!
26 cze 2023

Zadowolony tata 😁

Cudne wykonanie ! Kontakt i obsługa pierwsza klasa ! 👌
27 wrz 2023
Zakupy w tym sklepie to istna przyjemność