staradobraksiazka.pl

Opinie (308) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (308)

Ważny od: 30 cze 2023
staradobraksiazka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 lis 2023
Jak dla mnie wszystko mi się podobało żadnych problemów przy składaniu zamówienia jak zwykle szybka dostawa co oznacza profesjonalne podejście do klienta.

Lepsza rachunkowosc,oplacona książka,brak dostawy

Opinie nt. sklepu staradobraksiazka.pl

Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywne opinie! Cieszymy się, że podobają się Państwu nasze produkty i usługi. W "Starej Dobrej Książce" cenimy sobie zadowolenie klienta i staramy się świadczyć usługi najwyższej jakości. Państwa opinia wiele dla nas znaczy. Jeszcze raz dziękuję!
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję i miłe słowa! Cieszymy się, że miała Pani z nami miłe doświadczenia i doceniamy Pani opinię. W Starej Dobrej Książce dokładamy wszelkich starań, aby Państwa doświadczenia były jak najlepsze. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi przemyśleniami i mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Państwu służyć!
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że miał Pan wspaniałe doświadczenie z nami w Starej Dobrej Książce. Staramy się zapewnić naszym klientom zarówno szeroki wybór książek, jak i doskonałą obsługę klienta. Cieszymy się, że mogliśmy przekroczyć Państwa oczekiwania i mamy nadzieję, że wkrótce odwiedzą nas Państwo ponownie!
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na ocenę naszych usług. Bardzo cenimy Pana opinię i cieszymy się, że był Pan zadowolony z dostawy, produktu i obsługi klienta. W Starej Dobrej Książce dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci mieli z nami pozytywne doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy!
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Naprawdę doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że mieli Państwo z nami wspaniałe doświadczenia. Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom jak najlepszych wrażeń z czytania i cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Dziękujemy, że wybrali Państwo "Starą Dobrą Książkę"!
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię. Cieszymy się, że spodobała się Pani nasza usługa i produkt. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom książki najwyższej jakości i najlepszą obsługę klienta. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami!
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na ocenę naszych usług. Cieszymy się, że miał Pan ogólnie pozytywne doświadczenia i dziękujemy za opinię. Naszym celem jest zapewnienie Państwu doskonałego wyboru książek i jesteśmy dumni z poziomu obsługi klienta, który zapewniamy. Doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że będziemy mogli ponownie służyć Państwu pomocą w przyszłości.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa opinię i polecenie nas! Cieszymy się, że mają Państwo pozytywne doświadczenia z naszą firmą. W "Starej Dobrej Książce" staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i wybór książek. Z niecierpliwością czekamy na ponowne obsłużenie Państwa w przyszłości.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa wspaniałą recenzję! Miło nam słyszeć, że byli Państwo zadowoleni z dostawy i produktu. W Starej Dobrej Książce wierzymy w dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości książek i usług. Z niecierpliwością czekamy, aby wkrótce znów Państwu służyć!
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że był Pan zadowolony z naszych usług i doceniamy, że poświęcił Pan czas na przekazanie nam swojej opinii. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Państwa opinią!
30 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za Państwa miłą recenzję. Cieszymy się, że miała Pani pozytywne doświadczenia z naszą dostawą, towarem i obsługą klienta. Państwa opinie są dla nas bezcenne i dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się nimi z nami.
30 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję naszego Antykwariatu! Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę, wybór i ceny. Doceniamy, że poświęcił Pan czas, aby zostawić nam tę opinię.
29 kwi 2024
Dziękujemy za Państwa opinię 5/5 gwiazdek dla Antykwariatu Stara Dobra Książka. Cieszymy się że odwiedzając nas, miała Pani wspaniałe wrażenia. W Starej Dobrej Książce staramy się stworzyć środowisko, w którym każdy może znaleźć idealną książkę i wygląda na to, że udało nam się to osiągnąć podczas Pani wizyty. Jeszcze raz dziękujemy ze nas Państwo wybrali.
28 kwi 2024
Dziękujemy za Państwa ocenę Starej Dobrej Książki. Cieszymy się, że miał Pan pozytywne doświadczenia i doceniamy, że poświęcił Pan czas, aby podzielić się z nami swoimi uwagami. W Starej Dobrej Książce dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom produkty i usługi najwyższej jakości i cieszymy się, że znalazło to odzwierciedlenie w Państwa doświadczeniach z nami. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
27 kwi 2024
28 kwi 2024
Dziękujemy za Państwa recenzję! Doceniamy, że wystawił nam Pan ogólną ocenę 4/5 i że był Pan zadowolony z naszej dostawy i produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i zawsze jesteśmy otwarci na opinie, abyśmy mogli nadal się doskonalić. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa recenzję.
MB
Michał B.
Grudziądz
25 kwi 2024
25 kwi 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę wszystkim naszym klientom i doceniamy Państwa opinie.
23 kwi 2024
Dziękujemy za Państwa miłą recenzję! Cieszymy się, że dostawa i produkt były tak wysokiej jakości. W "Starej Dobrej Książce" staramy się oferować jak najlepszą obsługę klienta i cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania.
23 kwi 2024
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję Starej Dobrej Książki. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie nasze książki były najwyższej jakości, a nasz personel był przyjazny i profesjonalny we wszystkich interakcjach. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoją opinią.
23 kwi 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii. Doceniamy Państwa opinie i staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę wszystkim naszym klientom. Dziękujemy, że wybrali Państwo Starą Dobrą Książkę.
21 kwi 2024
21 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam tak wspaniałej recenzji! Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z naszej dostawy, produktów i obsługi klienta. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i doceniamy Państwa opinie. Pozdrawiamy Antykwariat Stara Dobra Książka.