czytio.plOpinie

: 1 009Bardzo dobryCertyfikowany sklep

czytio.pl- Logo - Opinie
czytio.pl- Logo - Opinie

czytio.pl - Kindle paperwhite, pocketBook, Cybook, inkbook

Sklep czytio.pl prowadzimy nieprzerwanie od stycznia 2009 roku, dlatego o czytnikach ebooków wiemy naprawdę dużo. W tym czasie zrealizowaliśmy już ponad kilkanaście tysięcy zamówień i otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii od naszych klientów. Swoją działalność skupiamy na czytnikach e-publikacji, służących do komfortowego czytania cyfrowych treści. Dlatego praktycznie wszystkie urzadzenia w naszej ofercie posiadają ekran w technologii e-papieru.
71media.pl S. A.
ul. Joachima Lelewela 4
53-505 Wrocław
REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW KRS 0000482726
Przemysław Czak

Opinie nt. sklepu czytio.pl

4.98/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu czytio.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Czytnik wart swojej ceny. Jest czytnikiem bardzo dobrej jakości a jednocześnie w ograniczony sposób zastępuje tablet np. Samsunga S2. Naprawdę uniwersalne urządzenie w podróży energooszczędne nie męczy oczu polecam.
Sklep świetny, obsługa fachowa, szybka dostawa. Oceniam bardzo dobrze sklep, czytnik również spełnia moje oczekiwania, jedynym mankamentem czytnika jak dotychczas jest przycisk włączania. Ogólnie polecam.
Czytnik dotarł w ciągu 48 h od zamówienia a na interesujące mnie pytanie otrzymałam odpowiedź w kolejnym dniu roboczym. Jak najbardziej polecam
Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane.Wiadomości bardzo przejrzyste nic dodać nic ująć.Jestem bardzo zadowolony z zakupu i obsługi.Roman
Bardzo profesjonalna obsługa, pomoc po zakupie czytnika. Transakcja przebiegła szybko , jestem bardzo zadowolona. Polecam innym zakupy.Jola
Szybka dostawa, dobra cena i jeszcze 60 dni Legimi za darmo! To już drugi czytnik zakupiony w Czytio. Jestem bardzo zadowolona.
Przystępne, fachowe (a jednocześnie prowadzone w miłej atmosferze) przekazy informujące n/t. spraw, które mnie interesowały.
Jestem bardzo zadowolony - szybka dostawa, bezproblemowy kontakt i pomoc w "uruchomieniu" czytnika. Wszystko super.
Wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie. Zamówienie złożone rano otrzymałem następnego dnia. Polecam
Cała transakcja zakupu odbyła się bezproblemowo i szybko. Jestem zadowolona i polecam zakupy w czytio.pl
Towar przyszedł sprawny, dobrze zabezpieczony i przede wszystkim sprawny, polecam tego sprzedawcę.
Polecam Sprzedawcę i czytnik. Przesyłka szybko wysłana. InkPad 3 działa zgodnie z oczekiwaniami.
Szybka i sprawna dostawa ze stałym dostępem do informacji odnośnie przebiegu zamówienia
Realizacja nie trwała nawet 48 godzin, realizacja zgodnie z zamówieniem
Super szybka wysyłka. Doskonały produkt. Szczerze wszystkim polecam.
Czytniki kupuje tylko w tym sklepie i zawsze jest wszystko super !
Świetny kontakt sklepu z klientem, natychmiastowa wręcz wysyłka.
Czytnik ok. Panowie że sklepu bardzo bardzo pomocni i cierpliwie.
Bardzo szybka dostawa towar zgodny z zamówieniem. Super polecam
Zamówienie zrealizowane ekspresowo, nie mam żadnych zastrzeżeń.