staradobraksiazka.pl

Opinie (308) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (308)

Ważny od: 30 cze 2023
staradobraksiazka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 lis 2023
Jak dla mnie wszystko mi się podobało żadnych problemów przy składaniu zamówienia jak zwykle szybka dostawa co oznacza profesjonalne podejście do klienta.

Lepsza rachunkowosc,oplacona książka,brak dostawy

Opinie nt. sklepu staradobraksiazka.pl

Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na ocenę naszych usług. Cieszymy się, że miał Pan ogólnie pozytywne doświadczenia i dziękujemy za opinię. Naszym celem jest zapewnienie Państwu doskonałego wyboru książek i jesteśmy dumni z poziomu obsługi klienta, który zapewniamy. Doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że będziemy mogli ponownie służyć Państwu pomocą w przyszłości.
27 kwi 2024
28 kwi 2024
Dziękujemy za Państwa recenzję! Doceniamy, że wystawił nam Pan ogólną ocenę 4/5 i że był Pan zadowolony z naszej dostawy i produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i zawsze jesteśmy otwarci na opinie, abyśmy mogli nadal się doskonalić. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa recenzję.
Warto, by kurier przed dostarczeniem przesyłki zadzwonił.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa opinię. W Antykwariacie cenimy sobie Państwa zadowolenie i nieustannie dążymy do poprawy jakości naszych usług. Bardzo nam przykro że Kurier zawiódł Pana oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie Antykwariat Stara Dobra Książka
Wszystko bardzo OK
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa recenzję. Cieszymy się, że mieli Państwo pozytywne doświadczenia z naszym sklepem "Stara Dobra Książka"! Dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i wysokiej jakości książek, więc cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa wsparcie.
14 sty 2024
Dziękujemy, że zechciała Pani podzielić się z nami swoją opinią. Miło nam słyszeć, że uznała Pani naszą usługę dostawy za doskonałą. Staramy się zapewnić szeroki wybór produktów wysokiej jakości i doceniamy Państwa wkład.