staradobraksiazka.pl

Opinie (308) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (308)

Ważny od: 30 cze 2023
staradobraksiazka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 lis 2023
Jak dla mnie wszystko mi się podobało żadnych problemów przy składaniu zamówienia jak zwykle szybka dostawa co oznacza profesjonalne podejście do klienta.

Lepsza rachunkowosc,oplacona książka,brak dostawy

Opinie nt. sklepu staradobraksiazka.pl

21 kwi 2024
Ciekawa oferta, już kolejny raz kupuję książki w języku angielskim ale też antykwaryczne ,które są praktycznie niedostępne w księgarni. Zamówienie realizowane błyskawicznie. Dziękuję!
21 kwi 2024
Dziękujemy za miłe słowa na temat naszego wyboru książek i szybkiej wysyłki. Cieszymy się, że wracają Państwo do nas w poszukiwaniu książek w języku angielskim i rzadkich antyków. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości wyboru książek i cieszymy się, że będziemy mogli ponownie Państwu służyć.

Dobrze że jesteście :)

U Was znalazłam książkę którą poszukiwałam..szybka dostawa i co ważne,książka porządnie i fachowo zapakowana.Dziekuję i polecam z czystym sumieniem :) pozdrawiam cieplutko.Anna.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękuję za miłe słowa, Pani Anno! Cieszymy się, że mogliśmy dostarczyć Pani książkę, której Pani szukała, oraz że została ona profesjonalnie wysłana i zapakowana. Ponad wszystko cenimy sobie zadowolenie naszych klientów i zawsze dążymy do zapewnienia wysokiej jakości usług. Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię i wspaniałą rekomendację.
1 maj 2024

Znalazłam książki, które wydawały się nie do zdobycia

Zgodność z opisem i szybkość realizacji zamówienia. Znalazłam książki, które wydawały się nie do zdobycia - poszukiwałam ich od dłuższego czasu.
2 maj 2024
Dziękujemy za Państwa recenzję. Cieszymy się, że udało się Państwu znaleźć książki, które były trudne do zdobycia. W Starej Dobrej Książce staramy się dostarczać książki najwyższej jakości i najlepszą obsługę klienta, dlatego doceniamy Państwa pozytywne opinie.
Błyskawiczna obsługa, bogate zbiory. Odnalazłam brakującą pozycję z lat 80 do mojego zbioru Sienkiewiczowskiego. Dziękuję serdecznie
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc Państwu z kolekcją Sienkiewiczowską. W Starej Dobrej Książce staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i wybór książek. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinie i

SUPER

DUŻY WYBÓR POSZUKIWANYCH KSIĄŻEK,SZYBKA DOSTAWA,JASNA I CZYTELNA OBSŁUGA , FIRMA GODNA POLECENIA.
23 kwi 2024
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasz wybór książek, szybka dostawa i przejrzysta obsługa klienta spełniły Państwa oczekiwania. W Starej Dobrej Książce staramy się tworzyć pozytywne doświadczenia dla wszystkich klientów i doceniamy opinie.
21 kwi 2024
Magazyny były w rewelacyjny stanie, biorąc pod uwagę zwłaszcza około 10-letnie egzemplarze.
23 kwi 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni ze stanu naszych czasopism, zwłaszcza tych, które miały około 10 lat. W "Starej Dobrej Książce" staramy się dostarczać naszym klientom książki i czasopisma najwyższej jakości i cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania.

Ekspresowy termin realizacji.

Bardzo miło zaskoczyła mnie szybka realizacja mojego zamówienia. Dziękuję.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za miłe słowa dotyczące szybkiej realizacji Państwa zamówienia. W Starej Dobrej Książce staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że udało nam się to dla Państwa osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
Szybka i dobrze zapakowana przesyłka . Stan idealny
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za miłe słowa - cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z szybkości dostawy i jakości opakowania. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić doskonałą obsługę klienta, a otrzymywanie tak pozytywnych opinii jest dla nas satysfakcjonujące. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa recenzję.
21 kwi 2024
Szybka dostawa, sposób zapakowania przesyłki.
21 kwi 2024
Dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że miała Pani pozytywne doświadczenia z dostawą i pakowaniem zamówienia. W "Starej Dobrej Książce" dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić doskonałą obsługę klienta, dlatego zawsze miło jest słyszeć opinie takie jak Państwa.
Wszystko zgodnie z opisem ,szybka realizacja
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za podzielenie się Państwa opinią. Cieszymy się, że Pana zamówienie zostało dostarczone na czas i zgodnie z opisem. Staramy się zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę i produkty wysokiej jakości. Dziękujemy za wybranie nas jako dostawcy książek.

bardzo dobra i szybka współpraca

Dziękuję za sprawną i szybką obsługę.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że miała Pani pozytywne doświadczenia z naszym serwisem. W Antykwariacie "Stara Dobra Książka" dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu doskonałą obsługę klienta, a wiadomość, że nam się to udało, jest dla nas bardzo satysfakcjonująca. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa.
24 kwi 2024
Bardzo dobry kontakt. Polecam
24 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! W "Starej Dobrej Książce" cieszymy się, że miała Pani dobre doświadczenia z naszym zespołem obsługi klienta. Dążymy do zapewnienia jak najwyższej jakości usług wszystkim naszym klientom. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinie i wsparcie.
MZ

M. Z.
Zdecydowanie polecam !
Wszystko ok.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Dziękujemy za Państwa recenzję. Cieszymy się, że miał Pan dobre doświadczenia z naszą firmą. Staramy się dostarczać naszym klientom najlepsze możliwe produkty i usługi. Dziękujemy, że zechciał Pan podzielić się swoją opinią.
28 kwi 2024
Polecam !!!
28 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Cieszymy się, że miał Pan wspaniałe doświadczenia z naszą firmą i doceniamy Pana rekomendację. Dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam opinii i mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli ponownie Państwa obsłużyć.
Jest OK
21 kwi 2024
Dziękujemy, że poświęcili Państwo swój czas na zrecenzowanie naszego sklepu. Doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że mieli Państwo dobre doświadczenia. Naszą misją jest dostarczanie szerokiej gamy wysokiej jakości książek, aby nasi klienci mogli znaleźć coś, co lubią czytać. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa wsparcie i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie.
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że spodobała się Państwu nasza dostawa, produkty i obsługa klienta. W Starej Dobrej Książce zawsze dążymy do zapewnienia najwyższej jakości książek i obsługi klienta. Cieszymy się, że docenili Państwo nasz wysiłek!
Odpowiedź ze sklepu staradobraksiazka.pl
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywne opinie! Cieszymy się, że podobają się Państwu nasze produkty i usługi. W "Starej Dobrej Książce" cenimy sobie zadowolenie klienta i staramy się świadczyć usługi najwyższej jakości. Państwa opinia wiele dla nas znaczy. Jeszcze raz dziękuję!