MAYLILY.PL- Logo - Opinie

MAYLILY.PL

Opinie (299) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1438)

Ważny od: 16 lis 2017
MAYLILY.PL spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 lut 2024
Kolejne udane zamówienie. Nic dodać nic ująć. Jakość pierwsza klasa. Materiały wyselekcjonowane tak jak hasło firmy - delikatne jak dotyk mamy. Dokładnie takie są produkty tej firmy. Bardzo delikatne i wspaniale się nosi i używa. Polecam w zasadzie wszystko co mają w asortymencie bo prawie wszystko sprawdziłam na własnych dzieciach i jako prezent dla znajomych. Firma dba o jakość i wykonanie. Bardzo polecam. Cieszę się że mogłam kupić tak piękne rzeczy wyprodukowane w Polsce. Jestem na prawdę zadowolona i na pewno wrócę po więcej.

28 cze 2023
Zakupiłam bambusową wkładkę do wózka w połowie maja. Dałam sobie trochę czasu na testowanie jej i muszę stwierdzić że wizualnie jest bardzo ładnia, aczkolwiek materiał i to co się dzieje po krótkim użytkowaniu i praniu to dramat. Wkładka się odkształciłaz a po praniu to już w ogóle. Jest jeden sznureczek trzymający wkładkę w wózku który się rozciągnął. Bardzo wąska i niewymiarowa wkladka raczej do jakichś slim wózków. Poza tym dziecko się w tym ślizga siedząc w wózku także bardzo nie praktyczny zakup. Ogólnie bardzo nie polecam, żałuję wydanych pieniędzy bo za tą samą kwotę miałam zakupić w innym sklepie dużo lepsza jakościowo wkładkę.

Opinie nt. sklepu MAYLILY.PL

Pomimo przeprowadzki właścicieli sklepu i związanych z nią utrudnień, zamówienie zostało wysłane w odpowiadającym mi terminie, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Kontakt ze sklepem bardzo dobry,pełen profesjonalizm. No i oczywiście produkty (kocyk bambusowy mgiełka, chustka bambusowa i szczotka do włosów) spełniają jak najbardziej nasze wymagania , a do tego przepięknie spakowane. Jeśli ktoś chce zrobić prezent osobie, która np spodziewa się dziecka to polecam Mylili, prostota idzie tu w parze z wysoką jakością i gustem. Polecam
100% zadowolenia! Wkładka do wózka jest genialna. Nareszcie dziecku na spacerze nie poci się głowa od sztucznych wózków :) Miękki, oddychający materiał,wzór piękny, realizacja szybka, kontakt ze sklepem baardzo dobry 🙂 polecam polecam!
29 maj 2024

Pieknie zapakowane

Prześcieradełka zapakowane w piękny papier :) niby "nie szata zrobi człowieka", ale jednak niepowtarzalne opakowanie sprawia, że się uśmiechamy i jesteśmy zadowoleni :)
21 maj 2024

Świetna jakość i obsługa

Świetny kontakt, zaangażowanie, super szybka przesyłka, bardzo miła obsługa. Wzory piękne i oryginalne, jakość wspaniała! Dziękuję :) Polecam!
23 maj 2024
Dziękujemy za Pani wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że zakupy u nas sprawiły Pani przyjemność i że docenia Pani nasze zaangażowanie w zapewnienie doskonałej obsługi klienta. Staramy się oferować piękne i oryginalne projekty wykonane z najwyższą możliwą jakością. Dziękujemy za polecenie nas i mamy nadzieję, że wkrótce odwiedzi nas Pani ponownie. Pozdrawiamy ❤️
Jestem zachwycona produktami od Maylily! Pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta. Polecam z całego serca
24 maj 2024
Śpiworek do spania starannie uszyty, wzór bardzo ładny. Jest zadowolona z zakupu. Szybka realizacja zamówienia.
Świetna obsługa klienta i idealne produkty🫶 to już kolejny nasz śpiworek z wełny merino
17 maj 2024
Wysoka jakosc towarow. Bardzo dobry kontakt ze sprzedawca. Szybka przesylka. Polecam !
21 maj 2024
Każdy detal, wykonanie i materiały są doskonałe! Bambusowe czapki najlepsze!
23 maj 2024
Dziękujemy za Pani pozytywną opinię na temat szczegółów, wykonania i materiałów naszych produktów! Miło nam słyszeć, że podobają się Pani nasze czapki bambusowe. Dziękujemy za zaufanie ❤️
Szybka realizacja zamówienia. Dobry kontakt ze sklepem. Polecam
26 maj 2024
Jakość premium. Śliczne wzory i szybka wysyłka. Polecam
20 maj 2024
Przepiękne czapeczki. Świetna jakość! Polecam :)
23 maj 2024
Bardzo dziękujemy i cieszymy się, że jest Pani zadowolona z czapeczek ❤️
25 maj 2024
Jakość wykonania i przyjemny dla skóry materiał
17 maj 2024

Śliczne z dobrej jakości materiałów ubranka

Śliczne z dobrej jakości materiałów
Chusteczki przepiękne 🙂
Bardzo się cieszymy, że chusteczki spełniły Pani oczekiwania ❤️