MAYLILY.PL- Logo - Opinie

MAYLILY.PL

Opinie (223) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1347)

Ważny od: 16 lis 2017
MAYLILY.PL spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 lut 2024
Kolejne udane zamówienie. Nic dodać nic ująć. Jakość pierwsza klasa. Materiały wyselekcjonowane tak jak hasło firmy - delikatne jak dotyk mamy. Dokładnie takie są produkty tej firmy. Bardzo delikatne i wspaniale się nosi i używa. Polecam w zasadzie wszystko co mają w asortymencie bo prawie wszystko sprawdziłam na własnych dzieciach i jako prezent dla znajomych. Firma dba o jakość i wykonanie. Bardzo polecam. Cieszę się że mogłam kupić tak piękne rzeczy wyprodukowane w Polsce. Jestem na prawdę zadowolona i na pewno wrócę po więcej.

28 cze 2023
Zakupiłam bambusową wkładkę do wózka w połowie maja. Dałam sobie trochę czasu na testowanie jej i muszę stwierdzić że wizualnie jest bardzo ładnia, aczkolwiek materiał i to co się dzieje po krótkim użytkowaniu i praniu to dramat. Wkładka się odkształciłaz a po praniu to już w ogóle. Jest jeden sznureczek trzymający wkładkę w wózku który się rozciągnął. Bardzo wąska i niewymiarowa wkladka raczej do jakichś slim wózków. Poza tym dziecko się w tym ślizga siedząc w wózku także bardzo nie praktyczny zakup. Ogólnie bardzo nie polecam, żałuję wydanych pieniędzy bo za tą samą kwotę miałam zakupić w innym sklepie dużo lepsza jakościowo wkładkę.

Opinie nt. sklepu MAYLILY.PL

Produkty są śliczne i w bardzo dobrych cenach. Mimo personalizacji na kocyku i przesyłki za granicę paczka u mnie była baaardzo szybko. Wszystko pięknie zapakowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Serdecznie polecam i ja napewno jeszcze wrócę na zakupy!

Wkładka do spacerówki

Jestem miło zaskoczona starannie wykonaną wkładką do wózka, która posłuży jak na letnie tak również chłodniejsze dni. Wszystko w porządku, bardzo ładnie zapakowane. Warte swojej ceny.
Świetne produkty, super kontakt i expressowa realizacja zamówienia personalizowanego !!! Ceny mogłyby być niższe. Gratuluję firmy i życzę dalszego sukcesu oraz rozwoju.
Odpowiedź ze sklepu MAYLILY.PL
Dziękujemy za Pani miłe słowa na temat naszych produktów, kontaktu i ekspresowej realizacji zamówień. Cieszymy się, że nasze usługi spotkały się z Pani zadowoleniem! W Maylily dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać Państwu produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach i bierzemy pod uwagę wszystkie opinie, starając się stale ulepszać nasze usługi. Jeszcze raz dziękujemy za Pani recenzję i za przemiłe życzenia ❤️
Ślicznie zapakowane, uwielbiam Wasze produkty zarowno wizualnie jak i przyjemnie dla skóry, proszę o więcej kuponów promocyjnych
Odpowiedź ze sklepu MAYLILY.PL
Dziękujemy za miłe słowa dotyczące naszych produktów. Będziemy pamiętać o Państwa sugestii dotyczącej większej liczby kuponów promocyjnych w przyszłości. Dziękujemy, że nas Państwo wybrali!

Czapeczka - Kocyk

Czapeczka z daszkiem śliczna. Kocyk przepiękny - delikatny w dotyku, idealny na ciepłe dni.
Rzeczy ładne, dobrze odszyte z miłych materiałów. Zamówienie sprawnie zrealizowane.
Odpowiedź ze sklepu MAYLILY.PL
Dziękujemy za Pani opinię i wybór MAYLILY! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z wyglądu i jakości naszych produktów, a także z bezproblemowej realizacji zamówienia. Pozdrawiamy! ❤️
Chustka świetnej jakości, bardzo starannie wykonana. Serdecznie polecam
Jakość produktów jest rewelacyjna. Na pewno wrócę tu jeszcze nie raz
Jak zawsze, świetna jakość, super kontakt i szybka wysyłka:)
Odpowiedź ze sklepu MAYLILY.PL
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię na temat naszej jakości, obsługi klienta i szybkiej wysyłki! Dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszych produktów i usług. Dziękujemy, że są Państwo naszymi lojalnymi klientami!
Dobre materiały i precyzyjne wykonanie. Polecam!
Cudownie miękki materiał. Piękne wykonanie.
Super jakość produktów, polecam ;)
Szybka wysyłka. Super chusty
Odpowiedź ze sklepu MAYLILY.PL
Dziękujemy za Pani pozytywną opinię! Cieszymy się, że Pani zamówienie dotarło szybko i że jest Pani zadowolona z jakości naszej chusty. W MAYLILY staramy się oferować naszym klientom najlepsze możliwe produkty i usługi. Wspaniale jest wiedzieć, że udało nam się to dla Państwa osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy!
Przytulanka jest przeurocza
AD