HuggyMoon - Ręcznie szyte kołdry obciążeniowe i inne produkty do spania- Logo - Opinie

HuggyMoon - Ręcznie szyte kołdry obciążeniowe i inne produkty do spania

Opinie (79) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (79)

Ważny od: 18 paź 2023
HuggyMoon - Ręcznie szyte kołdry obciążeniowe i inne produkty do spania spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu HuggyMoon - Ręcznie szyte kołdry obciążeniowe i inne produkty do spania

MN
23 kwi 2024

Gorąco polecam

Zakupy były prawdziwa przyjemnością. Kontakt ze strony sklepu celem ustalenia czy dokonany przez nas wybór kołdry sensorycznej będzie odpowiadał naszym warunkom i potrzebom sprawił że czułam się jako klient w dobrych rękach. Kołdra wykonana z dbałością o detale. Śpi się znakomicie. Tego potrzebowałam.
Odpowiedź ze sklepu HuggyMoon - Ręcznie szyte kołdry obciążeniowe i inne produkty do spania
23 kwi 2024
Dziękujemy za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie były dla Państwa przyjemnością i że czuliście się Państwo odpowiednio zaopiekowani. Zależy nam na tym, aby każdy klient był pewny swojego wyboru, dlatego zawsze staramy się doradzać i dostosowywać produkty do indywidualnych potrzeb. Miło słyszeć, że kołdra spełnia Państwa oczekiwania i przyczynia się do lepszego snu. Zapraszamy do odwiedzenia nas :). Już niedługo pojawią się nowe produkty ;). Serdecznie pozdrawiamy, Zespół HuggyMoon

Zarówno zakupiona kołdra jak i obsługa, która indywidualnie podchodzi do klienta - na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem mogę polecić HuggyMoon :)
Dziękujemy bardzo za tak pozytywną opinię i zaufanie do naszej marki! Cieszymy się, że zarówno nasza kołdra, jak i indywidualne podejście do klienta spełniły Państwa oczekiwania. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy i doskonalenia naszych usług. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu spokojnych oraz relaksujących chwil spędzonych z naszymi produktami. Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół HuggyMoon
Dziękujemy serdecznie za ocenę pięcioma gwiazdkami! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasz produkt spełnił Państwa oczekiwania. W HuggyMoon zawsze dążymy do zapewnienia najwyższej jakości i satysfakcji klienta. Pozdrawiamy ciepło, Zespół HuggyMoon
Kołdra obciążeniowa to najlepsze co mogłem sobie sprawić w ostanim czasie. Bardzo często się wybudzałem, miałem niespokojny sen. Teraz wszystko zniknęło :). Polecam. Na infolinii dobrana została fachowo kołdra jeśli chodzi o kg. Bardzo bardzo polecam.
Dziękujemy bardzo za podzielenie się Państwa pozytywnym doświadczeniem z naszą kołdrą obciążeniową! To dla nas wielka radość słyszeć, że wprowadzenie naszego produktu do codziennej rutyny przyniosło tak znaczącą poprawę jakości snu. Cieszymy się również, że nasz zespół mógł skutecznie doradzić w wyborze odpowiedniej wagi kołdry. Dziękujemy za polecenie i życzymy dalszych spokojnych nocy. Z poważaniem, Zespół HuggyMoon
23 mar 2024
Serdecznie polecam, kołdra pozwala się bardziej zrelaksować i szybciej zasnąć. Inwestycja na lata.
23 mar 2024
Dziękujemy za polecenie i miłe słowa! Cieszymy się, że kołdra HuggyMoon przyczynia się do lepszego relaksu i szybszego zasypiania. Naszym celem jest zapewnienie komfortu i poprawa jakości snu na długie lata. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy wielu spokojnych nocy, Zespół HuggyMoon
23 mar 2024
Dziękujemy serdecznie za pięć gwiazdek! Cieszymy się, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania i przyczyniają się do lepszego komfortu codziennego użytkowania. Z wyrazami uznania, Zespół HuggyMoon
3 mar 2024

Świetna kołdra

Kołdra spełnia swoje zadanie. Jest bardzo dobrze wykonana z bardzo przyjemnej bawełny. Obsługa sklepu jest fantastyczna, pomaga, doradza dobrać odpowiedni produkt z wielką troską podchodzi do klienta. Serdecznie polecam
3 mar 2024
Dziękujemy za podzielenie się Państwa doświadczeniem z naszym produktem i obsługą klienta. Cieszymy się, że kołdra spełnia swoje zadanie i że jakość materiału oraz wykonanie spełniły Państwa oczekiwania. Dla nas bardzo ważne jest, aby każdy klient czuł się wysłuchany i odpowiednio zaopiekowany :). Jesteśmy wdzięczni za Państwa rekomendację i pozostajemy do dyspozycji w przypadku dalszych pytań lub potrzeb. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół HuggyMoon

Świetny kontakt z klientem

Kupowaliśmy kołdrę dla par, która wychodziła dość ciężka. Po złożeniu zamówienia skontaktował się z nami Pan Filip, aby doradzić w kwestii wagi kołdry. Wyliczył dla nas odpowiednie wagi oraz zaproponował przesłanie kołdry testowej dla porównania. Dzięki temu upewniliśmy się w kwestii zakupu i po tygodniu potwierdziliśmy zamówienie z lekko zmienioną wagą jednej z połówek. Wszystkim zastanawiającym się polecamy najpierw skontaktować się ze sklepem. Produkt finalnie dotarł i jesteśmy bardzo zadowoleni. Świetne wykonanie, a granulat szklany jest praktycznie niewyczuwalny i cichy. Serdecznie polecamy!
Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z zakupu w naszym sklepie. Cieszymy się, że kontakt z naszym konsultantem, przyniósł Państwu wartościowe doradztwo i pozwolił na wybór najodpowiedniejszej wagi kołdry. Naszym celem jest zawsze dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb naszych klientów, dlatego oferta testowej kołdry jest jednym z sposobów na zapewnienie pewności zakupu. Fakt, że końcowy produkt spełnia Państwa oczekiwania i zapewnia komfort snu, jest dla nas największą nagrodą. Zachęcamy do dalszego kontaktu w przyszłości, a także do korzystania z naszych produktów. Mamy nadzieję, że kołdra będzie służyć Państwu przez długie lata, przynosząc spokojny i regenerujący sen. Z poważaniem, Zespół HuggyMoon
Firma skierowana na kupujacego. Jakos produktów jest doskonała niczym nie odbiega od drozszej konkurencji. Dzwoniac czy kontaktujac sie mailowo, zawsze dostanie sie wyczerpujaca odpowiedz, doradztwo itd. Kupiłem Kołdra obciążeniowa Premium
Dziękujemy za pozytywną opinię i zaufanie do naszej firmy. Cieszymy się, że jakość naszych produktów oraz poziom obsługi klienta spełniły Państwa oczekiwania. Naszym priorytetem jest zawsze dostarczanie produktów najwyższej jakości oraz profesjonalne doradztwo, aby każdy klient mógł znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie. Mamy nadzieję, że kołdra obciążeniowa Premium będzie służyła Państwu przez długie lata, przynosząc komfort i spokojny sen. Z wyrazami szacunku, Zespół HuggyMoon
Super sklep, świetne produkty i bardzo dobra komunikacja z klientem. Wprawdzie zakupioną kołdrę musiałam zwrócić, bo okazała się za ciężka, ale nie była to wina sklepu- informowano mnie o konieczności prawidłowego dobrania ciężaru kołdry do wagi i błąd był mój. Kołdra była świetnie uszyta, dobrej jakości materiał, kolor, tylko po prostu przesadziłam z wagą. Właściciel sklepu kontaktował się ze mną po złożeniu zamówienia, żeby dograć szczegóły i czułam się bardzo dobrze „zaopiekowana”. Wysyłka była bardzo szybka. Tak więc polecam bardzo zakupy w sklepie- to czysta przyjemność.
Dziękujemy za pozytywną opinię i zrozumienie w kwestii doboru wagi kołdry. Cieszymy się, że nasze produkty i obsługa klienta spełniły Państwa oczekiwania. Zapraszamy do ponownych zakupów i chętnie pomożemy w wyborze idealnego produktu, aby w pełni odpowiadał Państwa potrzebom. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół HuggyMoon
Świetny kontakt z klientem i szybka realizacja, a jakość kołdry bardzo dobra, zdecydowanie polecam :)
Dziękujemy bardzo za Państwa pozytywną opinię i słowa uznania. Cieszymy się, że kontakt z naszym zespołem oraz proces realizacji zamówienia spełniły Państwa oczekiwania. Jesteśmy dumni, że jakość naszej kołdry została tak wysoko oceniona i że mogła przyczynić się do poprawy jakości Państwa snu. Państwa zadowolenie jest dla nas największym wyróżnieniem i motywacją do dalszej pracy. Mamy nadzieję na kolejne okazje do współpracy w przyszłości. Z wyrazami szacunku, Zespół HuggyMoon
Profesjonalizm i rzetelność zarówno obsługi jaki wykonania produktu - koc obciążeniowy świetnie się sprawdza. Wyjątkowy kontakt z firmą, rzadko spotykane podejście do klienta.
Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie profesjonalizmu i rzetelności naszej obsługi oraz jakości wykonania naszego produktu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasz koc obciążeniowy spełnia Państwa oczekiwania i że docenili Państwo nasze unikatowe podejście do klienta. Dla nas najważniejsze jest, aby każdy klient czuł się wyjątkowo i był w pełni zadowolony zarówno z produktu, jak i z obsługi. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność służyć Państwu również w przyszłości. Z wyrazami szacunku, Zespół HuggyMoon
Wysoka jakość
Serdecznie dziękujemy za podkreślenie wysokiej jakości naszych produktów. Jesteśmy niezmiernie dumni, że nasza praca i dbałość o detale zostały dostrzeżone. Naszym celem jest zawsze dostarczanie produktów, które sprostają oczekiwaniom naszych klientów i będą służyć im przez długi czas. Z wyrazami szacunku, Zespół HuggyMoon

Firma godna polecenia

Wyjątkowa obsługa, indywidualne podejście, polecam sklep i produkty. Katarzyna Grabowiecka
Serdecznie dziękujemy za miłe słowa i rekomendację naszego sklepu oraz produktów. Cieszymy się, że nasze indywidualne podejście do każdego klienta spotkało się z Pani uznaniem. Dla nas priorytetem jest zapewnienie wyjątkowej obsługi i dostarczanie produktów najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że będzie Pani zadowolona z naszych produktów przez długi czas. Z pozdrowieniami, Zespół HuggyMoon