dekoracjadomu.plOpinie

ważny od: 6.10.2021
Sklep dekoracjadomu.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie dekoracjadomu.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 6.10.2021

Opinie nt. sklepu dekoracjadomu.pl

W Panstwa sklepie zakupiłam wianek bożonarodzeniowy na drzwi.Czas realizacji zamówienia byl bardzo szybki i obsługa klienta rzetelna i profesjonalna.Jedyne co poszlo nie tak to wianek mimo że był taki jak na zdjęciach tzn.przyjechal dokladnie taki produkt jaki zamawiałam ale w rzeczywistości nie okazał się tak piekny jak na zdjęciu, kolory nie były takie zywe itd ale za to nie mam żalu do sklepu tylko czasem tak bywa, że na zdjęciach produkty wypadają korzystniej niz w rzeczywistości.Ale ogólnie sklep za wysoki poziom obsługi klienta i szybkość realizacji zamówień serdecznie polecam:)

Zamówiłam świeczniki szklane ze "złotymi" ozdobami. Po otrzymaniu, stwierdziłam, że ozdoby te wykonane są z cienkiej blaszki, powykrzywiane, nietrzymające wcale szklanego klosza. W średnicy szkła i złotej ozdoby jest co najmniej 1 cm różnicy, więc całość jest bardzo niespójna. Mało tego, na jednej podstawce dało się zauważyć rdzawe kropki. Na zdjęciu wyglądało to bardzo efektownie. Mogę zrozumieć zamieszanie wokół świąt i wzmożone zakupy, ale w pierwszej przesyłce otrzymałam towar, którego nie zamawiałam. Musiałam dokonać zwrotu.

Opinie nt. sklepu dekoracjadomu.pl

Czekam ponad tydzień brak info realizacji.
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Pani Agato zamawiała Pani produkt z dłuższym terminem realizacji. Informacja o terminie była podawana podczas zamawiania przez Panią produktu na stronie oraz podczas podsumowania. Dodatkowo wysłaliśmy maila z przypomnieniem. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie - zespół DekoracjaDomu.pl
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Pani Hanno, złożyliśmy reklamację do producenta oraz drobiazgowo sprawdziliśmy całą dostawę. Prosimy o przesłanie zdjęć wad produktu - będziemy mogli się odnieść do Pani opinii. Pozdrawiamy - DekoracjaDomu.pl
Bądźcie słowni. W ofercie: dostawa w 24H. W rzeczywistości 3 dni :-(
Odpowiedź ze sklepu dekoracjadomu.pl
Panie Stefanie, bardzo przepraszamy za opóźnienie w dostarczeniu produktu, które wynikało z opóźnienia dostawy przez producenta, o czym informowaliśmy po zakupie. Zapraszamy do nas ponownie, tym razem wyślemy bez opóźnień :) Zespół DekoracjaDomu.pl