dekoracjadomu.plOpinie

ważny od: 6 paź 2021
data aktualizacji: 5 gru 2022
Sklep dekoracjadomu.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie dekoracjadomu.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 6 paź 2021
data aktualizacji: 5 gru 2022

Opinie nt. sklepu dekoracjadomu.pl

11 gru 2021
W Panstwa sklepie zakupiłam wianek bożonarodzeniowy na drzwi.Czas realizacji zamówienia byl bardzo szybki i obsługa klienta rzetelna i profesjonalna.Jedyne co poszlo nie tak to wianek mimo że był taki jak na zdjęciach tzn.przyjechal dokladnie taki produkt jaki zamawiałam ale w rzeczywistości nie okazał się tak piekny jak na zdjęciu, kolory nie były takie zywe itd ale za to nie mam żalu do sklepu tylko czasem tak bywa, że na zdjęciach produkty wypadają korzystniej niz w rzeczywistości.Ale ogólnie sklep za wysoki poziom obsługi klienta i szybkość realizacji zamówień serdecznie polecam:)

15 gru 2021
Zamówiłam świeczniki szklane ze "złotymi" ozdobami. Po otrzymaniu, stwierdziłam, że ozdoby te wykonane są z cienkiej blaszki, powykrzywiane, nietrzymające wcale szklanego klosza. W średnicy szkła i złotej ozdoby jest co najmniej 1 cm różnicy, więc całość jest bardzo niespójna. Mało tego, na jednej podstawce dało się zauważyć rdzawe kropki. Na zdjęciu wyglądało to bardzo efektownie. Mogę zrozumieć zamieszanie wokół świąt i wzmożone zakupy, ale w pierwszej przesyłce otrzymałam towar, którego nie zamawiałam. Musiałam dokonać zwrotu.

Opinie nt. sklepu dekoracjadomu.pl

15 lis 2022
Po mimo ,ze jest to sklep pracuja tam ludzie kompetentni i bardzo uprzejmi.Poza tym swietna obsluga ,szybka dostawa po prostu tylko dalej polecac.Dziekuje bardzo
15 lis 2022
Jestem super zadowolona z szybkości dostawy i kontaktu sklepu w trakcie realizacji zamówienia. Polecam sklep.
Stojak na kwiatki jest przepiekny, elegancki, dobrze wykonany,solidny Produkt godny polecenia!Szybka wysyłka!
Superszybka dostawa, towar, stolik pod lampe, rewelacyjny, polecam wszystkim ta firme. Barbara
Towar zgodny z opisem . Szybka wysyłka , pięknie zapakowane . Serdecznie polecam :)
Jestem bardzo zadowolona z Państwa produktów, są jak na zdjęciach i bardzo ładne
Podoba mi się w całości tylko jest mało stabilny po umieszczeniu kwiata.
Produkt ,ktory zakupilam jest rewelacja i w dobrej cenie ocena na 5
12 lis 2022
Wszystko zgodne z opisem i zdjęciem! POLECAM !
18 lis 2022
Ładne kwietniki,a dostawa błyskawiczna.
10 lis 2022
Polecam wszystkim