dekoracjadomu.plOpinie

ważny od: 6.10.2021
Sklep dekoracjadomu.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie dekoracjadomu.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 6.10.2021

Opinie nt. sklepu dekoracjadomu.pl

W Panstwa sklepie zakupiłam wianek bożonarodzeniowy na drzwi.Czas realizacji zamówienia byl bardzo szybki i obsługa klienta rzetelna i profesjonalna.Jedyne co poszlo nie tak to wianek mimo że był taki jak na zdjęciach tzn.przyjechal dokladnie taki produkt jaki zamawiałam ale w rzeczywistości nie okazał się tak piekny jak na zdjęciu, kolory nie były takie zywe itd ale za to nie mam żalu do sklepu tylko czasem tak bywa, że na zdjęciach produkty wypadają korzystniej niz w rzeczywistości.Ale ogólnie sklep za wysoki poziom obsługi klienta i szybkość realizacji zamówień serdecznie polecam:)

Zamówiłam świeczniki szklane ze "złotymi" ozdobami. Po otrzymaniu, stwierdziłam, że ozdoby te wykonane są z cienkiej blaszki, powykrzywiane, nietrzymające wcale szklanego klosza. W średnicy szkła i złotej ozdoby jest co najmniej 1 cm różnicy, więc całość jest bardzo niespójna. Mało tego, na jednej podstawce dało się zauważyć rdzawe kropki. Na zdjęciu wyglądało to bardzo efektownie. Mogę zrozumieć zamieszanie wokół świąt i wzmożone zakupy, ale w pierwszej przesyłce otrzymałam towar, którego nie zamawiałam. Musiałam dokonać zwrotu.

Opinie nt. sklepu dekoracjadomu.pl

Na fotografii jest inny kolor i ogólny wygląd deski,a otrzymałam deski o innym wyglądzie i o wiele ciemniejsze.Szkoda.Te na zdjęciu bardziej mi się podobają.
Szybka dostawa Ale niestety produkt dostarczony bez instrukcji w języku polskim
Dobry dodatek do wyposażenia kuchni. Mobilny mebel przydaje się w codziennym funkcjonowaniu i podczas podejmowania gości.
Szybka realizacja.
Szybka obsługa
Kupiłam pampasy naturalne. Przyszły mega scisniete, pogniecione. Jeden nawet złamany. Musiałam je ładnie ułożyć, ale do i tak nie dało ładnego efektu,bo są całe pogniecione. Jestem niezadowolona z zaparkowania tych pampasow. Jak pasujecie wszystkie pampasy tak to ja nastepnum razem nie wydam ani złotówki Doniczka piękna. Taka jak na zdjeciu
Kupiłam śliczne filiżanki na prezent. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie sposób zapakowania. Zamiast ładnych pudełeczek siermiężny karton i papier pakowy. Można by było proponować za opłatą opakowania a tak muszę teraz szukać odpowiednich pudełeczek, szkoda. Niemniej towar wart zakupu i ogólnie oferta slepu ciekawa.
Bardzo ładna komoda. Jedyny minus za szuflady, które są niedokładnie spasowane. Trzeba mocno się nagimnastykować, aby przylegały jak trzeba i chodziły bez przeszkód.
Polecam sklep, ale w moim ostatnim zamówieniu brakowało jednego produktu.Mam nadzieje że sklep mi go szybko dośle. Mają szybkie wysyki, produkty dobrej jakości.
Filiżanki na szczęście są całe, ale pudełka ozdobne są pogniecione. Opakowanie zbiorcze źle dobrane gabarytowo. Zostało wciśnięte do kasety paczkonaty na siłę.
Wszystko zgodnie z oczekiwaniem, choć jeden z zegarów przerósł wielkością i teraz trzeba mu inne miejsce wyznaczyć 😉
szybkość dostawy, dobre opakowanie. Fatalny kontakt telefoniczny .. praktycznie brak kontaktu
Byłoby idelanie, gdyby wysyłka była szybsza. Poza tym bez zastrzeżeń. Pozdrawiam
Szybka przesyłka, lampki ładne. Jak się sprawdzą w eksploatacji to czas pokaże.
Były problemy z dostarczeniem przesyłki do wskazanego punktu.