inter-instal.com - Części do klimatyzacji pojazdy osobowe, rolnicze i budowlane- Logo - Opinie

inter-instal.com - Części do klimatyzacji pojazdy osobowe, rolnicze i budowlane

Opinie (39) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (122)

Najistotniejsza pozytywna opinia

5 cze 2024
Zgodne z opisem, szybka wysyłka - nic tylko zamawiać. Aczkolwiek wolałbym nie bo to zwykle znaczy że coś się popsuło 8-)

Najistotniejsza negatywna opinia

14 sty 2024
Paczka jeszcze w trakcie przygotowania, a Państwo oczekujecie oceny. Otrzymałem email od Państwa, informujący o dostarczeniu paczki, której jeszcze nie wysłaliście. Jeśli nalegacie na ocenę to na tym etapie może być tylko jedna :(

Opinie nt. sklepu inter-instal.com - Części do klimatyzacji pojazdy osobowe, rolnicze i budowlane

GN
Tarcza sprzęgła kompresora klimatyzacji do alfa romeo 159 pasowała idealnie,bo jakże by inaczej. Polecam.
13 cze 2024
Dużo części związanych z klimatyzacją i bardzo szybki czas oczekiwania na przesyłke.Polecam
Podejście do klienta
30 maj 2024
30 maj 2024
15 maj 2024
9 maj 2024
Firma godna zaufania. Ekspresowa realizacja zamówienia. Wszystko co potrzebne w jednym miejscu. Polecam
9 maj 2024
Polecam zawsze wszystko na czas solidna firma zawsze pomoga
Odpowiedź ze sklepu inter-instal.com - Części do klimatyzacji pojazdy osobowe, rolnicze i budowlane
12 cze 2024
Bardzo dziękujemy za opinię, polecamy się na przyszłość :)
10 maj 2024