Qmart.pl

Opinie (134) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (134)

Ważny od: 26 lip 2023
Qmart.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 paź 2023
Dobra cena. Zróżnicowana oferta zestawu dla tego samego produktu. Co można lepiej? Może poszerzyć ofertę o mniej chodliwe urządzenia Makity. Oczywiście rozumiem, że trzymanie tego w magazynie, aby wysłać od ręki do klienta jest nieopłacalne, ale może w wersji "na zamówienie" z dostawą 2-4 tygodnie. Dla mnie jeśli cena interesującego mnie sprzętu jest dobra, to mogę miesiąc poczekać na dostawę.

Sprzedawca wprowadza w bład podczas składania zamówienia. Zamówione akumulatory milwaukee w momencie dostawy miały już dwa lata od produkcji. Sklep nie widzi żadnego problemu. Sprzedawca nie zaproponował żadnego rozwiązania. Niestety nie polecamy zakupów w tym sklepie.

Opinie nt. sklepu Qmart.pl

23 paź 2023

Solidny.

9 sie 2023
Zamówione narzędzia zostały wysłane jeszcze tego samego dnia. Doskonały kontakt oraz przepływ informacji. No i co ważne , chyba najlepsza cena na rynku. Prawdopodobnie kolejne zakupy będą u Was. Dziękuję. Pozdrawiam.
24 sie 2023
Wszystko zgonie z zamówieniem i ok. Nie podobało mi się jedynie, że ''musiałem'' kupić baterię razem z adapterem USB który jest mi do niczego nie potrzebny a nie mogłem samej baterii.
25 sie 2023
Sklep bardzo w porządku. Otrzymałem to co zamówiłem nawet z plusem w ramach promocji ,szybko i sprawnie zostałem obsłużony. Towar zgodny z opisem i na czas. Polecam. Roman.
28 sie 2023
Sklep godzien najlepszych pochwał. Obsługa profesjonalna, elastyczna i bardzo komunikatywna. Ogromny wybór sprzętu dostęnego w bardzo krótkich terminach. POLECAM !!!
26 wrz 2023

Piła łańcuchowa Milwaukee M18FHS20-0

sklep ok najtaniej i szybko piła co kupiłem tnie tyle co prowadnica idzie dobrze ma siłę nie staje jak chińskie złomy Milwaukee M18FHS20-0 polecam
1 wrz 2023
Pełna profesjonalna obsługa jak zawsze. Potrafią doradzić i pomoc przy wyborze narzędzi. To nie pierwszy mój zakup i na pewno nie ostatni.
22 sie 2023
Firma bardzo dobra,dba o klienta.Jestem mega zadowolony z narzędzi i zakupów u nich.Chłopaki wiedzą co robią i co sprzedają.Polecam!!!
29 sie 2023
Wszystkie ok, zakup sprawnie szybko bezproblemowo, o sprzęcie DeWalt nie ma co się rozczulać, jakość sama w sobie
6 wrz 2023
Polecam szybka bezproblemowa realizacja wszystko maja na stanie od ręki co się kupi. Wysyłka następnego dnia.
17 paź 2023
Świetny kontakt, szybka i bezproblemowa dostawa. Zamówiony zestaw bardzo profesjonalny. Jestem zadowolony.
2 paź 2023
Znajomość produktów, kompetencja, miła obsługa super szybka realizacja zamówienia. Polecam.
1 sie 2023
Obsługa pierwsza klasa, żeby wszyscy tak robili to w Polsce było by luksusowo
8 sie 2023
Wszystko wporzadku , obsługa profi , ceny najlepsze co chcieć więcej
1 sie 2023
Wysyłka mega experes problem jedynie z kurierem ale poza tym extra
4 wrz 2023
Transakcja przebiegła prawidłowo z towaru jestem zadowolony
27 lip 2023
Wszystko sprawnie i zgodnie z opisem. Polecam serdecznie!
ZK
Zbigniew K.
Staszów
19 paź 2023
Polecam sklep. Bardzo szybki czas realizacji zamówienia.
3 wrz 2023
Polecam! Wszystko zgodnie z zamówieniem, bez problemów.