pixel-shop.pl- Logo - Opinie

pixel-shop.plOpinie

ważny od: 1 kwi 2019
data aktualizacji: 6 paź 2022
Sklep pixel-shop.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie pixel-shop.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 1 kwi 2019
data aktualizacji: 6 paź 2022

Opinie nt. sklepu pixel-shop.pl

13 gru 2021
Sam produkt spoko. Bardzo miła niespodzianka że prezenty zapakowane za 8zł nie mają pudełek tylko gotowe gadżety w środku, duży plus. Odbierałem produkt na miejscu w Chorzowie. Takiego zadupia dawno nie widziałem. Wjazd przez jakąś brame, zamiast sklepu jakiś wielki metalowy kloc bez żadnych znaków że mieści się tam sklep. Dookoła jeżdża tiry, robotnicy jakieś prace wykonują. Jednego się spytałem czy słyszał coś żeby tu był jakiś pixel shop to powiedział że nie wie. Postanowiłem zadzwonić na numer na stronie i Pani bardzo szybko odebrała telefon i wyjaśniła sprawę, po 3 minutach miałem zamówienie w rękach. To było super. Ale samo miejce było straszne jak na jakieś halloween. Pozdrawiam, Lukasz

28 mar 2022
Zamówienie dotarło uszkodzone, w ramach rekompensaty zaproponowano mi 2.50 zł :D

Opinie nt. sklepu pixel-shop.pl

Tempo działania. Przesyłka dotarła na czas i w określonym terminie. Nie udało się wskazać innego nadawcy i innego odbiorcy. Szkoda. Otrzymałem maila od Was z chęcią pomocy, ale temat był zakończony.
20 wrz 2022
Super spakowane i zabezpieczone, zawsze się martwiał o paczki, a taka to aż miło otworzyć! Pixel Shop idźcie w kierunku RPG - to dobry kierunek :D
16 wrz 2022
Szybka dostawa i dostępny produkt którego nie dało się znaleźć nigdzie indziej. Plus dodatkowa mini niespodzianka, bardzo miła. Mocno polecam!
Sklep ma bardzo dużo produktów do wyboru. Dosyłka jest bardzo szybka a figurki są w znakomitym stanie. Bardzo polecam :)
21 wrz 2022
Szybki proces zamawiania jeszcze szybsza wysyłka - produkt oryginalny i dobrze zapakowany
Szybka wysyła. Paczka była u mnie następnego dnia. Produkt zgodny z opisem. Polecam
8 wrz 2022
szybka dostawa,rzetelne informacje udzielane przez pracownikow:)polecam!
23 wrz 2022
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
Całe zamówienie przebiegło szybko i sprawnie. Dobry kontakt z obsługą.
23 wrz 2022
Bardzo szybka realizacja zamuwienia Książki w bardzo dobrym stanie.
12 wrz 2022
Konkurencyjne ceny, mega szybka wysyłka. Polecam.
17 wrz 2022
Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem. Polecam.
Towar zgodny z opisem. Bardzo szybka wysyłka.
transakcja anulowana
Bardzo dobry sklep.