tkaniny.netOpinie

Amtsgericht Pinneberg HRB 9847 PI
Dr. Andreas Seifert

Opinie nt. sklepu tkaniny.net

4.72/5.00

Transakcja idealna Pani Anna Dolowy bardzo miła życzliwa i zawsze na posterunku chętna do pomocy miałam wrażenie że to osoba z angielskimi przymiotami ja nie jestem techniczną osoba jednak pod kierunkiem p.Anny udało mi się zakupić materiał i cieszyć się odzieżą z niego uszytą jeszcze raz DZIEKUJE wdzięczna klientka z Krakowa Jolanta Kita
Czytaj dalej

Złożyłam zamówienie po czym od razu wysłałam wiadomość przez formularz kontaktowy, że chcę je jak najszybciej anulować, chwilę później zadzwoniłam na infolinię, Pani poinformowała, że nie ma mojego zamówienia w systemie jeszcze i że widzi mail i że anuluje jak tylko się pojawi zamówienie(ok.1h) godzinę później próbuję się dodzwonić na infolinię, ale już nikt nie odbiera, rozmowę rozłącza po 4-5 sek (a każde połączenie jest płatne, bo zagraniczne), napisałam więc kolejny mail, zero odpowiedzi. Napisałam na Facebook, zero odpowiedzi. Mnie ta sytuacja stresuje, wysyłka okazała się droższa niż zamówione towary, strona powinna mieć alert, czy na pewno chce się zamawiać skoro przesyłka jest tak droga (170zł w moim przypadku) Obsługa klienta bardzo słabo, w innych miejscach taka sytuacja czy problem z zamówieniem były naprawdę szybko i z szacunkiem do klienta rozwiązywane... Szkoda...

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu tkaniny.net

Szybka i profesjonalna obsługa. Na bieżąco informują o aktualnym stanie zakupu i jego realizacji. Pierwszy raz spotykam się z tak sprawną obsługą klienta. Jestem bardzo zadowolona i polecam.
Bardzo dobra jakość materiałów i szybka dostawa. Niestety tkaniny dotarły do mnie brudne i wymagały, poza dekatyzacją, odplamiania i wybielania, co mocno zniechęca mnie do kolejnych zakupów.
Towar super, bardzo dobra jakość materiałów. Minus za długi czas oczekiwania na dostawę.
Moje oczekiwania i zachcianki są zaspokajane. Lubię w tym sklepie kupować materiały.
Bardzo dobrej jakości tkaniny. Trochę wysokie ceny. Polecam!
Świetny sklep i świetny asortyment. Polecam!
Sprawnie i zgodnie z zamówieniem
Wszystko super ;)
Szybka dostawa
bez komentarza
Bez uwag
Ok
Dzień dobry. Niestety otrzymałam nie ta tkanine ktora zamowiłam. Zamiast weluru czarnego tego co zawsze otrzymalam blyszczacy okropny aksamit ktory niestety nie przyda mi sie na nic.A zamowiony był taki czarny jak bakłażan,stary róz i ciemna zielen.Nawet kod produktu na fakturze jest inny od pozostalych.Chociaz zamowiony byl taki sam rodzaj weluru.Nawet nie wiem teraz jak sie z Państwem skontakt
Zamówiłam pól metra lnu. Nie dużo a mimo to było ucięte na 10 cm krzywo. Pół metra , len i w dodatku krzywo. Nie polecam.