Adamell.pl- Logo - Opinie

Adamell.pl

Opinie (375) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (473)

Ważny od: 27 lut 2023
Adamell.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lut 2024
Czytając opinie byłem trochę zdystansowany, jednak cała transakcja była wzorowa 😃! Wysyłka błyskawiczna, produkt wysokiej jakości. Jestem mega zadowolony!

2 cze 2023
zdjęcie jest tragiczne. postacie są rozmazane, twarze zdeformowane, a tło przypomina wybuch bomby. zdjęcie miało był prezentem, jednak niestety nikomu go nie dam, ponieważ nie chcę żeby nikogo straszyło.

Opinie nt. sklepu Adamell.pl

23 cze 2023
Niby możliwość personalizacji, ale każdy miesiąc ma 31 dni... Na zdjęciu ramka, a w niej samo szkło, a w rzeczywistości przychodzi normalna ramka z dyktą w tle. Niby można wyjąć, ale szkło nie trzyma się dobrze. Lepiej zamówić bez żadnych ramek i dokupić własną ze sklepu. Taniej, a efekt taki sam.
1 sie 2023
Wysyłka super szybka- dziękuję Jakość zdjęcia super Natomiast plexi, które ma za zadanie utrzymywać zdjęcie kompletnie się nie sprawdza i zdjęcie się zsuwa - finalnie prezent nie spełnia swojej roli. Czy można wymienić na drewnianą podstawkę lub dosłać prawidłowo wyprofilowane plexi?
2 sie 2023
Witaj, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Komfort klienta jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego staramy się doskonalić oferowaną usługę. Każdą opinię traktujemy jako cenną wskazówkę. W sprawie wymiany podstawki skontaktujemy się poprzez e-mail.
21 cze 2023
Zdjęcie mimo ze wysłane w stonowanych barwach przyszło bardzo pomarańczowe. Szkoda, wyrzucić nie wyrzucę ale nie pasuje przez to do wystroju pokoju. Wysyłam zdjęcia obrazu i zdjęcie jakie zostało przesłane.
22 cze 2023
20 cze 2023
Wysyłka sprawna, ale reklama produktu zakłamana. Podstawka to kawałek drewna, bez lakieru, wystające drzazgi, nadruk nie jest na szkle tylko plexi. Ocena dla sklepu trzy gwiazdki za brak uczciwej reklamy.
21 cze 2023
26 cze 2023
Liczylam ze zamowien bedzie bardziej solidne. Zwlaszcza jesli chodzi o podstawek. Jest to zwyczajna deska sosnowa ktora stabilnie nie trzyma szkla…na zdjeciu wygladalo to bardziej profeskonalnie.
29 maj 2023
Wypadało by napisać ze w skład opakowania premium wchodzi kawałek bibuły i wstążka za 20 zł , nie wspominając ze zdjęcie przypomina kartonik
1 cze 2023
Witaj, dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami szczegółową opinią, chociaż przykro nam, że nasz produkt nie spełnił Twoich oczekiwań. Doceniamy każdą uwagę. Postaramy się niezwłocznie wprowadzić zmiany w celu poprawy jakości. Jesteśmy wdzięczni, że wyraziłeś swoje zdanie. Ciągle staramy się uczyć i udoskonalać naszą ofertę. Na Państwa adres e-mail wysłaliśmy propozycję rozwiązania problemu, aby zagwarantować satysfakcję z zakupu.
19 cze 2023
Obraz w dobrej jakości niestety od poniedziałku byłam zwodzona ze juz zaraz będzie wysłane wysłali w piątek i nie doszedł na czas.
20 cze 2023
Witaj, dziękuję bardzo za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Przykro nam, że dostawa Twojej paczki została opóźniona. Z powodu dużej liczby zamówień niestety zaistniała taka sytuacja. Bardzo za to przepraszamy. Stale doskonalimy naszą usługę, a każda opinia to dla nas cenna wskazówka.
28 maj 2023

Niska jakość

Przesyłka i kontakt ok. Jakość przedmiotu w stosunku do ceny - dużo poniżej oczekiwań. Pleksa nie dopasowana do podstawki
1 cze 2023
Witaj, dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji, chociaż jest nam bardzo przykro z powodu Twoich doświadczeń z naszą firmą. Komfort klienta jest dla nas najwyższym priorytetem. Zespół Adamell chciałby skontaktować się z Tobą, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie tej sytuacji. Czekamy na wiadomość e-mail od Ciebie.
2 lip 2023
Jakość wykonania (dwie rozmyte plamy na szkle trochę zepsuły efekt)
3 lip 2023
20 sie 2023
Zdecydowanie powinna poprawić się jakość portretu, lepsza jakość.
21 sie 2023
26 lip 2023