Adamell.pl- Logo - Opinie

Adamell.pl

Opinie (380) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (465)

Ważny od: 27 lut 2023
Adamell.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lut 2024
Czytając opinie byłem trochę zdystansowany, jednak cała transakcja była wzorowa 😃! Wysyłka błyskawiczna, produkt wysokiej jakości. Jestem mega zadowolony!

2 cze 2023
zdjęcie jest tragiczne. postacie są rozmazane, twarze zdeformowane, a tło przypomina wybuch bomby. zdjęcie miało był prezentem, jednak niestety nikomu go nie dam, ponieważ nie chcę żeby nikogo straszyło.

Opinie nt. sklepu Adamell.pl

Wszystko w jak najlepszym porządku, kontakt, czas realizacji zamówienia i zgodność opisu z jakością wykonania usługi,polecam
Wszystko jak należy , kolor zdjęcie i napisy polecam i oczywiście szybko co w tych czasach nie jest zbyt oczywiste. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Adamell.pl
Witaj, jesteśmy niezwykle wdzięczni za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią. Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem i cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli służyć Ci pomocą w stworzeniu wyjątkowych prezentów!
Wszystko było w jak najlepszym porządku. Szybkość wykonania, kontakt, jakość Polecam bardzo bardzo !!!

Szczerze polecam

Ciocia z wujkiem bardzo zadowoleni z prezentu a to jest najważniejsze. Dziękuję
Przepiękne wykonanie i szybka realizacja zamówienia. Polecam wszystkim 😘
Ekspresowa wysyłka i realizacja. Jakość wykonania super. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Adamell.pl
Przepięknie wykonane, szybkom sprawnie. Polecam z całego serca
Jestem bardzo zadowolony , moja Pani również - Dobra Robota
Jestem bardzo zadowolona. Polecam
Szybka i profesjonalna usługa
Odpowiedź ze sklepu Adamell.pl
Kolaż ze zdjęciami rodzinnymi wyszedł znakomicie, ekspresowo wykonany , bardzo ładnie zapakowany i bardzo szybko dostarczony. Z podświetleniem led bardzo ładnie się prezentuje. Obdarowana osoba zachwycona. Dziękuję wszystkim za trud I pracę w jego przygotowanie włożoną. Firmę i usługi w niej wszystkim bardzo gorąco polecam.
Odpowiedź ze sklepu Adamell.pl

Polecam, ładnie i szybko.

Po wybraniu opcji VIP otrzymałam zamówiony produkt trzeciego dnia. Czyli optymalnie i dzięki temu zdążyłam z prezentem Szkoda, że nie ma na stronie informacji o czasie realizacji. Jest tylko czas dostawy.
Odpowiedź ze sklepu Adamell.pl
Fantastyczna praca grafika, zakupiony przeze mnie portret wygląda naprawdę bardzo dobrze. Jestem niezwykle pozytywnie zaskoczony również podejściem i rozmową z klientem. Widać to zaangażowanie.
Odpowiedź ze sklepu Adamell.pl
Zachwyt! Obraz zrobil oszałamiające wrażenie. Osoba obdarowana była zachwycona.
Odpowiedź ze sklepu Adamell.pl
Szybka dostawa, produkt nienaruszony i w dobrej cenie, polecam.
Odpowiedź ze sklepu Adamell.pl
Szybka wysyłka, zamówienie zgodne z opisem :) Dziękuję!
Odpowiedź ze sklepu Adamell.pl
Szybkość dostawy i wykonanie produktu.
Odpowiedź ze sklepu Adamell.pl
Polecam. Zamówiony produkt "SUPER"