Adamell.pl- Logo - Opinie

Adamell.pl

Opinie (375) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (473)

Ważny od: 27 lut 2023
Adamell.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lut 2024
Czytając opinie byłem trochę zdystansowany, jednak cała transakcja była wzorowa 😃! Wysyłka błyskawiczna, produkt wysokiej jakości. Jestem mega zadowolony!

2 cze 2023
zdjęcie jest tragiczne. postacie są rozmazane, twarze zdeformowane, a tło przypomina wybuch bomby. zdjęcie miało był prezentem, jednak niestety nikomu go nie dam, ponieważ nie chcę żeby nikogo straszyło.

Opinie nt. sklepu Adamell.pl

POLECAM

Zamówiłem "Mama fotokolaż - Druk na szkle, spersonalizowany prezent dla mamy - A4 / Drewniana A4". Potem zacząłem czytać negatywne opinie... Ale bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Wszystko super i bezpiecznie zapakowane, wygląda bardzo ładnie, zdjęcia widoczne, wysoka jakość, podstawka drewniana, wszystko naprawdę wygląda pięknie. Prezencik od Córeczki dla Kochanej Mamusi bardzo udany. Polecam gorąco.
Odpowiedź ze sklepu Adamell.pl
Witaj, jesteśmy niezwykle wdzięczni za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią. Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem i cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli służyć Ci pomocą w stworzeniu wyjątkowych prezentów!
29 kwi 2024
Jestem bardzo zadowolona z zamówienia (tabliczka pamiątkowa TATA). Wysłałam zdjęcia bardzo słabej jakości, a mimo to tabliczka wyszła znakomicie. Kreator umieszczony na stronie pozwala na dokładne dopasowanie rozmiaru zdjęć i takie ich ustawienie by wynik był optymalny. Tabliczka wyglądała w rzeczywistości dokładnie tak jak w kreatorze (a nawet lepiej:)
Odpowiedź ze sklepu Adamell.pl
Wszystko w porządku. Pomimo kilku złych opinii w internecie - ja jestem bardzo zadowolona. Paczka zamówiona w piątek dotarła we wtorek (wykupiłam pakiet VIP). Szkło ładnie zrobione, wszystko czytelne. Nie jest to luksus, ale za tę cenę jest naprawdę ok :)
1 maj 2024
Zdecydowanie polecam! :) Przemiła obsługa, błyskawiczna realizacja. Portret? Osoba obdarowana do dzisiaj zbiera szczenę z podłogi! :) Rewelacja! Idealny pomysł na prezent, każdy będzie zachwycony. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
24 kwi 2024
Wszystko w jak najlepszym porządku, kontakt, czas realizacji zamówienia i zgodność opisu z jakością wykonania usługi,polecam
26 kwi 2024
Przesyłka zgodna z zamówieniem i personalizacją. Bardzo dobre materiały wykonania Szybka realizacja zamówienia

Super!

Szybka realizacja zamówienia, bez problemów i co najważniejsze efekt super, zrobił wrażenie
2 maj 2024
Bardzo polecam :) świetny kontakt ze sprzedawcą. Zamówiony produkt jest przeuroczy :).
Ekspresowa wysyłka i realizacja. Jakość wykonania super. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Adamell.pl
Wszystko proste i szybka dostawa
24 kwi 2024
Szybka i profesjonalna usługa
26 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu Adamell.pl
Wszystko jak należy , kolor zdjęcie i napisy polecam i oczywiście szybko co w tych czasach nie jest zbyt oczywiste. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Adamell.pl
Wszystko było w jak najlepszym porządku. Szybkość wykonania, kontakt, jakość Polecam bardzo bardzo !!!
Odpowiedź ze sklepu Adamell.pl
Przepięknie wykonane, szybkom sprawnie. Polecam z całego serca

Szczerze polecam

Ciocia z wujkiem bardzo zadowoleni z prezentu a to jest najważniejsze. Dziękuję
Przepiękne wykonanie i szybka realizacja zamówienia. Polecam wszystkim 😘
Jestem bardzo zadowolony , moja Pani również - Dobra Robota
Odpowiedź ze sklepu Adamell.pl
Szybkość dostawy i wykonanie produktu.