cebulki-kwiatowe.pl- Logo - Opinie

cebulki-kwiatowe.pl

Opinie (2203) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7496)

29 sie 2023
Cebulki które zamówiłam wiosna są bardzo dobrej jakości.kwiaty piękne cieszą oko. Chętnie wracam po następne. Pozdrawiam

25 paź 2023
Kupiłam 5 szt. kłączy irysów bródkowych w firmie Królik w 2021 roku. Były bardzo malutkie. Przyjęła się 1 szt. Ponieważ bardzo mi na tej odmianie zależało, w 2022 r. zamówiłam znowu 5 szt. u tego samego producenta. Znów były malutkie. Przyjęły się 2 szt., więc w sumie mam 3, choć tylko jedna kwitła. W tym roku kupiłam znowu 5 szt., ale tym razem oddałam kuzynce, doświadczonej ogrodniczce, żeby je posadziła je u siebie i przekazała mi dopiero za rok, jak będą już wyrośnięte. Kuzynka po rozpakowaniu powiedziała, że są b. małe i marnie rokują. Daje szansę tylko dwum sztukom, a i tego nie jest pewna. Jej ufam bardziej niż sobie. Może to jest taktyka firmy? Cebulki nie są tanie, ponad 9 zł./sztukę. Oczywiście, że były pięknie zapakowane. Tylko co z tego?

Opinie nt. sklepu cebulki-kwiatowe.pl

AG
Andrzej G.
Białogard
Cebulki w dobrej cenie i świetnej formie. Reklamację są szybko rozpatrywane. O tym że jest b dobrze świadczy fakt że kupuję w tym sklepie internetowym już parę lat.
Niestety sadzonki jakie kupiłam nie spełniły moich oczekiwań, ale w pełni uwzględniono moją reklamacje. Dla mnie bardzo solidna firma. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Zamówiłem Cany , dostawa szybka i sprawna nawet dostałem prezent dodatkową cebulę . Tylko jeden minus troszkę małe te kłącza nie wiem czy wszystkie dają radę.
Zamówione cebulki zgodne z opisem. Szybka dostawa , sadzonki dobrze zapakowane i opisane. Z czystym sumieniem polecam zakupy i sama pewnie nie raz skorzystam.
Są super i przychodzą ładnie zapakowane i zdrowe cebulki.W zeszłym roku zakupiłam 16 cebulek lili i wszystkie rosną i w tym roku zakwitną. Dziękuje
6 kwi 2024
Cebulki doszły szybko.Były dobrze spakowane i oznaczone, wysokiej jakości sprzedawany asortyment roślin i cebul, gorąco polecam tego producenta.

Trafiony zakup.

Kłącza i cebulki dobrze zabezpieczone do transportu, zdrowe i niektóre już puszczają pędy. Jestem zadowolona i polecam zakupy u tego dostawcy.
Ocena sadzonek. Wszystkie sadzonki oprócz róży przyszły w dobrym stanie. Sadzonka róży niestety nie: fragment zeschnięty i połamane odrosty.
Terminowość ,profesjonalizm, jakość roślin ,obrazowość przesylki Bogactwo towaru ,ale przede wszystkim przyjazność obslugi internetowej
Stale coś zamawiam, bo jestem zadowolona i z jakości i z szybkości wysyłki jak i ze sposob zabezpieczenia na pczas transportu. Polecam!!
W tym sezonie to moje 4 zamówienie, wszystkie sadzonki i cebule są bardzo dobrej jakości. Bez obaw mogłam zrobić prezenty najbliższym.
Szybka wysyłka cebulki kwiatów dobrze zabezpieczone. Miła niespodzianką był dołączony gratisu. Napewno tu wrócę i polecam serdecznie
1 kwi 2024
Róża przyszła dobrze zapakowana . Żadnych uszkodzeń już ładnie rośnie . Jedyny - dłuższa wysyłka niż w opisie ale do przeżycia
W moim zamówieniu przeważały cebulki mieczyków i karpy dalii , otrzymałam zdrowe karpy i cebulki , ładnie opisane.Pozfrawiam

Udane zakupy

Bardzo udane zakupy, wszystko zgodne z opisami. Cebulki dobrze zapakowane, wszystkie żywe i posadzone bardzo dobrze rosną :)

Polecam :)

Bulwy dalii w bardzo dobrym stanie, wszystko super zapakowane i oznaczone. Szybka realizacja zamówienia i przemiły gratis :)
Jestem bardzo zadowolona z zakupu i usługi kurierskiej. W przyszłości na pewno będą korzystać z Państwa usług. Dziękuję ♥️
Towar bardzo dobrze zabezpieczony a cebulki wprost do wysadzenia .polecam z czystym sumieniem na 10 punktow daję 10
Szybkie zakupy i dostawy. To nie pierwsze i nie ostatnie zakupy u Królika. Wszystkie rośliny pièknie rosną i kwotną
Zamówione produkty przyszły starannie zapakowane .Sklep polecam wszystkim. Szybka realizacja i super obsługa.