febestore.pl

Opinie (148) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (590)

Ważny od: 22 wrz 2021
febestore.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

19 wrz 2023
Błyskawiczna reakcja na zapytania czy prośby dotyczące oferowanych artykułów, rzeczowe wyjaśnienia, propozycje rozwiązania problemu - jednym słowem absolutny profesjonalizm, a artykuły (korzystam przede wszystkim z zakupu ozdobnych łączników) znakomitej jakości, estetyczne i trwałe. Polecam !!

18 wrz 2023
Na plus: zróżnicowana oferta. Na minus: realizacja zamówienia; mimo informacji na stronie internetowej, że towar zostanie wysłany w ciągu 2-3 dni trwało to dni 9 (!). Po kilku dniach pozwoliłem sobie zapytać telefonicznie "co z moim zamówieniem". Sympatyczna telefonistka była zaskoczona, że coś nie zostało wysłane i zobowiązała się - rozeznać. Rozeznała, odpowiedziała dlaczego i obiecała, że ... Po kolejnych 2 dniach (kiedy nie było ruchu na stronie śledzenia przesyłek) ponownie zatelefonowałem i kolejna (a może ta sama) sympatyczna telefonistka ponownie sprawdziła i obiecała, że "dzisiaj wieczorem na pewno wyjdzie". Na trzeci dzień doszło. Jestem pełen zrozumienia dla nieprzewidzianych okoliczności jakie mogą się zdarzyć. Tylko dlaczego nie powiadamia się o tym zamawiającego?

Opinie nt. sklepu febestore.pl

Świetny stolik balkonowy

Polecam stolik balkonowy, bardzo stabilny, szybko się składa i nie zajmuje dużo miejsca, idealny na mały balkon. Polecam też sklep, szybka wysyłka, dobrze zapakowany towar, nie mam zastrzeżeń.
Zamowiony domek narzędziowy otrzymalam w obiecanym terminie . Po za tym idealny kontakt z kurierem. Po prostu dostawa byla na pięć gwiazdek
Realizacja zamówienia dość szybka. W poniedziałek zamówione, a w czwartek już dostarczone. Polecam.
Produkt wysokiej jakości. Sprawna realizacja zamówienia
Skrzynia łatwa w montażu i estetycznie wygląda
Bardzo długi czas dostawy
Polecam sprzedającego. Szybka dostawa, produkt bardzo dobrze zapakowany.
Dziękujemy ❤️
Wysokiej jakości produkty. Szybka dostawa. Polecam tą firmę
7 sty 2024
Towar pierwsza klasa . Polecam .
Dziękujemy ❤️
8 sty 2024
Usługa godna polecenia
AM
Anika M.
Płock
Polecam!
Odpowiedź ze sklepu febestore.pl
Dziękujemy za pozytywna opinie i pozdrawiamy!!
Dziękujemy!
19 wrz 2023
25 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa i poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami! Jesteśmy bardzo dumni, że nasze produkty spełniają Twoje standardy i były w stanie rozwiązać Twój problem. W febe.store dążymy do absolutnego profesjonalizmu i najwyższej jakości wszystkich naszych produktów, więc miło nam słyszeć, że to doceniasz. Jeszcze raz dziękujemy za recenzję!
21 sie 2023
Dzień dobry. Była to moja pierwsza transakcja z Waszą firmą więc brak wyrobionej opinii. Aktualnie jestem zadowolony w tym z szybkości. Pozdrawiam.
29 sie 2023
Witaj! Dziękujemy za opinię i poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że masz dobre doświadczenia z nami pod względem szybkości. Doceniamy Twoje wsparcie i zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę. Życzymy miłego dnia!
DW
Daniel W.
9 lis 2023
POLECAM FIRMA PIERWSZA KLASA w tych czasach takiej firmy nie znajdziecie profesjonalne podejście do klienta infolinia służy pomocą wszystko na 5
Dziękujemy ❤️ !