cebulki-kwiatowe.pl- Logo - Opinie

cebulki-kwiatowe.pl

Opinie (2203) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7496)

29 sie 2023
Cebulki które zamówiłam wiosna są bardzo dobrej jakości.kwiaty piękne cieszą oko. Chętnie wracam po następne. Pozdrawiam

25 paź 2023
Kupiłam 5 szt. kłączy irysów bródkowych w firmie Królik w 2021 roku. Były bardzo malutkie. Przyjęła się 1 szt. Ponieważ bardzo mi na tej odmianie zależało, w 2022 r. zamówiłam znowu 5 szt. u tego samego producenta. Znów były malutkie. Przyjęły się 2 szt., więc w sumie mam 3, choć tylko jedna kwitła. W tym roku kupiłam znowu 5 szt., ale tym razem oddałam kuzynce, doświadczonej ogrodniczce, żeby je posadziła je u siebie i przekazała mi dopiero za rok, jak będą już wyrośnięte. Kuzynka po rozpakowaniu powiedziała, że są b. małe i marnie rokują. Daje szansę tylko dwum sztukom, a i tego nie jest pewna. Jej ufam bardziej niż sobie. Może to jest taktyka firmy? Cebulki nie są tanie, ponad 9 zł./sztukę. Oczywiście, że były pięknie zapakowane. Tylko co z tego?

Opinie nt. sklepu cebulki-kwiatowe.pl

Ogólnie jestem zadowolona. Cebulki bez zarzutu, ale dwie ostróżki raczej w opłakanym stanie. Trochę życia tylko tliło się w niektórych korzonkach - takie ledwo widoczne białe wypustki na starych korzeniach. I jeden z trzech pustynników podgniły w miejscu oczka. Na korzonkach nowe niteczki, więc wyskrobałam zgniliznę i posadziłam, ale wątpię by coś z tego wyrosło. Co do reszty, to nie mam zastrzeżeń, a kupiłam chyba z 20 roślinek. Trochę mogły by być lepiej zabezpieczone. Miały zbyt dużo luzu. Może warto przełożyć chociaż papierami, żeby nie telepały się po kartonie? Niektóre świeże kiełki były nadłamane, bo paczuszki z roślinkami przesuwały się. Za gratisową cebulkę lilii drzewiastej bardzo dziękuję. Pomimo pewnych zastrzeżeń jesienią raczej do Was wrócę po cebulki tulipanów, szachownic i może czegoś jeszcze. Pozdrawiam
trochę zdziwiło mnie że sadzonki nie dostarczono w doniczkach tylko luzem w woreczkach foliowych. W wyniku tego część kiełkujących roślin była nadłamana. Niezwłocznie po otrzymaniu roślin musiałem w dniu dostarczenia wszystkie rośliny posadzić do doniczek aby po wzmocnieniu się roślin przesadzić je do gruntu.

zakupy w firmie cebulki

już kilka razy kupowałam kwiaty zawsze były w idealnym stanie i zdrowe w tej paczce zamówiłam między innymi dwie ostróżki ale niestety były w tak złym stanie ze gdy otwarłam woreczek była ziemia i jakieś zgniłe resztki reszta cebul jest zdrowa i bez uszkodzeń. pozdrawiam Urszula

Piwonie

Witam. Nie wiem czy pracownik, który przygotowywał kłącza piwonii robił to szubko i byle jak, bo kilka pędów było złamanych lub uszkodzonych. Dwa przebiły opakowanie foliowe. Jeśli wyrosną takie kwiaty jak na zdjęciach, to będę zadowolony. Pozdrawiam.
Zamówienie proste i szybkie, wysyłka we wskazanym terminie. Minus em jest to, że w jednym opakowniu irysów było 4 cebulki a nie 5 jak napisano, dla 'równowagi' cebulek czosnku ozdobnego było 11 szt. a nie 10 szt.
Dzień dobry .Na razie wystawiłem ocenę dobrą ponieważ nie wiem co wyrośnie z niebieskich mieczyków.Kupiłem w zeszłym roku w innej firmie i nie były niebieskie.Będzie wszystko ok to poprawie ocenę.
Ocena sadzonek. Wszystkie sadzonki oprócz róży przyszły w dobrym stanie. Sadzonka róży niestety nie: fragment zeschnięty i połamane odrosty.
1 kwi 2024
Róża przyszła dobrze zapakowana . Żadnych uszkodzeń już ładnie rośnie . Jedyny - dłuższa wysyłka niż w opisie ale do przeżycia

opinia

towar dobrej jakości, za wyjątkiem bonusu, który był uszkodzony i pokryty pleśnią
Dostawę w całości oceniam pozytywnie - dziękuję. Pozdrawiam
Dobrze zabezpieczone ładne zdrowe rośliny
1 kwi 2024
niektóre cebulki były bardzo przesuszone
Hosty były bardzo ładne
22 godziny temu