cebulki-kwiatowe.pl- Logo - Opinie

cebulki-kwiatowe.pl

Opinie (2364) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7723)

29 sie 2023
Cebulki które zamówiłam wiosna są bardzo dobrej jakości.kwiaty piękne cieszą oko. Chętnie wracam po następne. Pozdrawiam

25 paź 2023
Kupiłam 5 szt. kłączy irysów bródkowych w firmie Królik w 2021 roku. Były bardzo malutkie. Przyjęła się 1 szt. Ponieważ bardzo mi na tej odmianie zależało, w 2022 r. zamówiłam znowu 5 szt. u tego samego producenta. Znów były malutkie. Przyjęły się 2 szt., więc w sumie mam 3, choć tylko jedna kwitła. W tym roku kupiłam znowu 5 szt., ale tym razem oddałam kuzynce, doświadczonej ogrodniczce, żeby je posadziła je u siebie i przekazała mi dopiero za rok, jak będą już wyrośnięte. Kuzynka po rozpakowaniu powiedziała, że są b. małe i marnie rokują. Daje szansę tylko dwum sztukom, a i tego nie jest pewna. Jej ufam bardziej niż sobie. Może to jest taktyka firmy? Cebulki nie są tanie, ponad 9 zł./sztukę. Oczywiście, że były pięknie zapakowane. Tylko co z tego?

Opinie nt. sklepu cebulki-kwiatowe.pl

7 sty 2024
Wszystkie zamówione produkty były dobrze oznaczone, zapakowane (jedna cebulka z pleśnią). Na efekty poczekałam do wiosny😉
14 sty 2024
Zdrowe cebulki. Ładnie zapakowane, zabezpieczone.
31 sty 2024
3 paź 2023
Cebulki zdrowe, w dobrej kondycji, dobrze opakowane. Mało folii, sporo papieru - to mi się podoba. Jedyne, co jest dla mnie mankamentem, to długi czas oczekiwania na przesyłkę - 2,5 tygodnia to zdecydowanie za dużo. Przypuszczam, ze firma padła ofiarą własnego sukcesu marketingowego i dział handlowy nie dał sobie rady z obsługą napływających zamówień. Jeśli topoprawić- wazystko gra, pewnie będę tu kupować.
5 paź 2023
realizacja zgodna z zamówieniem ,szkoda tylko ze gratis do zamówienia tulipany mix 5szt nie były w przesyłce,ale trudno następnym razem tez zamówię
24 maj 2023
Ja jestem zadowolona z zakupow
15 cze 2023

Sprzedawca godny polecenia

Paczka dotarła bardzo szybko,była dobrze zapakowana.Cebulki w większości były duże.Jednak nie wszystkie wzeszły.Pozostale rosną powoli,ale to pewnie wina pogody-wysokie temperatury,brak opadów... Mimo wszystko jestem zadowolona i z pewnością wrócę tutaj na kolejne zakupy.
9 cze 2023

Piwonie

Korzenie piwoni dotarły bardzo ładne ale z jednej oberwały się świeżo wypuszczone kłącza, jedna piwonia rośnie drugiej nie widać wychodzącej z ziemi. Niespodziewany gratis,cebula Lili, bardzo dziękuję.
14 paź 2023
Wszystko ok oby wiosna pokazało że zamówienie równa się to samo niestety zawsze okazuje się że co innego zamówialem a co innego dostałem chyba tę firmę przerastają indywidualne zamówienie

Tulipany

Trochę żałuję, że nie było już zamówionych przeze mnie cebulek, ale dostałam w zamian inne. Zobaczymy, jak będą kwitły. Chociaż nastawiłam się na te, które wstępnie zamówiłam..
4 paź 2023
Polecam firmę. Szybka realizacja, bardzo dobry kontakt. Pomimo, że miałam zastrzeżenia, do części zamówienia, po zgłoszeniu ich, wszystko szybko zostało poprawione.
31 maj 2023

Karpy dalii

Zamówienie zrealizowane i dostarczone szybko i sprawnie. Niestety, niektóre bulwy były porozłączane i nie tworzyły jednej karpy. Mam nadzieję, że wszystkie wzejdą.
BB
Bajka B.
Dźwirzyno
8 paź 2023

Polecam.

Cebulki duże, zdrowe. Mam nadzieję,że na wiosnę pięknie wyrosną. Jedynie miałam zastrzeżenie do terminowości dostawy.Musiałam się upominać o dostarczenie towaru.
6 maj 2023
Zamówienie bardzo dobrze zapakowane. Cebulki,bardzo dobrej jakości. Zamówienie wysłane po 3 dniach dopiero po interwencji telefonicznej.
Cenulki kwiatów dostarczone zostały opakowane beż uszkodzeń. Jestem tym razem zadowolona.Teraz będę czekała aż zakwitną.
8 maj 2023
Niestety w podróży część roślinek była przesuszona. Nie wiem czy wzejdą.dostawa szybka. Sprawna obsługa. C
24 paź 2023

Cebulki

Prawdziwą ocenę mogę wystawić na wiosnę jak moje zakupy zakwitną. Tymczasem realizacja zamówienia dobra.
5 lis 2023
Cebulki kwiatowe mieszanych tulipanów dość małe , natomiast tulipany „ Maria Kaczyńska piękne i duże.
18 maj 2023

Cebulki lili i paciorecznika

Cebulki lili piękne, natomiast Paciorecznik na 3 zamówione 1 z nich złej jakości (zgniła) nie wyrosła
20 lis 2023
Szybka dostawa,dobre jakościowo cebulki. Czekam do wiosny żeby sprawdzić czy odmianowo zgodne.