cebulki-kwiatowe.pl- Logo - Opinie

cebulki-kwiatowe.pl

Opinie (2259) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7561)

29 sie 2023
Cebulki które zamówiłam wiosna są bardzo dobrej jakości.kwiaty piękne cieszą oko. Chętnie wracam po następne. Pozdrawiam

25 paź 2023
Kupiłam 5 szt. kłączy irysów bródkowych w firmie Królik w 2021 roku. Były bardzo malutkie. Przyjęła się 1 szt. Ponieważ bardzo mi na tej odmianie zależało, w 2022 r. zamówiłam znowu 5 szt. u tego samego producenta. Znów były malutkie. Przyjęły się 2 szt., więc w sumie mam 3, choć tylko jedna kwitła. W tym roku kupiłam znowu 5 szt., ale tym razem oddałam kuzynce, doświadczonej ogrodniczce, żeby je posadziła je u siebie i przekazała mi dopiero za rok, jak będą już wyrośnięte. Kuzynka po rozpakowaniu powiedziała, że są b. małe i marnie rokują. Daje szansę tylko dwum sztukom, a i tego nie jest pewna. Jej ufam bardziej niż sobie. Może to jest taktyka firmy? Cebulki nie są tanie, ponad 9 zł./sztukę. Oczywiście, że były pięknie zapakowane. Tylko co z tego?

Opinie nt. sklepu cebulki-kwiatowe.pl

(2085)
Terminowość ,profesjonalizm, jakość roślin ,obrazowość przesylki Bogactwo towaru ,ale przede wszystkim przyjazność obslugi internetowej
Stale coś zamawiam, bo jestem zadowolona i z jakości i z szybkości wysyłki jak i ze sposob zabezpieczenia na pczas transportu. Polecam!!
W tym sezonie to moje 4 zamówienie, wszystkie sadzonki i cebule są bardzo dobrej jakości. Bez obaw mogłam zrobić prezenty najbliższym.
Szybka wysyłka cebulki kwiatów dobrze zabezpieczone. Miła niespodzianką był dołączony gratisu. Napewno tu wrócę i polecam serdecznie
W moim zamówieniu przeważały cebulki mieczyków i karpy dalii , otrzymałam zdrowe karpy i cebulki , ładnie opisane.Pozfrawiam

Udane zakupy

Bardzo udane zakupy, wszystko zgodne z opisami. Cebulki dobrze zapakowane, wszystkie żywe i posadzone bardzo dobrze rosną :)

Polecam :)

Bulwy dalii w bardzo dobrym stanie, wszystko super zapakowane i oznaczone. Szybka realizacja zamówienia i przemiły gratis :)
Towar bardzo dobrze zabezpieczony a cebulki wprost do wysadzenia .polecam z czystym sumieniem na 10 punktow daję 10
Zamówione produkty przyszły starannie zapakowane .Sklep polecam wszystkim. Szybka realizacja i super obsługa.
Idealnie jak zawsze Mój ogród zachwyca , Kwiaty piękne Jeszcze nie zdarzyło się żeby coś nie przyjęło się.
Zamowiony towar przyszedl szybko i był dobrze zabezpieczony . Nie mam żadnych zastrzeżeń ,mogę tylko polecić
Cebulki świetnie zabezpieczone,termin realizacji zamówienia krótki,bardzo dobra komunikacja ze sprzedającym.
Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Cebule i kłącza piwonii są zdrowe i duże. Na pewno będę stałą klientką.
7 kwi 2024

Roślinki posadzone tymczasowo w doniczce na balkonie puszczają już listki. Kłącza pr,yszly zdrowe i duże.
Polecam jestem bardzo zadowolona,z kłączy ciemierników zdrowe ,piękne,bez śladów jakich kolwiek chorób....
Przesyłka profesjonalnie przygotowana, miła niespodzianka w postaci gratisowej cebulki, polecam bardzo👍
1 dzień temu
Cebulki w dobrym stanie. Miła niespodzianka w formie gratisu. Plus za informacje o stanie zamówienia.
Jestem zadowolona, od kilku już lat u tego producenta zakupuję kwiaty i pięknie mi kwitną w ogrodzie
bardzo się cieszę z szybkości zamówienia. Rośliny wsadzone czekamy aż wyrosną i upiększą nasz ogród
Jestem bardzo zadowolona bardzo dobrym stanem cebul i sadzonek jak również opakowaniem super!!!!!