cebulki-kwiatowe.pl- Logo - Opinie

cebulki-kwiatowe.pl

Opinie (2259) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7561)

29 sie 2023
Cebulki które zamówiłam wiosna są bardzo dobrej jakości.kwiaty piękne cieszą oko. Chętnie wracam po następne. Pozdrawiam

25 paź 2023
Kupiłam 5 szt. kłączy irysów bródkowych w firmie Królik w 2021 roku. Były bardzo malutkie. Przyjęła się 1 szt. Ponieważ bardzo mi na tej odmianie zależało, w 2022 r. zamówiłam znowu 5 szt. u tego samego producenta. Znów były malutkie. Przyjęły się 2 szt., więc w sumie mam 3, choć tylko jedna kwitła. W tym roku kupiłam znowu 5 szt., ale tym razem oddałam kuzynce, doświadczonej ogrodniczce, żeby je posadziła je u siebie i przekazała mi dopiero za rok, jak będą już wyrośnięte. Kuzynka po rozpakowaniu powiedziała, że są b. małe i marnie rokują. Daje szansę tylko dwum sztukom, a i tego nie jest pewna. Jej ufam bardziej niż sobie. Może to jest taktyka firmy? Cebulki nie są tanie, ponad 9 zł./sztukę. Oczywiście, że były pięknie zapakowane. Tylko co z tego?

Opinie nt. sklepu cebulki-kwiatowe.pl

(2085)
Super zdrowe cebulę,wszystko rewelacyjnie zapakowanie czekam na efekty w postaci pięknych kwiatów

_P_O_L_E_C_A_M_

Piękne, duże, zdrowe sadzonki. Bogaty asortyment Sprzedawcy i dobry kontakt , bezpieczna wysyłka.
Bardzo dobrej jakości rośliny, szybka i profesjonalna dostawa roślin. Jestem bardzo zadowolona.
Bardzo szybka wysyłka, dobrze zapakowane cebulki oraz dostałam piękna lilie gratis. Polecam 😊
Polecam! Towar doskonale zapakowany, kłącza konwalii piękne☺️ i jeszcze lilia w prezencie ☺️
Wszystko ładnie zapakowane, roślinki (maki) dobrze zabezpieczone. Szybka dostawa. Dziękuję.
7 kwi 2024
Jakość zamawianych cebulek, kłączy - wszystkie się przyjęły i te co kwitną teraz zachwycają
Bardzo pięknie zapakowane róże. Dostawa w terminie. Zachęcam do zakupu u tego ogrodnika.
1 kwi 2024
Produkty dobrze oznaczone, wysokiej jakości. Kontakt ze sklepem profesjonalny. Polecam.
22 godziny temu

Bulwy zdrowe, dorodne, dobrze zabezpieczone na czas przesylki i pięknie zapakowane.
1 kwi 2024
Paczka profesjonajnie zapakowana, ceculki w bardzo dobrym stanie.Polecam sprzedawcę.
Wszystkie roślinki pięknie zapakowane . Róże -sadzonki piękne dorodne na 5 Polecam
Szybki czas realizacji zamówienia. Dobry jakościowo towar. Perfekcyjne pakowanie
Zamówienie godne z zawartoscia i zamówieniem. W pełni i czystym sumieniem polecam
Rośliny jakość bardzo dobra. Jeśli chodzi o transport to trzeba czekać dość długo.
Szybka realizacja, doskonały stan sadzonek, super promocje, serdecznie polecam.
Cebulki solidnie zapakowane wyglądają na bardzo zdrowe jestem bardzo zadowolona
Paczka dobrze zapakowana, towar dobrej jakości ,sprawnie przyjete zamówienie.

Pełen profesjonalizm

Dostałam dokładnie wszystko co zamówiłam. Cebulki w doskonałym stanie. Polecam
Bardzo wysokiej jakości cebule i kłącza, świetnie zabezpieczone na czas dostawy