szklanyswiat.org

Opinie (37) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (39)

Ważny od: 19 kwi 2023
szklanyswiat.org spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu szklanyswiat.org

Obsługa i asortyment
31 gru 2023
tak trzymać . dbajcie o jakość i trzymajcie stare modele. Proszę troszkę powiększyć bombki bo za dużo jest tych małych. Nie idźcie na ilość bo to droga do nikąd. odtwarzajcie unikalne stare modele. Popracujcie nad obecnością w internecie. Hasło " piękne bombki " 'unikalne bombki" powinno prowadzić na waszą stronę. Powodzenia
25 gru 2023

Super sklep

Przepiękne bombki, starannie zapakowane i niebywale szybka przesyłka, której nie spodziewałam się przed świętami, ponieważ zamówienia dokonałam dosyć późno. Dziękuję bardzo :-)
1 sty 2024
Bombki z dawnych lat to dobry kierunek w czasach monolitycznej masówki. Może pojawią się kule fi 10cm - wspomnienie w 6 kolorach, gdyż obecnie są tylko fi 6cm.
3 sty 2024
5 sty 2024
29 gru 2023
22 gru 2023
22 kwi 2023

Super produkt. Super firma.

Jestem zadowolony z zakupów. Firma jest rzetelna. Produkty są zgodne z moimi oczekiwaniami. Bombki są wykonane profesjonalnie z dużą starannością i cieszą oko.
19 lis 2023
Bombki za każdym razem jak zamawiam są piękne i pięknie zapakowane nie ukrywam że jeszcze przed świętami postaram się coś zamówić pozdrowienia dla Was
17 paź 2023

Doskonałej jakości towar!

Doskonałej jakości towar, błyskawiczna wysyłka, bardzo dobre zabezpieczenie zawartości paczki. Szklane bombki dojechały w całości :)
9 maj 2023
Wszystkie bombki doszły całe i szybko.
10 sie 2023
Wspaniale produkty i obsługa klienta!
BB
8 sie 2023
Bombki ! Obsługa FANTASTYCZNA !
30 paź 2023

Perfekcyjnie!

Bardzo dobrze zapakowana paczka ma czas transportu. Bombka dotarła w jednym kawałku 😉
8 gru 2023
Otwarcie na klienta i jego potrzeby. Super realizacja, szybka dostawa.