masculo.pl- Logo - Opinie

masculo.pl

Opinie (252) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (462)

Ważny od: 8 sie 2022
masculo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 wrz 2023
Zamówilem spodnie od TOF PARIS i nie sadzilem ze beda tak swietnej jakosci. Do spodni pan z ktorym rozmawialem na infolinii polecił mi harnesa ktoiry okazal sie idealnie dopasowany. Polecam Pana Tomasza. No i fajnie ze szybka przesyłka paczkomatem - była u mnie wieczorem nastepnego dnia. Zdecydowanie wroce tu na kolejne zakupy

26 sie 2023
Zamawiałem na firmę sądząc, ze dostanę fakturę papierową wraz z zamówionym produktem. Dostałem tylko paragon, ale nez NIP-u. Naiwnie myślałem,że faktura dojdzie mailem. Nie doczekałem się. Po kontakcie z Masculo dowiedziałem się, że ktoś popełnił błąd w magazynie i niedopatrzył wysłania faktury i mogę odesłać paragon, aby w zamian otrzymać fakturę. Ale ta informacja przyszła za późno, bo paragon został przekazany do księgowości. Ta sytuacja całkowicie pozbawiła mnie radości z dokonania zakupu Produkt nie był jeszcze testowany. Opinię o nim przekażę póżniej

Opinie nt. sklepu masculo.pl

4 paź 2023
Słaba jakość (wykonanie i materiał) produktów
Odpowiedź ze sklepu masculo.pl
4 paź 2023
Dostawę i serwis dla klientów ocenił Pan na 5*****. Dziękujemy! Produkty odbierał Pan osobiście, a wtedy zawsze proponujemy możliwość obejrzenia i przymierzenia. Ponadto oferujemy możliwość bezpłatnego odesłania do zwrotu lub wymiany w ciągu 30 dni od otrzymania towaru. Jeżeli coś jest nie tak, zachęcamy najpierw do kontaktu z nami przed wystawieniem opinii. W tym przypadku nie wiemy nawet o który model chodzi, ponieważ kupił Pan wiele produktów różnych marek - polskich i zagranicznych.