sklepzherbatami.pl

Opinie (343) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2424)

Ważny od: 4 cze 2021
sklepzherbatami.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo szybka realizacja zamówienia - dostawa z dnia na dzień. Herbaty starannie zapakowane w mocny karton. Na dodatek otrzymałem świetne gratisy, co było dla mnie totalnym zaskoczeniem. Może dlatego, że dość dużo zamówiłem. Także obsługa zamówienia pierwsza klasa, warto też podkreślić atrakcyjną cenę wysyłki paczkomatem - tylko 6zł. Jeśli chodzi o jakość zakupionych herbat Kingsleaf - są super. I piszę to jako człowiek, który wypija codziennie ok. 1.5L różnych herbat. Mam więc doświadczenie i porównanie i z tańszymi i z droższymi. Może powiem tak: pełne smaku i zapachu, a jednocześnie delikatne. Zazwyczaj pijam trochę cięższe smakowo i aromatowo, ale kosztujące prawie 3x tyle. Kingsleaf na 100% będzie smakować każdemu kto zdecyduje się odkleić od herbat marketowych, choćby i tych najbardziej reklamowanych, bo to są dwa światy. Zresztą jakość gwarantuje słynne logo Ceylon Tea Lion, które wolno umieścić na opakowaniu jedynie po spełnieniu rygorystycznych norm jakościowych. Maksymalna ocena dla sklepu. Szczerze i bez żadnej ściemy. Na pewno wrócę na kolejne zakupy!

4 sty 2024
Doświadczenie z tym sklepem było niezadowalające. Zamówiłam herbatę na prezent urodzinowy, ale została ona wysłana dopiero po tygodniu, pomimo braku informacji o tak długim czasie dostawy na ich stronie. W momencie, gdy poprosiłam o anulowanie zamówienia, moje żądanie zostało zignorowane. Wydaje się, że sklepowi zależało bardziej na zachowaniu swoich zysków niż na zadowoleniu klienta. Nie polecam tego sklepu z powodu ich lekceważącego podejścia.

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

KS
18 lip 2023

Dobre herbaty!

Dobre herbaty, szybka dostawa, wyjątkowe promocje.
4 paź 2023
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że lubisz nasze herbaty ,a dostawa przebiegła szybko i bez problemów. Zawsze mamy niesamowite promocje na Sklepzherbatami.pl, aby dostarczać miłośnikom herbat mieszanki w przystępnych cenach. Naprawdę wierzymy w zapewnianie naszym klientom jak najlepszych wrażeń i zawsze staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, aby wszyscy byli zadowoleni. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
26 cze 2023
Solidna firma! Super produkty i szybka wysyłka. :)
4 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że doceniasz nasze produkty i szybką wysyłkę. W Sklepzherbatami.pl staramy się oferować wysokiej jakości produkty i doskonałą obsługę dla wszystkich naszych klientów. Zawsze szukamy sposobów na poprawę i zapewnienie jak najlepszych wrażeń z zakupów. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami!
6 lip 2023
Bogaty wybór herbat. Wszystkie świetne i pyszne!
4 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Naprawdę doceniamy, że poświęciłaś czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. W Sklepzherbatami.pl staramy się zapewnić najlepszą jakość i szeroki wybór herbat dla naszych klientów i cieszymy się, że miałaś z nami wspaniałe doświadczenia! Jeszcze raz dziękujemy za Twoją wspaniałą opinię!
29 gru 2023
Duży wybór artykułów. Szybka obsługa. Polecam.
4 sty 2024
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z różnorodności produktów, które mamy w Sklepzherbatami.pl i że nasza obsługa okazała się sprawna i szybka. Naszym celem jest zapewnienie klientom wspaniałych doświadczeń zakupowych. Twoja pozytywna opinia wiele dla nas znaczy!
2 cze 2023
Szybka realizacja zamowienia. Gratisy w paczce.
6 paź 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że podobały Ci się zakupy u nas. W Sklepzherbatami.pl dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić szybką i niezawodną obsługę naszym klientom. Chcemy mieć pewność, że zawsze czują się docenieni, dlatego do każdego zamówienia dołączamy drobne dodatki. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami i mamy nadzieję, że wkrótce wrócisz po więcej!
16 lis 2023

Sklep jak najbardziej godny polecenia

Szybka i tania przesyłka, otrzymane gratisy :)
21 lis 2023
Dziękujemy za 5 gwiazdek oraz za polecenie! Miło jest nam widzieć, że Twoje zamówienie zostało szybko i sprawnie dostarczone. Mamy nadzieję, że mały podarunek w postaci gratisu przypadł Ci do gustu i że w przyszłości postanowisz odwiedzić ponownie Sklepzherbatami.pl.
DK
Dorota k.
3 paź 2023
Wszystko w najlepszym porządku. Nie mam uwag.
4 paź 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa na temat Sklepuzherbatami.pl! Naprawdę cieszymy się, że masz z nami miłe doświadczenia. Staramy się oferować herbaty, zioła i przyprawy najlepszej jakości i cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania! Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie - wiele dla nas znaczy!
3 paź 2023
Szybka wysyłka towaru , bardzo dobra herbata
3 paź 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie tej recenzji! Cieszymy się, że Twoje doświadczenia z naszą herbatą były pozytywne i że szybko otrzymałeś zamówienie. W Sklepzherbatami.pl jesteśmy pasjonatami dostarczania wysokiej jakości herbat z szybką dostawą, aby każdy mógł z łatwością cieszyć się ulubioną filiżanką herbaty. Doceniamy Twoje miłe słowa i czekamy na więcej pysznych napojów w przyszłości!
29 wrz 2023
Super produkty, błyskawiczna dostawa. Brawo!
3 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że podobają Ci się nasze produkty i szybka dostawa. Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić wspaniałe wrażenia wszystkim naszym klientom, więc Twoje miłe słowa bardzo dużo dla nas znaczą. Staramy się dostarczać produkty wysokiej jakości z jak najlepszą obsługą klienta. Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić Ci miłe zakupy!
BB
BARBARA B.
WARSZAWA
29 lip 2023
bardzo lubię promocje w tym sklepie. Polecam
4 paź 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Cieszymy się, że podobają Ci się nasze promocje. Staramy się zapewnić naszym klientom możliwie najlepsze oferty i zawsze szukamy sposobów na ulepszenie naszych usług. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię - to wiele dla nas znaczy!
3 cze 2023
Wszystko super, dziękuję za gratisowy kubek.
6 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię i pochlebne słowa na temat naszych usług w Sklepzherbatami.pl! Jesteśmy naprawdę wdzięczni za Twoje miłe słowa. Wspaniale jest słyszeć, że spodobał Ci się prezent w postaci kubka. Mamy nadzieję, że wywoła on uśmiech na Twojej twarzy za każdym razem, gdy będziesz cieszyć się filiżanką herbaty lub kawy. W Sklepzherbatami.pl staramy się dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości i niezawodną obsługę klienta - więc miło nam słyszeć, że nam się to udało! Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami - naprawdę to doceniamy!
17 lis 2023
Jest tak jak powinno być , bardzo polecam .
22 lis 2023
Dziękujemy za tak miłe słowa na temat Sklepzherbatami.pl! Niezmiernie nam miło widzieć, że polecasz nasze usługi. Cieszymy się, że nasz asortyment, obsługa klienta, a także dostawa spełniają Twoje wymagania, co wpływa na przyjemność odczuwaną z dokonywania zakupów. Mamy nadzieję, że w przyszłości również postanowisz odwiedzić nasz sklep!
11 lis 2023
szybko wysłane i do tego z gratisami. super
16 lis 2023
Dziękujemy za pozostawienie opinii i komentarza. Miło jest nam słyszeć, że Twoje zamówienie zostało szybko zrealizowane i dostarczone. Mamy nadzieję, że spełniło ono Twoje oczekiwania, a także, że gratisy okazały się miłym akcentem. Dziękujemy za wsparcie dla Sklepzherbatami.pl!
20 sie 2023

OK

wszystko ok, zgodnie z zamówieniem, polecam
3 paź 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję! Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że wszystko było dokładnie tak, jak zamówiłeś i że nas polecasz - to świetna wiadomość! Naszą misją w Sklepiezherbatami.pl jest dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości produktów i najwyższej jakości usług, i cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
6 cze 2023
Towar dobrze przygotowany i zabezpieczony.
5 paź 2023
Dziękujemy za miłe słowa dotyczące jakości opakowania naszych produktów. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasze towary są odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do dostawy. Zawsze miło jest otrzymywać takie opinie i dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami!
30 paź 2023
Herbaty, które kupiłam są bardzo smaczne.
31 paź 2023
Dziękujemy za pozostawienie opinii! Cieszymy się, że zamówione herbaty przypadły Ci do gustu. Mamy nadzieję, że w przyszłości ponownie odwiedzisz nasz sklep, by odkryć kolejne niezwykłe smaki mieszanek.
8 sie 2023
Ekspresowa realizacja zamówienia. Polecam
4 paź 2023
Bardzo dziękujemy za miłą recenzję! Cieszymy się, że doświadczyłaś szybkiego procesu realizacji zamówienia. W Sklepiezherbatami.pl dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia z zakupów, a Twoja opinia jest dla nas niezwykle cenna. Dziękujemy za Twoje wsparcie!
13 lip 2023
Bardzo duży wybór herbat i szybka dostawa!
4 paź 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że masz dobre doświadczenia z zakupami w Sklepzherbatami.pl. Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy szeroki wybór herbat i zapewniamy szybką dostawę do naszych cenionych klientów. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
2 cze 2023
Asortyment, promocje, kontakt bez zarzutu
6 paź 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami! Cieszymy się, że nasz asortyment, promocje i kontakt z obsługą spełnił Twoje oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom wspaniałe wrażenia z zakupów. Wierzymy, że wysokiej jakości herbata powinna być dostępna dla każdego, dlatego każdego dnia ciężko pracujemy, aby zapewnić najlepszy wybór herbat w najlepszych cenach. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię - naprawdę ją doceniamy!
29 maj 2023
SZYBKOŚĆ REALIZACJI. CENY SĄ ZBYT WYSOKIE
6 paź 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na zrecenzowanie Sklepzherbatami.pl! Doceniamy Twoją opinię i rozumiemy Twoje wątpliwości. W Sklepzherbatami.pl staramy się zapewnić naszym klientom najwyższą jakość herbat, aby mogli cieszyć się wyjątkowym i niepowtarzalnym doświadczeniem. Staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta i ciężko pracujemy, aby wszystkie zamówienia były realizowane w odpowiednim czasie. Chociaż nasze ceny mogą być nieco wyższe niż u innych sprzedawców, uważamy, że te wyższe ceny są niezbędne jako inwestycja w wysokiej jakości herbatę.