sklepzherbatami.plOpinie

ważny od: 4 cze 2021
data aktualizacji: 7 paź 2022
Sklep sklepzherbatami.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie sklepzherbatami.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 4 cze 2021
data aktualizacji: 7 paź 2022

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

27 mar 2022
Witam, pragnę się podzielić swoją opinią na temat "sklepuzherbatami.pl" daję 5 gwiazdek dlatego że zamówienie zostało szybko zrealizowane, wysyłka dobrze zabezpieczona, a w środku czekał dodatkowy upominek w postaci kilku herbatek do degustacji. Sklep ma ładnie prowadzoną stronę internetową , bogaty opis przy każdym produkcie a do tego są łączone bonusy rabatowe i czasem można ulubioną herbatkę kupić w niskiej cenie. Jest to mój drugi zakup i za każdym razem jestem zadowolona. Polecam wszystkim ten sklep , a sama na pewno będę go wielokrotnie odwiedzać, pozdrawiam Grażyna K.

13 sty 2022
Przede wszystkim, zamówiłam herbatę English Breakfast - tak się nazywała na stronie i tak była przedstawiona na zdjęciu. A dostałam jakąś "black tea", która ma zupełnie inny, gorszy smak. Poza tym czekałam na dostawę ponad tydzień, a w firmie nikt nie odbierał telefonu. Jakość usług poprawcie, ale ja już nie skorzystam. Za bardzo się zawiodłam.

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

21 wrz 2022
Sklep serdecznie polecam, jestem zadowolony z zakupów herbat, miła niespodzianka oprócz zamówionych herbat, próbki innych gatunków herbat
Bardzo duży wybór. Opakowanie duże, małe i średnie. Solidne opakowania. Szybka przesyłka. Ceny przystępne.
11 wrz 2022
Duży wybór herbat, kaw, akcesoriów do ich parzenia oraz produktów delikatesowych.
8 wrz 2022
Szybka dostawa, towar zgodny z opisem, polecam
12 wrz 2022
Przesyłka jest zdecydowanie za droga.
Polecam. Spory wybór, zniżki.
23 wrz 2022
Ogromny wybór, szybka wysyłka