sklepzherbatami.plOpinie

ważny od: 4 cze 2021
data aktualizacji: 5 gru 2022
Sklep sklepzherbatami.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie sklepzherbatami.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 4 cze 2021
data aktualizacji: 5 gru 2022

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

27 mar 2022
Witam, pragnę się podzielić swoją opinią na temat "sklepuzherbatami.pl" daję 5 gwiazdek dlatego że zamówienie zostało szybko zrealizowane, wysyłka dobrze zabezpieczona, a w środku czekał dodatkowy upominek w postaci kilku herbatek do degustacji. Sklep ma ładnie prowadzoną stronę internetową , bogaty opis przy każdym produkcie a do tego są łączone bonusy rabatowe i czasem można ulubioną herbatkę kupić w niskiej cenie. Jest to mój drugi zakup i za każdym razem jestem zadowolona. Polecam wszystkim ten sklep , a sama na pewno będę go wielokrotnie odwiedzać, pozdrawiam Grażyna K.

15 lis 2022
Firma sprzedala herbate o krotkim tylko kilkutygodniowym okresie waznosci. Oczekuje ze klient nie zorientuje sie jak krotkie daty firma stosuje. Normalne sklepy o krotkiej GWARANCJI towary sa przeceniane, ale w tej firmie nie ma o tym mowy, upychaja bo może sie uda. Zawiodziony z zakupow klient, zdecydowanie NIGDY NIE DOKONAM ZAKUPU Z TAJ FIRMY BO CZUJE SIE OSZUKANY

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

Bardzo lubię herbaty Basilur i cieszę się, że w sklepie jest ich tak duży wybór. Często są promocje, z których chętnie korzystam. Szybka wysyłka, wszystko sprawnie i przejrzyście, więc zdecydowanie polecam!
19 lis 2022
Polecam herbaty z tego sklepu. Jako wielbiciele herbat próbowaliśmy wielu i ciągle wracamy 😀
19 lis 2022
Błyskawiczna dostawa. Herbata super, cena bardzo atrakcyjna.
19 lis 2022
Super sklep, jakość towarów bez zastrzeżeń, polecam
Szybka wysyłka i pyszne herbaty.
5 lis 2022
Sprawna dostawa