sklepzherbatami.pl

Opinie (419) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2390)

Ważny od: 4 cze 2021
sklepzherbatami.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 maj 2023
Uwielbiam herbaty Basilur, a sklep oferuje ich najszerszy dostępny w Internecie wybór (a tak przynajmniej wydaje się z moich poszukiwań). Jest też szeroki wybór herbat sypanych, na których się nigdy nie zawiodłam - ilości do zamówienia są odpowiednie do spróbowania, a herbaty mają dokładne opisy. Kolejną miłą niespodzianką są próbki naparów dodawane do przesyłek - pozwalają spróbować czegoś nowego z oferty, a ostatnio dostałam całą herbatkę, nie tylko próbki. Połączenia bywają zaskakujące i sama raczej nie wpadłabym na to, aby ich spróbować, więc tym bardziej jestem wdzięczna za wydaje mi się przemyślaną dbałość w rozszerzaniu mojego pola smaków. Kiedyś dostawa była wydłużona do ok. 2 tygodni, ale ostatnio herbatki dotarły do mnie chyba dosłownie w dwa dni, więc również byłam mile zaskoczona. Pakowane są tak pieczołowicie, że opakowania docierają zawsze piękne, kształtne i bez najmniejszych wgnieceń. Ogólnie - naprawdę bardzo polecam!

4 sty 2024
Doświadczenie z tym sklepem było niezadowalające. Zamówiłam herbatę na prezent urodzinowy, ale została ona wysłana dopiero po tygodniu, pomimo braku informacji o tak długim czasie dostawy na ich stronie. W momencie, gdy poprosiłam o anulowanie zamówienia, moje żądanie zostało zignorowane. Wydaje się, że sklepowi zależało bardziej na zachowaniu swoich zysków niż na zadowoleniu klienta. Nie polecam tego sklepu z powodu ich lekceważącego podejścia.

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

DK
Dorota k.
Warszawa
Przesyłka przyszła szybko i sprawnie, ale zawartość została zmieniona; zamiast herbaty organic rooibos w saszetkach dostałam zieloną kingsleaf i English breakfast kingsleaf. Jeżeli nie było herbaty rooibos należało o tym poinformować i spytać, czy chcę coś innego w zamian. Nie lubię zielonej herbaty i trochę mnie zirytowało takie załatwienie sprawy. Tym bardziej, że za przesyłkę płaciłam przy odbiorze i nie było problemu ze zmianą ceny.
20 gru 2023
14 gru 2023
13 kwi 2023
Wybór herbat jest zacny! Bardzo się ucieszyłam że moje ulubione smaki były dostępne a dodatkowo mogłam wybrać kilka nowych. To co wg można poprawić to wygląd strony. Jest dość toporna i nie zawsze dobrze działa filtrowanie.
10 paź 2023
Dziękujemy za miłe słowa na temat Sklepzherbatami.pl! Cieszymy się, że asortyment herbat, który oferujemy przypadł Ci do gustu. Rozumiemy, że wygląd oraz działanie sklepu online nie są idealne - planujemy w przyszłości renowację strony. Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się swoimi wrażeniami - naprawdę to doceniamy!
24 maj 2023

Mały zgrzyt

Dostałam 2 kubki, a według ilości herbat powinny być 4 . Ale szybka dostawa.
6 paź 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Naprawdę doceniamy, że poświęciłaś czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami w Sklepzherbatami.pl. Przykro nam, że nie otrzymałaś od razu pełnego zamówienia, ale cieszymy się, że dostawa była szybka. W Sklepzherbatami.pl zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą jakość herbat i jesteśmy dumni z dostarczania szerokiej gamy unikalnych smaków. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie naszego sklepu - życzymy miłego dnia!
24 maj 2023
6 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Doceniamy Twoją szczerość. Cieszymy się, że nasza dostawa i produkt spełniły Twoje oczekiwania. Jednak przykro nam słyszeć, że nasza obsługa klienta nie była na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom pomoc. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam tej recenzji i mamy nadzieję, że nadal będziesz cieszyć się naszymi produktami w przyszłości!
27 lut 2023
Zanieczyszczenia w herbacie matcha