sklepzherbatami.pl

Opinie (379) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2402)

Ważny od: 4 cze 2021
sklepzherbatami.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo szybka realizacja zamówienia - dostawa z dnia na dzień. Herbaty starannie zapakowane w mocny karton. Na dodatek otrzymałem świetne gratisy, co było dla mnie totalnym zaskoczeniem. Może dlatego, że dość dużo zamówiłem. Także obsługa zamówienia pierwsza klasa, warto też podkreślić atrakcyjną cenę wysyłki paczkomatem - tylko 6zł. Jeśli chodzi o jakość zakupionych herbat Kingsleaf - są super. I piszę to jako człowiek, który wypija codziennie ok. 1.5L różnych herbat. Mam więc doświadczenie i porównanie i z tańszymi i z droższymi. Może powiem tak: pełne smaku i zapachu, a jednocześnie delikatne. Zazwyczaj pijam trochę cięższe smakowo i aromatowo, ale kosztujące prawie 3x tyle. Kingsleaf na 100% będzie smakować każdemu kto zdecyduje się odkleić od herbat marketowych, choćby i tych najbardziej reklamowanych, bo to są dwa światy. Zresztą jakość gwarantuje słynne logo Ceylon Tea Lion, które wolno umieścić na opakowaniu jedynie po spełnieniu rygorystycznych norm jakościowych. Maksymalna ocena dla sklepu. Szczerze i bez żadnej ściemy. Na pewno wrócę na kolejne zakupy!

4 sty 2024
Doświadczenie z tym sklepem było niezadowalające. Zamówiłam herbatę na prezent urodzinowy, ale została ona wysłana dopiero po tygodniu, pomimo braku informacji o tak długim czasie dostawy na ich stronie. W momencie, gdy poprosiłam o anulowanie zamówienia, moje żądanie zostało zignorowane. Wydaje się, że sklepowi zależało bardziej na zachowaniu swoich zysków niż na zadowoleniu klienta. Nie polecam tego sklepu z powodu ich lekceważącego podejścia.

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

31 sty 2024

Ogólnie wszytko było dobrze, ale…

Ogólnie wszytko było dobrze, szybkość realizacji zamówienia i dostawy. Ale, zamówiłam gwa zestawy herbat, zwrócili mi kwotę za jeden, którego prawdopodobnie nie okazało się na stanie. Co mnie nie pocieszyło, to że nikt nie zadzwonił, nie napisal, nie poinformował i nawet nie zaproponowali coś w zamian.
24 lis 2023

Czas realizacji do poprawy

Od czasu do czasu korzystam z oferty sklepu i chwalę sobie szeroki asortyment oraz okazyjne dobre ceny na produkty. Ostatnio jednak bardzo się zawiodłem czasem realizacji zamówienia - 12 dni od dnia zamówienia to stanowczo zbyt długo. Warto nad tym popracować.
Odpowiedź ze sklepu sklepzherbatami.pl
Dziękujemy za pozostawienie opinii. Miło jest nam widzieć, że chwalisz sobie oferowane przez nas produkty i promocje. Według regulaminu umieszczonego na stronie Sklepzherbatami.pl termin realizacji zamówienia wynosi do 14 dni roboczych, jednak obiecujemy uwzględnić Twoje uwagi. Mamy nadzieję, że ta sytuacja nie zniechęci Cię do ponownych odwiedzić w naszym sklepie. Pozdrawiamy.
15 lis 2023
Poraz kolejny zwrot pieniędzy i niepełna przesyłka zamówionych produktów. Sprawna dostawa. Potrzeba kontroli prezentowanych na stronie produktów.
Odpowiedź ze sklepu sklepzherbatami.pl
21 lis 2023
Dziękujemy za docenienie czasu dostawy, a także za podzielenie się opinią. Przykro nam, że ponownie zaszła tego typy sytuacja. Oczywiście wszystkie uwagi przeanalizujemy i przekażemy odpowiednim działom. Prosimy jednak nie zniechęcać się i zapraszamy ponownie do odwiedzenia Sklepzherbatami.pl.