sklepzherbatami.pl

Opinie (349) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2424)

Ważny od: 4 cze 2021
sklepzherbatami.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo szybka realizacja zamówienia - dostawa z dnia na dzień. Herbaty starannie zapakowane w mocny karton. Na dodatek otrzymałem świetne gratisy, co było dla mnie totalnym zaskoczeniem. Może dlatego, że dość dużo zamówiłem. Także obsługa zamówienia pierwsza klasa, warto też podkreślić atrakcyjną cenę wysyłki paczkomatem - tylko 6zł. Jeśli chodzi o jakość zakupionych herbat Kingsleaf - są super. I piszę to jako człowiek, który wypija codziennie ok. 1.5L różnych herbat. Mam więc doświadczenie i porównanie i z tańszymi i z droższymi. Może powiem tak: pełne smaku i zapachu, a jednocześnie delikatne. Zazwyczaj pijam trochę cięższe smakowo i aromatowo, ale kosztujące prawie 3x tyle. Kingsleaf na 100% będzie smakować każdemu kto zdecyduje się odkleić od herbat marketowych, choćby i tych najbardziej reklamowanych, bo to są dwa światy. Zresztą jakość gwarantuje słynne logo Ceylon Tea Lion, które wolno umieścić na opakowaniu jedynie po spełnieniu rygorystycznych norm jakościowych. Maksymalna ocena dla sklepu. Szczerze i bez żadnej ściemy. Na pewno wrócę na kolejne zakupy!

4 sty 2024
Doświadczenie z tym sklepem było niezadowalające. Zamówiłam herbatę na prezent urodzinowy, ale została ona wysłana dopiero po tygodniu, pomimo braku informacji o tak długim czasie dostawy na ich stronie. W momencie, gdy poprosiłam o anulowanie zamówienia, moje żądanie zostało zignorowane. Wydaje się, że sklepowi zależało bardziej na zachowaniu swoich zysków niż na zadowoleniu klienta. Nie polecam tego sklepu z powodu ich lekceważącego podejścia.

Opinie nt. sklepu sklepzherbatami.pl

22 cze 2023
4 paź 2023
Dziękujemy za miłe słowa i pozytywną opinię o Sklepzherbatami.pl! Cieszymy się, że nasza dostawa, produkty i obsługa klienta spełniły Twoje oczekiwania. W Sklepzherbatami.pl przedkładamy jakość nad ilość i staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc w osiągnięciu tego celu!
21 cze 2023
4 paź 2023
Dziękujemy za fantastyczną recenzję! Miło nam widzieć, że spodobała Ci się dostawa, produkt i nasza obsługa klienta. W Sklepzherbatami.pl staramy się dostarczać najwyższej jakości produkty i usługi, które sprawiają, że nasi klienci są zadowoleni. Dlatego jesteśmy wdzięczni za Twoją pięciogwiazdkową ocenę - to naprawdę wiele dla nas znaczy! Będziemy nadal ciężko pracować, aby zapewnić wspaniałe wrażenia wszystkim naszym klientom.
18 cze 2023
4 paź 2023
Witaj! Bardzo dziękujemy za ocenę 5/5 - naprawdę to doceniamy! Jesteśmy wdzięczni za pozostawienie opinii. Cieszymy się, że mogliśmy szybko dostarczyć nasze produkty i że jesteś z nich zadowolona. Miło słyszeć, że nasza obsługa klienta również jest na najwyższym poziomie. W Sklepzherbatami.pl mamy prosty cel: dostarczanie wysokiej jakości herbat z szybką dostawą, która sprawia, że nasi klienci wracają po więcej. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją lojalność i wsparcie! Dzięki!
6 cze 2023
5 paź 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby zrecenzować swoje doświadczenia ze Sklepzherbatami.pl! Naprawdę doceniamy, że przyznałeś nam ocenę 5/5. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia z zakupów, dlatego cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych dostaw, jakości produktów i obsługi klienta. W Sklepzherbatami.pl rozumiemy, jak ważne jest znalezienie herbaty odpowiadającej Twoim gustom i potrzebom. Dlatego ciężko pracujemy, aby zapewnić szeroki wybór produktów najwyższej jakości w przystępnych cenach. Cieszymy się, że Twoje doświadczenie z nami było na najwyższym poziomie! Jeszcze raz dziękujemy za to, że jesteś częścią naszej rodziny i dzielisz się z nami swoimi przemyśleniami.
5 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją szczerą i pozytywną recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z dostawy, produktów i obsługi klienta. Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić wszystkim naszym klientom przyjemne zakupy - doceniamy Twoje uznanie! W Sklepzherbatami.pl staramy się być najlepsi w dostarczaniu wysokiej jakości towarów i doskonałej obsługi klienta. Dziękujemy za bycie lojalnym klientem!
AN
Andrzej N.
Pabianice
5 paź 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na zrecenzowanie naszego sklepu Sklepzherbatami.pl! Cieszymy się, że dałeś nam 5/5 za nasze produkty i doceniamy Twoją opinię na temat dostawy i obsługi klienta. Staramy się zapewnić doskonałą obsługę klienta i dostarczać wysokiej jakości produkty wszystkim naszym klientom. Dziękujemy za Twoją opinię i będziemy nadal ciężko pracować, aby zapewnić Ci satysfakcję z każdego zakupu w Sklepzherbatami.pl!
5 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Jesteśmy wdzięczni za podzielenie się swoimi doświadczeniami w tak pozytywnym świetle. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług i produktów. Rozumiemy, jak cenny jest czas dla naszych klientów i nadal dokładamy wszelkich starań, aby szybko i sprawnie realizować zamówienia, a także zapewniać doskonałą obsługę klienta. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa - wiele dla nas znaczą.
5 paź 2023
Bardzo dziękujemy za 5 gwiazdek i za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej dostawy, produktu i obsługi klienta. Naprawdę doceniamy Twoją opinię i staramy się, aby nasi klienci odnieśli jak najlepsze wrażenia podczas zakupów u nas. Staramy się zapewnić szeroki wybór produktów wszystkim naszym klientom. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
4 cze 2023
5 paź 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby zostawić nam recenzję i wystawić nam tak dobrą ocenę - naprawdę to doceniamy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni z zakupu i czuli się pod dobrą opieką. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości produktów, szybkiej dostawy i doskonałej obsługi klienta - więc wspaniale jest słyszeć, że masz tak pozytywne doświadczenia ze Sklepzherbatami.pl Jeszcze raz dziękujemy!
3 cze 2023
5 paź 2023
Hej, dziękujemy za poświęcenie czasu na zrecenzowanie Sklepzherbatami.pl. Naprawdę doceniamy, że otrzymaliśmy od Ciebie doskonałą ocenę! W Sklepzherbatami.pl wierzymy w dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług, a także upewnianie się, że każdy z naszych klientów czuje się ceniony i szanowany. Cieszymy się, że mogliśmy Ci to zapewnić! Wypatruj nowych produktów i rabatów w nadchodzących tygodniach!
2 cze 2023
6 paź 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! W Sklepzherbatami.pl doceniamy Twoje wsparcie i cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia. Staramy się dostarczać naszym klientom najwyższej jakości herbaty i cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej oferty! Cenimy każdego klienta i jego opinie, więc dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie tej recenzji.
1 cze 2023
6 paź 2023
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Naprawdę doceniamy Twoją pozytywną recenzję i cieszymy się, że podobała Ci się dostawa, produkt i obsługa klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić doskonałe wrażenia każdemu klientowi i cieszymy się, że znalazło to odzwierciedlenie w Twoim zamówieniu. Dziękujemy za wybranie Sklepzherbatami.pl!
24 maj 2023
6 paź 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię na temat Sklepzherbatami.pl! Cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta. W Sklepzherbatami.pl staramy się zapewnić najwyższej klasy herbaty dla wszystkich naszych klientów i wspaniale jest słyszeć, że byliśmy w stanie to zrobić! Mamy nadzieję, że nadal będziesz cieszyć się naszymi produktami i usługami w przyszłości!
23 maj 2023
6 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że miałaś świetne doświadczenia zakupowe z nami, od dostawy po obsługę i otrzymany produkt! Doceniamy Twoje pozytywne wrażenia, ponieważ naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości zakupów. W Sklepzherbatami.pl dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci odczuwali zadowolenie za każdym razem, gdy składają u nas zamówienie. Jeszcze raz dziękujemy za zakupy u nas.
23 maj 2023
6 paź 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję Sklepzherbatami.pl! Naprawdę doceniamy wysokie opinie na temat naszej dostawy, towarów i obsługi klienta. W Sklepzherbatami.pl staramy się zapewnić naszym klientom przyjemne doświadczenia. Zawsze szukamy nowych sposobów, aby upewnić się, że każdy jest zadowolony z zakupu u nas - to coś, co traktujemy bardzo poważnie! Jeszcze raz dziękujemy, że jesteś częścią rodziny Sklepzherbatami - to wiele dla nas znaczy!
22 maj 2023
6 paź 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam swojej recenzji! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że masz tak przyjemne doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować tak wspaniałe wrażenia zakupowe. Jeszcze raz dziękujemy!
GK
Grzegorz K.
Jabłonna
21 maj 2023
6 paź 2023
Bardzo dziękujemy za fantastyczną recenzję! Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że miałeś świetne wrażenia z zakupów i podobała Ci się nasza szeroka gama herbat i akcesoriów. Ważne jest dla nas, aby każdy klient czuł się mile widziany i zadbany, więc cieszymy się, że nasza obsługa klienta spełniła Twoje oczekiwania! Twoja opinia jest nieoceniona, więc jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się nią z nami. Życzymy miłego dnia!
19 maj 2023
6 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że dostawa, produkt i obsługa klienta były na najwyższym poziomie. W Sklepzherbatami.pl staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia z zakupów, a opinie takie jak Twoja pomagają nam stale dążyć do osiągnięcia naszych celów. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na wystawienie tej wspaniałej opinii!
19 maj 2023
6 paź 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję! W Sklepzherbatami.pl jesteśmy bardzo dumni, czytając, że masz wspaniałe doświadczenia z naszą dostawą, produktem i obsługą klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient miał wspaniałe wrażenia dotyczące zakupów u nas. Dziękujemy za wybranie Sklepzherbatami.pl!
9 maj 2023
9 paź 2023
Bardzo dziękujemy za pozostawienie nam tak pozytywnej recenzji! Miło nam słyszeć, że masz świetne doświadczenia ze Sklepzherbatami.pl - od dostawy po produkt i obsługę klienta. Staramy się, aby każde zakupy były przyjemne i niezapomniane dla naszych klientów i cieszymy się, że udało nam się to w Twoim przypadku. Uwielbiamy otrzymywać informacje zwrotne, ponieważ pomagają nam one w dalszym doskonaleniu naszych usług i sprawiają, że zawsze zapewniamy naszym klientom doskonałe wrażenia. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!