Bonore.pl- Logo - Opinie

Bonore.pl

Opinie (304) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (304)

Ważny od: 12 wrz 2023
Bonore.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

9 lis 2023
Fantastyczna opcja zwrotu i wymiany w ciągu 100 dni. Dzięki temu mogłam spokojnie przemyśleć zakup i zdecydować, czy biżuteria spełnia moje oczekiwania. Sklep zdecydowanie na plus!

No nie jestem zadowolony kolczyki wg opisu na państwa stronie miały miec średnicę 4cm a przyszły poniżej 2,5cm. Zaproponowali państwo rekompensatę 50zl przy najbliższych zakupach co jest nieporozumieniem bo praktycznie każdy produkt na państwa stronie jest sporo droższy niż w innych miejscach, także ode mnie 1 gwiazka. Czuje niedosyt.

Opinie nt. sklepu Bonore.pl

Kupiłam bransoletkę dla przyjaciółki i jesteśmy obie bardzo zadowolone. Biżuteria jest wysokiej jakości, a gratisowa dostawa i możliwość zwrotu to kropka nad "i".
Jestem zachwycona zakupem w tym sklepie! Pierścionek, który zamówiłam, jest przepiękny i doskonale wykonany. Szybka dostawa to dodatkowy plus tego miejsca.
Sklep zdecydowanie na plus! Moja mama była zachwycona kolczykami, które jej kupiłam. Darmowa dostawa i duży wybór to dodatkowe atuty tego miejsca.
Zakupiłam pierścionek z kryształem i jestem bardzo zadowolona z jakości produktu. Sklep jest profesjonalny, a szybka dostawa to zdecydowany plus.
Bonore to moje ulubione miejsce na zakupy biżuterii. Zawsze mogę liczyć na wysoką jakość produktów i profesjonalną obsługę. Gorąco polecam!
Kolczyki, które zamówiłam, są przepiękne! Szybka dostawa i możliwość zwrotu sprawiają, że na pewno tu wrócę po kolejne biżuteryjne cuda.
Wysokiej klasy produkt pięknie zapakowany

Mery

Mój pierwszy zakup w tym sklepie okazał się bardzo udany. Biżuteria jest przepiękna, a obsługa klienta online bardzo pomocna. Dostawa była szybka, a cała transakcja przebiegła sprawnie. Polecam ten sklep wszystkim miłośnikom pięknej biżuterii!
Pierśnionek przykuł moją uwagę juz dawno temu. Dopiero teraz zdecydowałam się na zakup, bo to jednak spory wydatek. Ostatecznie przekonała mnie możliwość zwrotu, gdyby coś było nie tak. Ale jest piękny i pasuje idealnie:)
Jestem bardzo zadowolona z zakupu - są to piękne kolczyki z diamentem oraz pierścionek z białego złota. Pięknie wyglądają. Szybka dostawa to też plus. Polecam sklep każdej pani lubiącej piękną biżuterię :)
Zakupy w tym sklepie były strzałem w dziesiątkę! Biżuteria jest nie tylko piękna, ale również wykonana z wysokiej jakości materiałów. Dostawa była błyskawiczna, a obsługa klienta bardzo profesjonalna.
Zamówiłam naszyjnik z diamentem i jestem zachwycona! Wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Szybka dostawa i łatwy zwrot to duża zaleta tego sklepu.
Pierścionek, który zamówiłam, przekroczył moje oczekiwania! Jestem pod wielkim wrażeniem szybkości dostarczenia zamówienia i obsługi klienta online.
Fantastyczny sklep z biżuterią! Darmowa dostawa kurierem to super bonus, a możliwość zwrotu w ciągu 100 dni sprawia, że zakupy są bezstresowe
Kupiłam super zestaw kolczyków i bransoletki. Dostawa była bardzo szybka i darmowa. Polecam sklep, mają bardzo duży wybór ciekawej biżuterii.
17 mar 2024
Piekne kolczyki, szybka dostawa.
17 mar 2024
Towar zgodny z opisem.