supersportowy.pl

Opinie (24) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (35)

Ważny od: 6 lip 2022
supersportowy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Świetny sklep, był mały kłopot z adresem doręczenia ale wszystko załatwione tak jak powinno być. Szczerzę mogę polecić każdemu. Rower, który kupiłem również w bardzo przystępnej cenie, przyszedł następnego dnia, kompletny, gotowy do złożenia i porządnie zapakowany.

W sklepie mają aktywne towary, które nie są odstępne. Po zapłacie i upłynięciu kilku dni pracownik informuje, iż nie otrzymam towaru (pomimo tego, iż zakupu dokonałem). Sam przebieg rozmowy z pracownikami, dwoma, też oceniam na mierny. W rozmowie pracownicy zdziwieni są, że chcę otrzymać towar jaki zakupiłem. Naprawdę jestem zszokowany jakością świadczonych usług. Zwrotu środków też do tej pory nie otrzymałem.

Opinie nt. sklepu supersportowy.pl

Aktywne towary pomimo braku dostępności

Świetny sklep, atrakcyjna oferta

Szybko, ale bez informowania.

Trochę brakowało informacji na temat statusu zamówienia - zapłaciłem, zamówienie w realizacji, aż tu nagle dzwoni kurier. Nie mówię, że to źle - po prostu fajnie jest wiedzieć, że przesyłka jest w drodze. Sam rower zapakowany fabrycznie.
Świetny i szybki kontakt, błyskawiczna realizacja, pomoc na każdym etapie zamówienia w razie potrzeby
18 lut 2024
6 lut 2024
26 sty 2024
Fachowa obsługa. Szybka i bezpieczna wysyłka. Rower kupiony w bardzo atrakcyjnej cenie
26 sty 2024
18 sty 2024
9 sty 2024
24 cze 2023

Zamówiony rower

Natychmiastowa wysyłka. Rower przywieziony przez kuriera w nienaruszonym stanie. Kontakt telefoniczny również bardzo dobry.
21 cze 2023

Sklep godny polecenia

Bezproblemowy kontakt, dobra cena roweru, niższa niż w innych sklepach. Szybka i dobrze zabezpieczona przesyłka.
14 maj 2023
Szybka i sprawna dostawa. Dobra cena zakupionego przedmiotu.
29 wrz 2023

Rower, dobry zakup.

Rower dobrze skręcony, szybko i bezpiecznie wsłany.
Najlepszy serwis i obsługa w mieście!