jk-collection.pl

Opinie (166) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (255)

Ważny od: 19 sie 2022
jk-collection.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 wrz 2023
Rozmiary mocno zaniżone. Zamówiłam skórzane klapki. Zwykle noszę rozmiar 36, a tu 37 były za małe. Oczywiście stopa była zmierzona i wybór rozmiaru nastąpił na podstawie długości podanych na stronie. Zamawiałam już kiedyś inny model i 37 był ok.. Nie odsyłam ze względu na dość wysoki koszt wysyłki... Poza tym jakość bardzo dobra...

zakupiony towar przez 14 dni nie dostarł , nie ma też powiadomienia o wysyłce - żadnego kontaktu poza prośbą o wystawienie opinii - to wystawiam - ogromnego negatywa

Opinie nt. sklepu jk-collection.pl

4 lut 2024
31 sty 2024
27 sty 2024
20 sty 2024
20 sty 2024
Zamówienie nie zostało zrealizowane pomimo wcześniejszego potwierdzenia i nadania statusu ,że jest już pakowane !!!!!!!
18 sty 2024
Bardzo długa realizacja zamówienia
7 wrz 2023
Wszystko ok. Fajnie że ktoś zadzwoni i dopyta o zamówienie albo o potwierdzenie zamówienia. Miło sympatycznie i szybko. Polecam sklep z czystym sumieniem
Bardzo dobrze są przedstawione artykuły. Jakość i kolor zgodne z tym jak zostały opisane. Kontakt telefoniczny z firmą bez zastrzeżeń. Polecam.
14 cze 2023
Okulary super. Modny wzór, wygodne super soczewki. Oczy nie męczą się na słońcu.Fajne etui.Szybka dostawa.

Super🌟

Szybka wysyłka, dobrej jakości produkt + pięknie wygląda. Zgodny ze zdjęciami oraz opisem na stronie.
7 gru 2023
jestem bardzo zadowolona z zakupów, czapki - super, rękawiczki też, dobra jakość i cena , polecam
27 lip 2023

Towar zgodny z opisem, profesjonalna obsługa, bezpośredni kontakt, szybka dostawa.

Czapki

Witam. Wyszywać polar cieńszy i po całości w środku. Pozdrawiam serdecznie
6 wrz 2023
Jestem bardzo zadowolona, w końcu czapka, która nie ciśnie !!! Kolor boski
JH
Jagoda H.
Hrubieszów
16 gru 2023

Doskonaly zakup.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu, wszystko sprawnie.Polecam Sprzedawcę.
2 gru 2023
Zakupy udane,po raz kolejny nie zawiodłam się.Polecam serdecznie.
BA
Barbara A.
wrocław
30 sie 2023
Wysyłka błyskawiczną,wszystko zgodne z opisem,serdecznie polecam