Krzesła Design- Logo - Opinie

Krzesła Design

Opinie (285) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (877)

Ważny od: 14 wrz 2020
Krzesła Design spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 lis 2023
Bardzo szybka wysyłka, krzesła bardzo dobrze wykonane, welur gruby, dobrze obszyty, brak marszczeń. Nogi krzeseł są drewniane, pomalowane na biało - na jednej niewielkie niedociągnięcie, niewidoczne jak krzesło stoi. Krzesła lekkie ale konstrukcja dość solidna, wygodnie się siedzi, gąbka twarda. Mocowanie bardzo solidne - aż 9 solidnych śrub. W przednich nogach regulacja wysokości, zatem można regulować, gdy podłoga lekko krzywa. No i najważniejsze - cena :)

2 paź 2023
Krzesła dotarły całe nie uszkodzone aczkolwiek oparcie jest tak giętkie że mąż boi się na nim usiąść żeby si nie złamało ... Dodatkowo gdy zamawiałam krzesła ich cna wynosiła 99zł po promocji przed promocja kosztowały 139zł . ni wiem dla czego została mi policzona kwota z przed promocji . Napisałam maila do sklepu lecz dostałam odpowiedz że proszą o numer zamówienia , wysłałam numer zamówienia i od 2 tyg nie dostałam odpowiedzi co z różnicą cen jaką mi naliczono

Opinie nt. sklepu Krzesła Design

14 lut 2024
11 lut 2024
4 lut 2024
26 sty 2024
26 sty 2024
7 lut 2024
Nie otrzymałam zamówienia ale za to mam już 2 wiadomości z ponagleniem żeby wystawić opinię. Bardzo zależało mi na czasie a status przesyłki w dalszym ciągu „ przygotowujemy do wysyłki” .
3 lut 2024
Brak instrukcji złożenia krzesła. Niebywałe. Wysyłają niezłożone krzesło bez instrukcji. Wysłałam maila z reklamacją i czekam na odpowiedź.
4 lut 2024
23 lis 2023

SUPER! polecam

25 lis 2023
Bardzo dobre wykonanie ,na zdjęciach wyglądały na ciemniejsze,a tu taka niespodzianka bo chcieliśmy taki kolor jak wyglądają w rzeczywistości super
17 sie 2023

Krzesła welur czarne

Krzesła wizualnie bardzo ładne co wynagradza resztę, niestety nie dostałam informacji jaką firmą zostaną wysłane, oraz że zostały już wysłane. Dzięki szybkiej odpowiedzi udało się ustalić gdzie są krzesła, finalnie kurier ich nie dostarczył trzeba było samemu po nie jechać, ale to już wina firmy kurierskiej. Łatwy montaż. 2 z 6 krzeseł niestety bujają się na nogach i źle stoją. Zaskoczyły nas mocno wyginające się oparcia, siadając ma się wrażenie, że się połamie. Mimo to, polecam są ładne kupiłabym ponownie :)
25 sie 2023
dziękujemy😉
30 paź 2023
Krzesło fantastyczne i kolor taki jaki chciałam. Bardzo prosty i szybki montaż. Dla mnie rewelacja. Jeśli chcieli byście coś zmienić dopracujcie samo wykończenie tej czarnej włókniny. Mogła by być zawinięta a nie obcia. Ale to nie jest przeszkodą.
30 sie 2023
Po przeczytaniu negatywów, miałam wątpliwości czy zamawiać w tej firmie. Zaryzykowałam. Krzesła solidne i ładne, kolor zgodny z tym na zdjęciu. Termin wysyłki to dokładnie 5 dni, nie ma co liczyć na szybszy termin.
31 sie 2023
Bardzo się cieszymy, że krzesła przypadły Pani do gustu. Dziękujemy za zaufanie :) pozdrawiamy, zespół Krzesła Design
23 sie 2023
Prawdą jest , że odstąpiłam od umowy ale bez problemu szybko dostałam zwrot kosztów Bez formularzy ani zbędnych pytań Obsługę opiniuję bardzo dobrze 😁 Pozdrawiam
25 sie 2023
dziękujemy😉

BOMBA!!!! KRZESŁA DESIGN

Super Krzesła, bardzo wygodne i starannie wykonane. Polecam Wszystkim!!!!