lanomeble.pl- Logo - Opinie

lanomeble.pl

Opinie (473) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (706)

Ważny od: 25 sty 2022
lanomeble.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 cze 2023
Świetna obsługa klienta, od momentu wyjaśnień przed zakupem, poprzez złożenie zamówienia i bardzo szybką realizację, aż do bezproblemowego dostarczenia mebli pod dom. Jedyna sugestia dotycząca udoskonaleń dotyczy instrukcji montażu mebli - trzeba przyznać otwarcie, że poziom szwedzkiego sklepu meblowego to nie jest. Trochę trzeba było pogłówkować i pozastanawiać się, żeby zmontować łóżko piętrowe (zamiast obiecanych 2-3 godzin, zajęło to ponad 4 - ale się udało). Sam mebel jest solidny i dobrze wykonany - jakość bez zastrzeżeń.

12 wrz 2023
Złożenie i realizacja zamówienia przebiegło sprawnie (łóżko piętrowe ADAŚ). podobało mi się, że otrzymywałam na bieżąco informacje, dotyczące statusu zamówienia. Zmontowanie łóżka przez pracownika Lano Meble również przebiegło sprawnie, ale niestety okazało się, że drabinka ocierając o bok łóżka powoduje uciążliwe skrzypienie (trzeszczenie), co zmusiło mnie do złożenia reklamacji. Od tej pory działania pracowników firmy już nie przebiegały tak sprawnie, jak wcześniej, musiałam kilka razy upominać się o przyjazd serwisanta, a jak przyjechał, to nie był przygotowany na naprawę, tylko potwierdził moje przypuszczenia odnośnie przyczyny. Po pewnym czasie do tej reklamacji przyjechał drugi pracownik (okazało się, że ten sam, który montował łóżko) i szybko zniwelował skrzypienie (brawo za pomysłowość), jednak można było zamontować od razu drabinkę tak, aby nie powodowała hałasu bez składania reklamacji i długiego oczekiwania na jej rozpatrzenie. Minusem tego łóżka są szuflady, których dna, po krótkim używaniu, wygięły się do dołu, powodując ocieranie o podłogę. Oczywiście wiedziałam, że nie można ich przeciążąć ponad dopuszczalny limit, ale włożyłam do nich tyle, ile się zmieściło, bo po to dokupiłam szuflady, żeby przechowywać w nich jak najwięcej z uwagi na mało miejsca w mieszkaniu. W przypadku szuflad firma powinna popracować nad ulepszeniem. Ogólnie firma warta polecenia, łóżko wygodne, stabilne i już nie trzeszczy. Warto pomyśleć o dokupieniu opcji dodatkowych: podwyższenie łóżka i poszerzenie go, a także wydłużenie, będzie wygodniejsze.

Opinie nt. sklepu lanomeble.pl

22 godziny temu
Dzień dobry! Chcielibyśmy podziękować za Waszą pozytywną recenzję! To dla nas niezwykłe wyróżnienie i dowód, że nasze wysiłki przynoszą oczekiwane rezultaty. Dziękujemy za zaufanie i serdeczne pozdrawiamy!
Dobrý den, rada bych ohodnotila nákup postele na lanonabytek, postel vypadá moc pekne, doručení, sestavení nábytku a komunikace obchodu skvela. Jediné, co mi na posteli trosku vadí, je provedení zaslepení sroubovanych části na viditelnych místech přelepene bílou kulatou nálepkou. Děti to asi brzo sloupnou. Je to celé o provedení. Myslím, ze poměr cena výkon ale odpovídá. Jeste čekáme na matrace. Pak se těšíme na spánek na posteli.
22 godziny temu
Dobrý den! Velmi děkujeme za Vaši zpětnou vazbu ohledně nákupu postele na lanonabytek. Jsme rádi, že Vás potěšila podoba postele, doručení, sestavení nábytku a komunikace s obchodem. Chceme Vás ujistit, že papírové naklejky, které používáme jako zašlepení, jsou zárukou bezpečnosti, zejména s ohledem na děti a možné riziko požití. Děkujeme ještě jednou a přejeme příjemný odpočinek!
Łóżko ok, dostawa szybko. Z minusów - jeden element był "po zwrocie" i nie dało się go prawidłowo założyć. Na szczęście reklamacja została załatwiona "od ręki".
22 godziny temu
Dzień dobry! Dziękujemy serdecznie za Waszą opinię! Bardzo cieszymy się, że łóżko spełniło Wasze oczekiwania i dostawa przebiegła sprawnie. Przepraszamy za drobny mankament z jednym elementem. Staraliśmy się jak najszybciej zareagować i cieszymy się, że reklamacja została załatwiona 'od ręki'. Doceniamy Waszą cierpliwość i zaufanie. Pozdrawiamy serdecznie!
22 godziny temu
Dzień dobry! Chcielibyśmy podziękować za Waszą pozytywną ocenę! To dla naszego zespołu ogromne wyróżnienie i dowód, że nasze starania nie idą na marne. Dziękujemy za zaufanie i pozdrawiamy!
22 godziny temu
Dzień dobry! Chcielibyśmy podziękować za Waszą cudowną opinię! To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód, że nasza praca przynosi pozytywne efekty. Dziękujemy za zaufanie i wysyłamy gorące pozdrowienia!
22 godziny temu
Dzień dobry! Wasza pozytywna opinia to dla naszej załogi prawdziwy zastrzyk energii! Dziękujemy za docenienie naszej pracy i zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Pozdrawiamy Was serdecznie!
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Chcemy serdecznie podziękować za Waszą pozytywną opinię. To dla nas ogromne wsparcie i motywacja do dalszego doskonalenia naszych produktów i usług. Pozdrawiamy serdecznie!
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za wybór naszych usług i za możliwość dostarczenia satysfakcji z zakupu. Pozdrawiamy serdecznie!
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Bardzo dziękujemy za tak wysoką ocenę. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z zakupu :) Staramy się, aby nasze produkty były najwyższej jakości, a dzięki takim oceną wiemy, że tak właśnie jest. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy!

Świetny wybór łóżka trzyosobowego!

Łóżko Lanomeble pokazało mi się pierwsze co w Google po wpisaniu „łóżko trzyosobowe”. Ponieważ spodziewam się trzeciego dziecka, łóżko chciałam kupić już przyszłościowo. Sprawdziłam opinie na różnych grupach na Facebooku, wszystkie były pozytywne. Wybrałam najlepszy wariant do małego pokoju dzieci i zamówiłam. Do składania łóżka jest potrzeba na pewno dwóch osób. Wg instrukcji składanie szło bardzo szybko i sprawnie. Łóżko z drewna porządnego, widać staranność i precyzję. Wszyscy zadowoleni nawet pies :)
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za miłe słowa na temat naszego łóżka! Cieszymy się, że spełniło ono Państwa. To dla nas niezwykłe wyróżnienie. Wasze zadowolenie jest dla nas największą nagrodą! Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy serdecznie!
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Chcielibyśmy bardzo podziękować za maksymalnie wysoką ocenę. Jest to dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy i wielka nagroda. Cieszymy się, że udało nam się spełnić Państwa oczekiwania. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, tak więc dziękujemy raz jeszcze i serdecznie pozdrawiamy!
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za przekazaną ocenę. Jednak zależy nam na tym, aby zadowolenie osób, które decydują się na zakup w naszym sklepie było na najwyższym poziomie, dlatego jeśli mają Państwo jakieś uwagi lub sugestie, będziemy za nie wdzięczni. Są one dla nas niezwykle ważne dla naszego ciągłego rozwoju. Chcielibyśmy poinformować, że skontaktujemy się z Państwem, aby poznać szczegóły, które wpłynęły na brak pełnego zadowolenia. Można być pewnym, że Państwa opinia będzie dla nas cenna w procesie doskonalenia naszych usług. Dziękujemy i pozdrawiamy!
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Chcielibyśmy podziękować za Waszą pozytywną opinię, która naprawdę dodaje nam skrzydeł. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że spełniliśmy Wasze oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie!
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Bardzo nas cieszy, że nasza praca owocuje tak pozytywnymi rezultatami. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy!
Dobra komunikacja z firmą, Szybka dostawa, montaż też bez najmniejszych zastrzeżeń. Wszystko profesjonalnie i bardzo bardzo ok. Córa zachwycona nowym łóżkiem!
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za miłe słowa i pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasza dobra komunikacja, szybka dostawa oraz bezproblemowy montaż przyczyniły się do Państwa satysfakcji. Jest to dla naszej firmy wielkie wyróżnienie, a zadowolenie Państwa córki sprawia nam ogromną radość. Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy!
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za wspaniałą recenzję! Takie opinie są dla nas cenne i inspirują nas do dalszych sukcesów. Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy!
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Cieszymy się, że udało nam się spełnić Państwa oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie! Pozdrawiamy!
Wszystko super sprawie poszło
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za świetną opinię! Cieszymy się, że wszystko spełniło Wasze oczekiwania. Państwa pozytywny feedback naprawdę dodaje nam skrzydeł i motywuje do dalszej doskonałości. Pozdrawiamy!
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Państwa pozytywna opinia sprawiła nam wiele radości. Dziękujemy za wsparcie! Pozdrawiamy serdecznie!
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem. Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii!