lanomeble.pl- Logo - Opinie

lanomeble.pl

Opinie (452) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (677)

Ważny od: 25 sty 2022
lanomeble.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 cze 2023
Świetna obsługa klienta, od momentu wyjaśnień przed zakupem, poprzez złożenie zamówienia i bardzo szybką realizację, aż do bezproblemowego dostarczenia mebli pod dom. Jedyna sugestia dotycząca udoskonaleń dotyczy instrukcji montażu mebli - trzeba przyznać otwarcie, że poziom szwedzkiego sklepu meblowego to nie jest. Trochę trzeba było pogłówkować i pozastanawiać się, żeby zmontować łóżko piętrowe (zamiast obiecanych 2-3 godzin, zajęło to ponad 4 - ale się udało). Sam mebel jest solidny i dobrze wykonany - jakość bez zastrzeżeń.

12 wrz 2023
Złożenie i realizacja zamówienia przebiegło sprawnie (łóżko piętrowe ADAŚ). podobało mi się, że otrzymywałam na bieżąco informacje, dotyczące statusu zamówienia. Zmontowanie łóżka przez pracownika Lano Meble również przebiegło sprawnie, ale niestety okazało się, że drabinka ocierając o bok łóżka powoduje uciążliwe skrzypienie (trzeszczenie), co zmusiło mnie do złożenia reklamacji. Od tej pory działania pracowników firmy już nie przebiegały tak sprawnie, jak wcześniej, musiałam kilka razy upominać się o przyjazd serwisanta, a jak przyjechał, to nie był przygotowany na naprawę, tylko potwierdził moje przypuszczenia odnośnie przyczyny. Po pewnym czasie do tej reklamacji przyjechał drugi pracownik (okazało się, że ten sam, który montował łóżko) i szybko zniwelował skrzypienie (brawo za pomysłowość), jednak można było zamontować od razu drabinkę tak, aby nie powodowała hałasu bez składania reklamacji i długiego oczekiwania na jej rozpatrzenie. Minusem tego łóżka są szuflady, których dna, po krótkim używaniu, wygięły się do dołu, powodując ocieranie o podłogę. Oczywiście wiedziałam, że nie można ich przeciążąć ponad dopuszczalny limit, ale włożyłam do nich tyle, ile się zmieściło, bo po to dokupiłam szuflady, żeby przechowywać w nich jak najwięcej z uwagi na mało miejsca w mieszkaniu. W przypadku szuflad firma powinna popracować nad ulepszeniem. Ogólnie firma warta polecenia, łóżko wygodne, stabilne i już nie trzeszczy. Warto pomyśleć o dokupieniu opcji dodatkowych: podwyższenie łóżka i poszerzenie go, a także wydłużenie, będzie wygodniejsze.

Opinie nt. sklepu lanomeble.pl

Bardzo miły kontakt. Świetne doradztwo. Materac dobrej jakości. Super dla dziecka jak i dorosłego. Polecam !
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za miłe słowa i pozytywną opinię! Jesteśmy zachwyceni, że nasz materac spotkał się z Państwa uznaniem. Cieszymy się, że nasze doradztwo było pomocne i że zakup spełnił oczekiwania zarówno dla dziecka, jak i dla dorosłego. Państwa rekomendacje są dla nas niezwykle cenne. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie!

Idealne lozko

Zakupione łóżko dla dziecka jest bardzo dobrej- wysokiej jakosci, solidnie wykonane z grubych kawalkow drewna. Latwe do zlozenia- instrukcja bardzo czytelna. Mamy wersje lakierowana w kolorze naturalnym, zadnych ubytkow. Mielismy czekac 3tyg a dostalismy paczke w 2. Gdybym mial kupic jeszcze raz to na pewno bym to zrobil w tym sklepie. Bardzo dlugo szukalismy takiego lozka i udalo sie znalezc. Polecam

Skrzypiące łóżko.

Łóżko które, kupiłem strasznie skrzypi. Niby jest do 100kg a skrzypi pod dzieckiem 13kg jak się przekręca na drugi bok.
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za podzielenie się opinią! Doceniamy Państwa głos, który pomaga nam doskonalić nasze produkty. Niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem w celu weryfikacji i rozwiązania problemu ze skrzypieniem łóżka. Państwa komfort i satysfakcja są dla nas priorytetem, dlatego podejmiemy wszelkie kroki, aby zapewnić satysfakcjonujące rozwiązanie. Pozdrawiamy!
Łóżeczko domek nie dość że piękne to i bardzo porządnie wykonane do tego błyskawiczną realizacja zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że podoba Wam się nasze łóżeczko domek i doceniacie jego solidne wykonanie. Szybka realizacja zamówienia to dla nas priorytet. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie! Pozdrawiamy!
30 mar 2024

To nasze drugie łóżko z tej firmy. Wiedzieliśmy, że kupujemy dobry produkt. Szybka dostawa, łatwy kontakt ze sprzedającym, czytelna instrukcja. Łóżko dobrze zapakowane, ani jednej śrubki nie brakowało w paczce. Można by popracować trochę nad łączeniem łóżka górnego z dolnym ale to drobny szczegół. Zdecydowanie polecam.
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Cieszymy się, że nasze łóżko spełniło Państwa oczekiwania i był to już drugi udany zakup od naszej firmy. Stawiamy na wysoką jakość produktów i usług, dlatego miło jest usłyszeć, że byli Państwo zadowoleni z szybkiej dostawy, łatwego kontaktu oraz czytelnej instrukcji. Jeszcze raz dziękujemy za polecenie naszej firmy i życzymy udanych snów na naszym łóżku!
Wszystko przebiegało sprawnie szybko profesjonalnie. Kontakt z firmą również bez zarzutu. Łóżka przepiękne zgodne z opisem i fotografiami. A nawet piękniejsze, dokładnie wykonanie. Polecam . Pięć gwiazdek. Dzieci zachwycone 🙃
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za fantastyczną opinię! Cieszymy się, że wszystko przebiegło sprawnie, a łóżka przerosły Państwa oczekiwania. Zachwyt dzieci sprawił nam ogromną radość! Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy serdecznie!
Wszystko bardzo dobrze, dziękuje. Łóżko piętrowe domek bardzo ładne, dzieci są mega zadowolone. Fajnie, że nie jest ono mega wysokie tylko odpowiednie dla zarówno przedszkolaka jak i trochę starszego dziecka. Polecam :)
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że łóżko spełniło Państwa oczekiwania, a co najważniejsze, że dzieci są zadowolone. To dla nas największa nagroda! Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy serdecznie!

Łóżko Dominik kolor szary

Świetne łóżko 🙂 Kupiliśmy wersję Dominik kolor jasny szary. Dziecko bardzo zadowolone. Sam kolor też dla nas idealny. Nie mamy żadnych zastrzeżeń. Składanie poszło nam dosyć szybko, instrukcja czytelna. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Cieszymy się, że łóżko Dominik spełniło Wasze oczekiwania! To świetnie słyszeć, że zarówno Wasze dziecko, jak i Wy jesteście zadowoleni z zakupu. Dziękujemy za zaufanie. To dla nas ogromna satysfakcja. Pozdrawiamy serdecznie!
Obsługa, tempo, terminowość, produkt. Po prostu w skrócie wszystko na najwyższym poziomie. Jestem naprawdę w szoku, bo jest to druga firma, która ma to wszystko dobrze zorganizowane. Brawo dla całego zespołu!
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Bardzo dziękujemy za tak entuzjastyczną opinię! To dla nas ogromna radość wiedzieć, że spełniliśmy Państwa oczekiwania pod każdym względem. Cieszymy się niezmiernie. Pozdrawiamy serdecznie!
Kontakt ze sklepem oraz montażystą łóżka. Wszystko bardzo sprawnie poszło. Produkt spełnia wszelkie moje oczekiwania. Drugi raz skorzystałabym s tego sklepu i ich usług
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że kontakt z naszym sklepem oraz montażystą przebiegł sprawnie i satysfakcjonująco. To dla nas wielka radość, że produkt spełnił wszystkie Państwa oczekiwania. Państwa pozytywny feedback naprawdę dodaje nam skrzydeł i motywuje. Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy!
14 kwi 2024

polecam

super wykonane łóżko , bardzo starannie. Kontakt bardzo szybki i konkretny tak jak wysyłka ! Jestem bardzo zadowolona że zamówiłam u Państwa łóżko dla swoich dzieci .
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy bardzo za miłe słowa i wyrażenie uznania! To dla nas ogromna satysfakcja widzieć, że nasze łóżko spełniło Państwa oczekiwania pod względem wykonania i staranności. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z tego, że kontakt i wysyłka przebiegły sprawnie i konkretnie. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego bardzo się cieszymy, że mogliśmy przyczynić się do stworzenia komfortowego miejsca dla Państwa dzieci. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i pozdrawiamy serdecznie!
Barierka ochronna która jest nakładana powinna być mocowana do ramy łóżka ponieważ rusza się na boki i z czasem może ulec zniszczeniu
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za Państwa opinię! Doceniamy, że poświęciliście czas, aby podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Chcielibyśmy zaznaczyć, że barierka zdejmowana jest nakładana na listwę, a nie przykręcana, aby zapewnić swobodę korzystania. Jeśli barierka jest prawidłowo nałożona to jak najbardziej jest stabilnym zabezpieczeniem. Pozdrawiamy!
Wszystko w porządku, 3 kartony każde rzeczy pakowane w swoim odpowiednim kartonie, a nie jakiś miks Nie całe 3 godziny i złożenie
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za miłe słowa i za podzielenie się pozytywnym doświadczeniem! Cieszymy się, że nasze starania, aby zapewnić odpowiednie opakowanie, zostały docenione. To dla nas ogromna satysfakcja, że montaż przebiegł sprawnie i szybko. Jeszcze raz dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy!

Materace

Bardzo polecam, doskonała jakość materacy, bardzo wygodne, starannie wykonane. Bardzo dobry kontakt z firmą. Serdeczne polecam!
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Chcemy serdecznie podziękować za wyjątkowo pozytywną opinię! To dla nas ogromne wyróżnienie usłyszeć, że nasze materace spełniły Państwa oczekiwania i zostały docenione za jakość oraz wygodę. Cieszymy się również, że kontakt z naszą firmą był satysfakcjonujący. To dla nas priorytet. Dziękujemy raz jeszcze i serdecznie pozdrawiamy!
Montażysta łóżka był bardzo miły, uczynny i szybki w działaniu. Szacunek dla jego profesjonalizmu.
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za miłe słowa! Doceniamy zauważenie naszego profesjonalizmu i efektywności w działaniu. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i wybór naszych usług! Pozdrawiamy!
Łóżko Marcin jest solidne jak na swoją cenę,jedna gwiazdka mniej za wysłanie niekompletnego łóżka
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Bardzo dziękujemy za szczere podzielenie się swoim doświadczeniem z zakupem łóżka Marcin. Doceniamy zarówno pozytywne uwagi dotyczące solidności tego łóżka, jak i zwrócenie uwagi na wysłanie niekompletnego produktu. Państwa opinia jest dla nas niezmiernie cenna. Obiecujemy przekazać informację o problemie z dostawą producentowi, aby podjął odpowiednie kroki w celu uniknięcia podobnych sytuacji w przyszłości. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zaufanie i zaangażowanie! Pozdrawiamy!

Super kontakt, zamówiony produkt z najwyższej półki, wszystko jak najbardziej na plus :)
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za miłe słowa i pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Państwa oczekiwania, a kontakt z nami był satysfakcjonujący. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!
Łóżko jest idealne, podoba się dzieciom :) funkcja montażu przebiegła szybko i sprawnie
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy bardzo za miłe słowa! Cieszymy się, że nasze łóżko spełniło Państwa oczekiwania i przypada do gustu dzieciom. To dla nas ogromna radość widzieć, że nasze produkty przynoszą radość i zadowolenie. Dodatkowo, bardzo się cieszymy, że proces montażu przebiegł sprawnie i szybko. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i pozdrawiamy serdecznie!
Solidność wykonania i łatwość montażu. jedna osoba w 1,5 h złożyła podwójne łóżko :)
Jakość wykonanego produktu. Szybki i łatwy montaż. Dobry kontakt z dostawcą.
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Państwa oczekiwania pod względem jakości wykonania. Dodatkowo, miło nam słyszeć, że montaż był szybki i łatwy. Jakość obsługi klienta oraz zadowolenie klientów są dla nas bardzo ważne, więc bardzo doceniamy Państwa opinię. Pozdrawiamy serdecznie!