lanomeble.pl- Logo - Opinie

lanomeble.pl

Opinie (473) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (706)

Ważny od: 25 sty 2022
lanomeble.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 cze 2023
Świetna obsługa klienta, od momentu wyjaśnień przed zakupem, poprzez złożenie zamówienia i bardzo szybką realizację, aż do bezproblemowego dostarczenia mebli pod dom. Jedyna sugestia dotycząca udoskonaleń dotyczy instrukcji montażu mebli - trzeba przyznać otwarcie, że poziom szwedzkiego sklepu meblowego to nie jest. Trochę trzeba było pogłówkować i pozastanawiać się, żeby zmontować łóżko piętrowe (zamiast obiecanych 2-3 godzin, zajęło to ponad 4 - ale się udało). Sam mebel jest solidny i dobrze wykonany - jakość bez zastrzeżeń.

12 wrz 2023
Złożenie i realizacja zamówienia przebiegło sprawnie (łóżko piętrowe ADAŚ). podobało mi się, że otrzymywałam na bieżąco informacje, dotyczące statusu zamówienia. Zmontowanie łóżka przez pracownika Lano Meble również przebiegło sprawnie, ale niestety okazało się, że drabinka ocierając o bok łóżka powoduje uciążliwe skrzypienie (trzeszczenie), co zmusiło mnie do złożenia reklamacji. Od tej pory działania pracowników firmy już nie przebiegały tak sprawnie, jak wcześniej, musiałam kilka razy upominać się o przyjazd serwisanta, a jak przyjechał, to nie był przygotowany na naprawę, tylko potwierdził moje przypuszczenia odnośnie przyczyny. Po pewnym czasie do tej reklamacji przyjechał drugi pracownik (okazało się, że ten sam, który montował łóżko) i szybko zniwelował skrzypienie (brawo za pomysłowość), jednak można było zamontować od razu drabinkę tak, aby nie powodowała hałasu bez składania reklamacji i długiego oczekiwania na jej rozpatrzenie. Minusem tego łóżka są szuflady, których dna, po krótkim używaniu, wygięły się do dołu, powodując ocieranie o podłogę. Oczywiście wiedziałam, że nie można ich przeciążąć ponad dopuszczalny limit, ale włożyłam do nich tyle, ile się zmieściło, bo po to dokupiłam szuflady, żeby przechowywać w nich jak najwięcej z uwagi na mało miejsca w mieszkaniu. W przypadku szuflad firma powinna popracować nad ulepszeniem. Ogólnie firma warta polecenia, łóżko wygodne, stabilne i już nie trzeszczy. Warto pomyśleć o dokupieniu opcji dodatkowych: podwyższenie łóżka i poszerzenie go, a także wydłużenie, będzie wygodniejsze.

Opinie nt. sklepu lanomeble.pl

24 kwi 2024
Barierka ochronna która jest nakładana powinna być mocowana do ramy łóżka ponieważ rusza się na boki i z czasem może ulec zniszczeniu
25 kwi 2024
Dzień dobry! Dziękujemy za Państwa opinię! Doceniamy, że poświęciliście czas, aby podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Chcielibyśmy zaznaczyć, że barierka zdejmowana jest nakładana na listwę, a nie przykręcana, aby zapewnić swobodę korzystania. Jeśli barierka jest prawidłowo nałożona to jak najbardziej jest stabilnym zabezpieczeniem. Pozdrawiamy!
Łóżko ok, dostawa szybko. Z minusów - jeden element był "po zwrocie" i nie dało się go prawidłowo założyć. Na szczęście reklamacja została załatwiona "od ręki".
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy serdecznie za Waszą opinię! Bardzo cieszymy się, że łóżko spełniło Wasze oczekiwania i dostawa przebiegła sprawnie. Przepraszamy za drobny mankament z jednym elementem. Staraliśmy się jak najszybciej zareagować i cieszymy się, że reklamacja została załatwiona 'od ręki'. Doceniamy Waszą cierpliwość i zaufanie. Pozdrawiamy serdecznie!
21 kwi 2024
Łóżko Marcin jest solidne jak na swoją cenę,jedna gwiazdka mniej za wysłanie niekompletnego łóżka
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Bardzo dziękujemy za szczere podzielenie się swoim doświadczeniem z zakupem łóżka Marcin. Doceniamy zarówno pozytywne uwagi dotyczące solidności tego łóżka, jak i zwrócenie uwagi na wysłanie niekompletnego produktu. Państwa opinia jest dla nas niezmiernie cenna. Obiecujemy przekazać informację o problemie z dostawą producentowi, aby podjął odpowiednie kroki w celu uniknięcia podobnych sytuacji w przyszłości. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zaufanie i zaangażowanie! Pozdrawiamy!
23 kwi 2024
Dzień dobry! Dziękujemy za przekazaną wysoką ocenę. Jednak zależy nam na tym, aby zadowolenie osób, które decydują się na zakup w naszym sklepie było na najwyższym poziomie, dlatego jeśli mają Państwo jakieś uwagi lub sugestie, będziemy za nie wdzięczni. Są one dla nas niezwykle ważne dla naszego ciągłego rozwoju. Chcielibyśmy poinformować, że skontaktujemy się z Państwem, aby poznać szczegóły, które wpłynęły na brak pełnego zadowolenia. Można być pewnym, że Państwa opinia będzie dla nas cenna w procesie doskonalenia naszych usług. Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy!

Skrzypiące łóżko.

Łóżko które, kupiłem strasznie skrzypi. Niby jest do 100kg a skrzypi pod dzieckiem 13kg jak się przekręca na drugi bok.
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za podzielenie się opinią! Doceniamy Państwa głos, który pomaga nam doskonalić nasze produkty. Niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem w celu weryfikacji i rozwiązania problemu ze skrzypieniem łóżka. Państwa komfort i satysfakcja są dla nas priorytetem, dlatego podejmiemy wszelkie kroki, aby zapewnić satysfakcjonujące rozwiązanie. Pozdrawiamy!
Wszystko ok szybka wysyłka i dobry kontakt. Łóżeczko bardzo fajne. Pozdrawiam! :-)
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że wszystko poszło sprawnie i że jesteście zadowoleni z łóżeczka. Pozdrawiamy serdecznie!
Czytelniejsza instrukcja i lepiej posegregowane przedmioty i opisane
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Chcielibyśmy serdecznie podziękować za życzliwą recenzję. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy przyczynić się do Waszej satysfakcji. Państwa opinia stanowi dla nas cenny punkt odniesienia, który dodaje nam motywacji do dalszej pracy nad doskonaleniem naszych produktów i obsługi. Obiecujemy, że przyjmiemy Państwa sugestie do weryfikacji i będziemy nad nimi pracować, aby jeszcze lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i życzymy miłego dnia! Pozdrawiamy serdecznie!
Jest ok
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Łóżko za tą cenę i materace naprawdę godne polecenia. Zajmuje nie wiele miejsca w stosunku do jego funkcjonalności. Jedyny minus to naklejki papierowe na śruby przy tej cenie można by się pokusić o rozety plastikowe.
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy serdecznie za komentarz! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni z zakupu naszego łóżka i materacy. Co do naklejek papierowych na śruby, chcielibyśmy podkreślić, że stosujemy je ze względów bezpieczeństwa, aby zapobiec ewentualnemu połknięciu przez dzieci. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i gorąco pozdrawiamy!
24 lut 2024
9 lut 2024

Dużo plusów, kilka minusów

Łóżeczko bardzo ładne i stabilne, montaż prosty. Kilka minusów: mocowanie barierki (2 latek może samemu zdjąć), naklejki maskujące porażka (w tej cenie można dorzucić naprawdę dobre i większe za kilka zł), drewno strasznie miękkie - delikatne uderzenia zostawiają ślad.
9 lut 2024
Dzień dobry! Dziękujemy za Państwa opinię na temat naszego łóżeczka oraz za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami. Chcielibyśmy zaznaczyć, że wybrana przez Państwa wersja barierki to barierka zdejmowana, która jest nakładana na listwę, a nie mocowana na stałe z ramą łóżka. Co do zaślepek, warto zaznaczyć, że wykonujemy je w formie papierowej z myślą o bezpieczeństwie dzieci w przypadku ewentualnego połknięcia. Bardzo nam miło, że łóżko się Państwu podoba, a sam montaż nie sprawił problemu. Dziękujemy raz jeszcze i życzymy dobrego dnia!

Super sprzedawca

pierwotnie otrzymałem tylko 1 z 2 zamówionych materacy. Poza tym materace oraz obsługa zamówienia i naprawa ww. błędu na 5+
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za Państwa opinię i przepraszamy za sytuację związana z brakiem materaca. Cieszymy się, że udało nam się wspólnie błyskawicznie zareagować i dostarczyć brakujący materac tak szybko, jak to było możliwe. Doceniamy Państwa wyrozumiałość. Pozdrawiamy serdecznie!
18 sie 2023

Poprawić jakoś niektórych nawierconych otworów

Poprawić jakoś nawierconych otworów. Kupiłam łóżko piętrowe Aya. Niestety otwory na kołki łączące część dolną z górną są nawiercone nierówno (nie są prostopadłe) przez co nie da się nałożyć góry na dół równo - tak jest na wszystkich narożach.
21 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami opinią oraz za informacje co do otworów. Oczywiście priorytetowo jest to przekazane do działu technicznego, aby zwrócono uwagę i aby nigdy więcej nie było takiej sytuacji. Zapewniam, że będzie to dopilnowane. Oczywiście można przesłać nam zgłoszenie reklamacyjne na adres reklamacje@lanomeble.pl wskazując jaka sytuacja miała miejsce, a my postaramy się pomóc. Raz jeszcze dziękujemy i życzymy dobrego dnia!
17 lip 2023
Wszystko Ok. Realizacja w terminie, uprzejmy Pan, który wnosił łóżko do domu, instrukcja obsługi klarowna, samo składanie bezproblemowe. Jakość łóżka nie powala, ale po drewnie sosnowym nie można oczekiwać fajerwerków .
24 lip 2023
Dzień dobry, chcielibyśmy serdecznie podziękować za podzielenie się swoją opinią. To dla nas niezmiernie ważne, aby cały proces realizacji zamówienia aż po dostawę i montaż był bardzo sprawny i przyjemny. Takie oceny potwierdzają nam, że tak właśnie jest. Co do jakości staramy się, aby była ona na najwyższym poziomie, a łóżka wykonywane są z trwałego materiału jakim jest drewno sosnowe. Raz jeszcze dziękujemy i życzymy miłego dnia!
Ładne łóżko dwupoziomowe (z wysuwaną dokładką) dla dzieci. Jak zwykle instrukcja nie do końca czytelna ale dało się złożyć. Trochę skrzypi
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy serdecznie za podzielenie się opinią na temat naszego łóżka dwupoziomowego. Cieszymy się, że podoba się Państwu estetyka i funkcjonalność produktu. Jesteśmy wdzięczni za informację dotyczącą instrukcji. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z czytelnością. Przekażemy Państwa uwagi do odpowiedniego działu, aby poprawić jakość instrukcji i uczynić proces montażu bardziej intuicyjnym. Dziękujemy za zaufanie i pozdrawiamy serdecznie!
5 paź 2023

Ogólnie łóżeczko bardzo ładne, z kilkoma uwagami

Ogólnie łóżeczko bardzo ładne, ładnie wykonane, wszystko dobrze spasowane. W kilku miejscach można by się przyczepić do jakichś mniej estetycznie wykończonych miejsc, ale to jednak drewno więc to do wybaczenia - w paczkach jest też farba do uzupełnienia takich drobnych ubytków. Dostawa zgodnie z przewidywaniami, dostawca informował na bieżąco o której i kiedy się pojawi. Oceniam na 4/5 z uwagi na dwie rzeczy - niestety, praktycznie wszystkie śruby są widoczne i można je zaślepić jedynie zaślepkami (są załączone) - to niestety jest zawsze widoczne, materiał się też inaczej starzeje i z reguły po czasie te kółeczka żółkną i lubią odpadać - warto przemyśleć system montażu ze schowanymi śrubami, szczególnie w szufladach - w żadnych innych meblach nie mam widocznych śrub na frontach. Druga rzecz to sprawiająca wrażenie mało solidnej barierka demontowalna - trzyma się jedynie na wyżłobieniach w słupkach i obawiam się, że przy mocniejszym nacisku dziecka może się wyłamać. Skoro już jest tyle otworów w słupkach (wiele zupełnie niepotrzebnych swoją drogą, gdyż są to elementy "uniwersalne") warto by było dodać mocowanie na jedną lub dwie śruby - ja zamierzam nawiercić otwór w słupku barierki i przez słupek wkręcić jedną dodatkową konfirmatkę 7x70. PS. W załączonych elementach były 3 konfirmatki 7x50 zamiast 7x70 - mi to akurat problemu nie sprawiło, za to większość elementów była z drobnym zapasem :)
6 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami Państwa odczuciami po zakupowymi i wskazówkami co powinniśmy mieć na uwadze. Bardzo to dla nas ważne, ponieważ dzięki temu możemy nadal się rozwijać i doskonalić. Cieszymy się, że generalnie są Państwo zadowoleni z realizacji zamówienia, zakupu i wykonania łóżka. Jeśli chodzi o kwestie widoczności mocowań to oczywiście przekażemy tę uwagę do działu technicznego w celu weryfikacji, czy możliwe jest tutaj zastosowanie innych rozwiązań. Do takich miejsc dodajemy zaślepki, aby jak najmniej były one widoczne. Odnośnie barierki zdejmowanej to właśnie taka jest jej zasada, aby była nakładana na listwę bez konieczności przykręcania jej do ramy łóżka. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie jeśli w ciągu dnia chcemy mieć więcej przestrzeni do przesiadywania, a zabezpieczenie potrzebne jest tylko na noc podczas snu. Taka barierka jest jak najbardziej stabilna i nie wymaga stałego montażu. Jeszcze raz dziękujemy za cenne uwagi. Pozdrawiamy i życzymy dobrego dnia!
19 maj 2023
łóżko samo w sobie bardzo ok, materace średnie bardzo słabe pokrowce o ile można je tak nazwać. W stelażach przydałoby się więcej szczebelek co najmniej po 3 sztuki do stelażu ponieważ dzieciom wpadają nogi przy końcach materaców. 3 łóżko oraz szuflady myślałem, że będą na jakiś prowadnicach żeby tak nie latały jak wolne elektrony i niestety 3 łóżko bardzo mocno skrzypi. Bardzo miły i pomocny Pan, który dostarczył łóżko, dobry kontakt z firmą. Montaż prosty i zrozumiały można samemu złożyć całe łóżko.
19 maj 2023
Dzień dobry, dziękujemy za wysoką ocenę i wskazane uwag. W przypadku łóżek piętrowych dodatkowy wysuwany pokład snu stanowi osobny element i nie jest połączony z łóżkiem, aby można było bez problemowo wysunąć je na dowolną odległość oraz aby w miarę konieczności mogło stanowić osobny pokład snu stąd m.in taka konstrukcja. Jeśli chodzi o deski stelażowe są one dostosowane w odpowiedniej ilości do danego rozmiaru łóżka, ale jeśli jest potrzeba zwiększenia ich ilości istnieje możliwość zakupu dodatkowych desek. Jeśli chodzi o skrzypienie łóżka oczywiście nie powinno mieć ono miejsca i w każdym momencie można się z nami skontaktować, a my będziemy starali się pomóc. Takie zgłoszenie można nam przesłać na adres mailowy reklamacje@lanomeble.pl podając adres dostawy oraz opis sytuacji, a my skontaktujemy się i pomożemy. Dziękujemy raz jeszcze i życzymy miłego dnia!
18 paź 2023
Realizacja zamówienia przebiegła pomyślnie, produkt dostarczony w terminie, klient jest informowany o każdym etapie przetwarzania zamówienia. Jakość materiału z którego wykonany został mebel tez na duży plus, jednak instrukcja składania mebla pozostawia wiele do życzenia, mocno nieczytelna i mało przejrzysta. Mebel niby nie skomplikowany, ale bazując na instrukcji przy montażu można nie potrzebnie stracić bardzo dużo czasu i nerwów.
19 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią dotyczącą naszego produktu i procesu zamówienia. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z przebiegu zamówienia oraz jakości naszego mebla. Państwa głos jest dla nas niezwykle ważny, ponieważ pomaga nam stale doskonalić nasze produkty i usługi. Co do instrukcji składania mebla, przykro nam, że sprawiła ona trudności. Przekazaliśmy uwagę do działu technicznego i będziemy nad nią pracować, aby zapewnić bardziej czytelną i przejrzystą instrukcję montażu. Rozumiemy, że klarowna instrukcja może znacznie ułatwić proces montażu mebla i zaoszczędzić czas oraz nerwy naszym klientom. Dziękujemy za cenne uwagi, które pomagają nam polepszyć nasze produkty i usługi. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy dobrego dnia!