lanomeble.pl- Logo - Opinie

lanomeble.pl

Opinie (473) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (706)

Ważny od: 25 sty 2022
lanomeble.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 cze 2023
Świetna obsługa klienta, od momentu wyjaśnień przed zakupem, poprzez złożenie zamówienia i bardzo szybką realizację, aż do bezproblemowego dostarczenia mebli pod dom. Jedyna sugestia dotycząca udoskonaleń dotyczy instrukcji montażu mebli - trzeba przyznać otwarcie, że poziom szwedzkiego sklepu meblowego to nie jest. Trochę trzeba było pogłówkować i pozastanawiać się, żeby zmontować łóżko piętrowe (zamiast obiecanych 2-3 godzin, zajęło to ponad 4 - ale się udało). Sam mebel jest solidny i dobrze wykonany - jakość bez zastrzeżeń.

12 wrz 2023
Złożenie i realizacja zamówienia przebiegło sprawnie (łóżko piętrowe ADAŚ). podobało mi się, że otrzymywałam na bieżąco informacje, dotyczące statusu zamówienia. Zmontowanie łóżka przez pracownika Lano Meble również przebiegło sprawnie, ale niestety okazało się, że drabinka ocierając o bok łóżka powoduje uciążliwe skrzypienie (trzeszczenie), co zmusiło mnie do złożenia reklamacji. Od tej pory działania pracowników firmy już nie przebiegały tak sprawnie, jak wcześniej, musiałam kilka razy upominać się o przyjazd serwisanta, a jak przyjechał, to nie był przygotowany na naprawę, tylko potwierdził moje przypuszczenia odnośnie przyczyny. Po pewnym czasie do tej reklamacji przyjechał drugi pracownik (okazało się, że ten sam, który montował łóżko) i szybko zniwelował skrzypienie (brawo za pomysłowość), jednak można było zamontować od razu drabinkę tak, aby nie powodowała hałasu bez składania reklamacji i długiego oczekiwania na jej rozpatrzenie. Minusem tego łóżka są szuflady, których dna, po krótkim używaniu, wygięły się do dołu, powodując ocieranie o podłogę. Oczywiście wiedziałam, że nie można ich przeciążąć ponad dopuszczalny limit, ale włożyłam do nich tyle, ile się zmieściło, bo po to dokupiłam szuflady, żeby przechowywać w nich jak najwięcej z uwagi na mało miejsca w mieszkaniu. W przypadku szuflad firma powinna popracować nad ulepszeniem. Ogólnie firma warta polecenia, łóżko wygodne, stabilne i już nie trzeszczy. Warto pomyśleć o dokupieniu opcji dodatkowych: podwyższenie łóżka i poszerzenie go, a także wydłużenie, będzie wygodniejsze.

Opinie nt. sklepu lanomeble.pl

Świetny wybór łóżka trzyosobowego!

Łóżko Lanomeble pokazało mi się pierwsze co w Google po wpisaniu „łóżko trzyosobowe”. Ponieważ spodziewam się trzeciego dziecka, łóżko chciałam kupić już przyszłościowo. Sprawdziłam opinie na różnych grupach na Facebooku, wszystkie były pozytywne. Wybrałam najlepszy wariant do małego pokoju dzieci i zamówiłam. Do składania łóżka jest potrzeba na pewno dwóch osób. Wg instrukcji składanie szło bardzo szybko i sprawnie. Łóżko z drewna porządnego, widać staranność i precyzję. Wszyscy zadowoleni nawet pies :)
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za miłe słowa na temat naszego łóżka! Cieszymy się, że spełniło ono Państwa. To dla nas niezwykłe wyróżnienie. Wasze zadowolenie jest dla nas największą nagrodą! Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy serdecznie!
Dobrý den, rada bych ohodnotila nákup postele na lanonabytek, postel vypadá moc pekne, doručení, sestavení nábytku a komunikace obchodu skvela. Jediné, co mi na posteli trosku vadí, je provedení zaslepení sroubovanych části na viditelnych místech přelepene bílou kulatou nálepkou. Děti to asi brzo sloupnou. Je to celé o provedení. Myslím, ze poměr cena výkon ale odpovídá. Jeste čekáme na matrace. Pak se těšíme na spánek na posteli.
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dobrý den! Velmi děkujeme za Vaši zpětnou vazbu ohledně nákupu postele na lanonabytek. Jsme rádi, že Vás potěšila podoba postele, doručení, sestavení nábytku a komunikace s obchodem. Chceme Vás ujistit, že papírové naklejky, které používáme jako zašlepení, jsou zárukou bezpečnosti, zejména s ohledem na děti a možné riziko požití. Děkujeme ještě jednou a přejeme příjemný odpočinek!

Idealne lozko

Zakupione łóżko dla dziecka jest bardzo dobrej- wysokiej jakosci, solidnie wykonane z grubych kawalkow drewna. Latwe do zlozenia- instrukcja bardzo czytelna. Mamy wersje lakierowana w kolorze naturalnym, zadnych ubytkow. Mielismy czekac 3tyg a dostalismy paczke w 2. Gdybym mial kupic jeszcze raz to na pewno bym to zrobil w tym sklepie. Bardzo dlugo szukalismy takiego lozka i udalo sie znalezc. Polecam
29 kwi 2024
Dzień dobry! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni z wysokiej jakości wykonania i łatwości montażu naszego łóżka. Miło nam także słyszeć, że dostawa była szybka i zgodna z oczekiwaniami. To dla nas ogromna satysfakcja, że mogliśmy spełnić Wasze oczekiwania. Dziękujemy za rekomendację! Pozdrawiamy!
24 kwi 2024
Barierka ochronna która jest nakładana powinna być mocowana do ramy łóżka ponieważ rusza się na boki i z czasem może ulec zniszczeniu
25 kwi 2024
Dzień dobry! Dziękujemy za Państwa opinię! Doceniamy, że poświęciliście czas, aby podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Chcielibyśmy zaznaczyć, że barierka zdejmowana jest nakładana na listwę, a nie przykręcana, aby zapewnić swobodę korzystania. Jeśli barierka jest prawidłowo nałożona to jak najbardziej jest stabilnym zabezpieczeniem. Pozdrawiamy!
21 kwi 2024
Wszystko przebiegało sprawnie szybko profesjonalnie. Kontakt z firmą również bez zarzutu. Łóżka przepiękne zgodne z opisem i fotografiami. A nawet piękniejsze, dokładnie wykonanie. Polecam . Pięć gwiazdek. Dzieci zachwycone 🙃
23 kwi 2024
Dzień dobry! Dziękujemy za fantastyczną opinię! Cieszymy się, że wszystko przebiegło sprawnie, a łóżka przerosły Państwa oczekiwania. Zachwyt dzieci sprawił nam ogromną radość! Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy serdecznie!
20 kwi 2024
Obsługa, tempo, terminowość, produkt. Po prostu w skrócie wszystko na najwyższym poziomie. Jestem naprawdę w szoku, bo jest to druga firma, która ma to wszystko dobrze zorganizowane. Brawo dla całego zespołu!
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Bardzo dziękujemy za tak entuzjastyczną opinię! To dla nas ogromna radość wiedzieć, że spełniliśmy Państwa oczekiwania pod każdym względem. Cieszymy się niezmiernie. Pozdrawiamy serdecznie!
Łóżko ok, dostawa szybko. Z minusów - jeden element był "po zwrocie" i nie dało się go prawidłowo założyć. Na szczęście reklamacja została załatwiona "od ręki".
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy serdecznie za Waszą opinię! Bardzo cieszymy się, że łóżko spełniło Wasze oczekiwania i dostawa przebiegła sprawnie. Przepraszamy za drobny mankament z jednym elementem. Staraliśmy się jak najszybciej zareagować i cieszymy się, że reklamacja została załatwiona 'od ręki'. Doceniamy Waszą cierpliwość i zaufanie. Pozdrawiamy serdecznie!
Dobra komunikacja z firmą, Szybka dostawa, montaż też bez najmniejszych zastrzeżeń. Wszystko profesjonalnie i bardzo bardzo ok. Córa zachwycona nowym łóżkiem!
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za miłe słowa i pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasza dobra komunikacja, szybka dostawa oraz bezproblemowy montaż przyczyniły się do Państwa satysfakcji. Jest to dla naszej firmy wielkie wyróżnienie, a zadowolenie Państwa córki sprawia nam ogromną radość. Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy!
29 kwi 2024
Bardzo ładne łóżeczko piętrowe, dobrze wykonane, montaż (zamawialiśmy z montażem) bardzo szybki! Polecam serdecznie.
29 kwi 2024
Dzień dobry! Dziękujemy za Państwa pozytywny komentarz! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni z zakupu i montażu. To świetnie słyszeć, że spełniło ono Wasze oczekiwania pod względem estetyki i jakości wykonania. Dziękujemy za rekomendację!
Montażysta łóżka był bardzo miły, uczynny i szybki w działaniu. Szacunek dla jego profesjonalizmu.
23 kwi 2024
Dzień dobry! Dziękujemy za miłe słowa! Doceniamy zauważenie naszego profesjonalizmu i efektywności w działaniu. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i wybór naszych usług! Pozdrawiamy!
21 kwi 2024
Łóżko Marcin jest solidne jak na swoją cenę,jedna gwiazdka mniej za wysłanie niekompletnego łóżka
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Bardzo dziękujemy za szczere podzielenie się swoim doświadczeniem z zakupem łóżka Marcin. Doceniamy zarówno pozytywne uwagi dotyczące solidności tego łóżka, jak i zwrócenie uwagi na wysłanie niekompletnego produktu. Państwa opinia jest dla nas niezmiernie cenna. Obiecujemy przekazać informację o problemie z dostawą producentowi, aby podjął odpowiednie kroki w celu uniknięcia podobnych sytuacji w przyszłości. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zaufanie i zaangażowanie! Pozdrawiamy!
20 kwi 2024

Super kontakt, zamówiony produkt z najwyższej półki, wszystko jak najbardziej na plus :)
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za miłe słowa i pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Państwa oczekiwania, a kontakt z nami był satysfakcjonujący. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!
Łóżko jest idealne, podoba się dzieciom :) funkcja montażu przebiegła szybko i sprawnie
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy bardzo za miłe słowa! Cieszymy się, że nasze łóżko spełniło Państwa oczekiwania i przypada do gustu dzieciom. To dla nas ogromna radość widzieć, że nasze produkty przynoszą radość i zadowolenie. Dodatkowo, bardzo się cieszymy, że proces montażu przebiegł sprawnie i szybko. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i pozdrawiamy serdecznie!
26 kwi 2024
Solidność wykonania i łatwość montażu. jedna osoba w 1,5 h złożyła podwójne łóżko :)
29 kwi 2024
Dzień dobry! Dziękujemy za Państwa ciepłe słowa! Bardzo nas cieszy, że łóżko sprostało Waszym oczekiwaniom pod względem solidności i łatwości montażu. Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy serdecznie!
Ładne wykończenie,funkcjonalne łóżko dla dwójki dzieci
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za Państwa komentarz! Miło nam, że doceniacie estetykę i funkcjonalność naszego łóżka. Zawsze staramy się zapewnić wysoką jakość i praktyczne rozwiązania, więc cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy serdecznie!
Wszystko zgodnie z opisem. Jest ok
23 kwi 2024
Dzień dobry! Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Państwa oczekiwania. Państwa pozytywny komentarz jest dla nas bardzo ważny. Dziękujemy bardzo i pozdrawiamy serdecznie!
Wszystko super sprawie poszło
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Dziękujemy za świetną opinię! Cieszymy się, że wszystko spełniło Wasze oczekiwania. Państwa pozytywny feedback naprawdę dodaje nam skrzydeł i motywuje do dalszej doskonałości. Pozdrawiamy!
Sprawnie , szybko.
29 kwi 2024
Dzień dobry! Dziękujemy za Państwa feedback! Cieszymy się, że wszystko przebiegło sprawnie i szybko. Wasza opinia jest dla nas bardzo ważna. Dziękujemy za zaufanie i miłe słowa! Pozdrawiamy!
Super polecam
29 kwi 2024
Dzień dobry! Cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania! Dziękujemy za pozytywną opinię, która jest dla nas ogromną motywacją. Pozdrawiamy serdecznie!
Wszystko super
Odpowiedź ze sklepu lanomeble.pl
Dzień dobry! Bardzo nam miło słyszeć, że wszystko spełniło Państwa oczekiwania! Tak pozytywny feedback jest dla nas inspiracją. Pozdrawiamy!