kultowealkohole.pl/

Opinie (245) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (245)

Ważny od: 5 gru 2023
kultowealkohole.pl/ spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zamawiałem wiele razy, nigdy nie było najmniejszych problemów. Mam porównanie ze sklepem online z zionej góry, tam co drugie zamówienie nie dochodziło z powodu uszkodzenia lub było opóźnione. Tutaj działają jak w zegarku. Pozdrawiam.

Przesyłka nie została dostarczona. Kurier nie dzwoni przed wizytą. Był ok godz. 11-13tej (byłem w pracy jak ok. 75% ludzi w tym czasie). Zostawił przesyłkę 3,5km od domu. Przesyłka to 10 kg. Jestem po zabiegu i nie mogę nosić ciężkich rzeczy...więc nie odbiorę tej przesyłki z punktu. Przesyłka więc wróci do Was. Kropka. Wybraliście Państwo do dostaw najbardziej "dziadowską" firmę kurierską na rynku ...moim zdaniem.

Opinie nt. sklepu kultowealkohole.pl/

Odpowiedź ze sklepu kultowealkohole.pl/
Dziękujemy za opinię. Polecamy się na przyszłość.
25 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu kultowealkohole.pl/
Przykro nam że nie spełniliśmy Pana oczekiwań. Postaramy się w przyszłości zapewnić lepszą obsługę.
14 kwi 2024
Świetna dostawa . Bardzo jestem zadowolony z zakupu a osoba obdarowana jeszcze bardziej. Przesyłka ok. na pewno nie raz do WAS zaglądnę Pozdrawiam Bogusław
Odpowiedź ze sklepu kultowealkohole.pl/
Takie opinie dodają nam skrzydeł! Dziękujemy za wybór naszego sklepu i za miłe słowa.

dostawa super a w sklepie trochę braków

dostawa i jakość pakowania - bez zarzutów Szkoda, że na stronie brakuje wielu win - jestem fanem wina i chciałbym, żeby dostępne były wszystkie, które macie w ofercie. Niestety część butelek jest od dawna niedostępne, chociażby z RPA czy Hiszpanii również tych z wyższych półek cenowych.
Odpowiedź ze sklepu kultowealkohole.pl/
Dziękujemy za informacje przyjrzymy się tej sprawie. Zachęcamy natomiast do dalszych zakupów.

tak trzymać!

jesteście perfekcyjnie szybcy i dokładni. Przesyłki są pakowane bardzo profesjonalnie, zawsze docierają nienaruszone i nic nie jest zniszczone. Obsługuje Was bardzo dobra firma kurierska (przynajmniej na moim terenie są bez zarzutów), kurierzy są bardzo uczynni.
Odpowiedź ze sklepu kultowealkohole.pl/
Dziękujemy za miłe słowa, takie komentarze wiele dla nas znaczą. Polecamy się na przyszłe zakupy.

Polecam!

Całkiem niezły wybór alkoholi w bardzo przyjaznych cenach. Paczka dotarła do mnie w nienaruszonym stanie. Trunki zostały doskonale zapakowane. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu kultowealkohole.pl/
Dziękujemy za miłe słowa! Twój entuzjazm motywuje nas do dalszej doskonałej obsługi.
Firma z bardzo dobrym kontaktem z klientem - polecam, bardzo szybka i profesjonalna obsługa Za to ups który rzuca paczkami nie polecam
Odpowiedź ze sklepu kultowealkohole.pl/
Niezmiernie nas cieszą takie komentarze. Zachęcamy do dalszych zakupów.
Dzień dobry, Jestem zadowolona z zakupów. Termin realizacji ekspresowy oraz cena produktu bardzo korzystna. Pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu kultowealkohole.pl/
To dla nas zaszczyt, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania. Dziękujemy za Twoją ocenę!
Dobre ceny, szybka dostawa. Ustalenie dostawy do domu, najlepiej sobota kiedy jest dzień wolny od pracy.
Odpowiedź ze sklepu kultowealkohole.pl/
Dziękujemy za komentarz sprawdzimy czy istnieje taka możliwość.
7 kwi 2024
Wszystko sprawnie i zgodnie z zamówieniem. Proponuję poszerzyć asortyment. Gorąco polecam 🙂
Odpowiedź ze sklepu kultowealkohole.pl/
Szybko, sprawnie i na czas. Jednego dnia zamawiasz, a na drugi dzień barek pełny.
Odpowiedź ze sklepu kultowealkohole.pl/
Dziękujemy za miłe słowa, takie komentarze wiele dla nas znaczą. Polecamy się na przyszłość.
Bardzo szybka dostawa, towar świetnie-bezpiecznie zapakowany. Pozdrawiam!
Odpowiedź ze sklepu kultowealkohole.pl/
Dziękujemy za komentarz. Zachęcamy do dalszych zakupów na naszej stronie.

Pełny profesjonalizm

Bardzo szybka dostawa.Towar zgodny z zamówieniem i dobrze zabezpieczony.
Odpowiedź ze sklepu kultowealkohole.pl/
Niezmiernie nas cieszą takie komentarze. Zachęcamy do dalszych zakupów.
Świetnie zapakowane i zabezpieczone do transportu, szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu kultowealkohole.pl/
Bardzo nas cieszy taki komentarz. Polecamy się w przyszłości.

Obsługa idealna.

Błyskawiczna przesyłka, towar świetnie zapakowany. Obsługa idealna.
Odpowiedź ze sklepu kultowealkohole.pl/
Niezmiernie cieszy nas Pańska opinia. Zapraszamy do kolejnych zakupów.
Dobry towar, doskonale zapakowany, polecam zakupy, szybko, płynnie
MG
Maria G.
Świdnica
Firma rzetelna, dostawy szybkie i super zapakowane. Polecam w 100%
Odpowiedź ze sklepu kultowealkohole.pl/
Bardzo nas cieszy taki komentarz. Polecamy się w przyszłości.
14 kwi 2024
Jeżeli macie coś robić lepiej to proszę o pełny asortyment win :)
Odpowiedź ze sklepu kultowealkohole.pl/
Dziękujemy za pozytywny komentarz. Zapraszamy do kolejnych zakupów w naszym sklepie.
23 mar 2024
Dobre ceny, świetnie zapakowane. Jestem bardzo zadowolony
Odpowiedź ze sklepu kultowealkohole.pl/
Cieszymy się z każdego zadowolenia klientów. Polecamy się na przyszłość.
6 kwi 2024
Świetna obsługa klienta,bardzo szybka wysyłka . Polecam
Odpowiedź ze sklepu kultowealkohole.pl/
Twoje słowa sprawiły nam ogromną radość! Dziękujemy za wsparcie i zaufanie.