Bonafora.pl- Logo - Opinie

Bonafora.pl

Opinie (294) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (294)

Ważny od: 7 sie 2023
Bonafora.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zamówienia w sklepie Bonafora.pl realizowane są bardzo szybko. Produkty pięknie zapakowane. Świetny kontakt ze sklepem. Zamawiałam czarną torebkę kopertówkę z pszczółką Laura Biaggi - na żywo jest jeszcze piękniejsza. Solidnie wykonana ze szczególną starannością i dbałością o detale. Polecam zakupy na Bonafora.pl :)

4 lut 2024
To masakra ktoś w firmie nie zna się na kolorach bo zamawialiśmy brązowe dwie torebki a dostarczono nam cappuccino i ten kolor nam nie odpowiada i torebka traci swój urok bo czekaliśmy na brązową .Nie mówię jakby kosztowały po 100zł za sztukę to pomyślałabym że się nie znają ale po 200 za sztukę to już nie powinno być takich przewałek i już nikomu nie polecę tej firmy .Chciałam sobie zrobić prezent urodzinowy atu taki pech .A nawet nie wiem jak zwrot bo nigdy tego nie robiłam i wszystkie papiery zostały wyrzucone bo nigdy zwrotu nie robiłam ale moje wściekłość nie zna granic.

Opinie nt. sklepu Bonafora.pl

7 lis 2023
Na zdjęciu torebka wygląda lepiej niż w rzeczywistości w koło zamków się strzępi
Odpowiedź ze sklepu Bonafora.pl
7 lis 2023
Szanowna Pani, dziękujemy za opinię. Ten model cieszy się dużym powodzeniem i nie mieliśmy do tej pory reklamacji. Jeśli zauważyła Pani problem, to prosimy o kontakt. Może Pani również dokonać zwrotu torby a w formularzu zwrotu zaznaczyć powód - to dla nas ważne wskazówki. Zawsze zależy nam aby Klientki były zadowolone. Słyniemy również z tego, że szybko rozwiązujemy powstające problemy.
4 wrz 2023
Usługa ok. ale towar nie
Odpowiedź ze sklepu Bonafora.pl
5 wrz 2023
Pani Beato, dziękujemy za opinię i za wiadomość, że jest Pani zadowolona z naszej obsługi Klienta to dla nas i dla naszych Klientów ważna informacja. Szkoda, że tylko 2 gwiazdki :(