pielegnacjaobuwia.pl- Logo - Opinie

pielegnacjaobuwia.pl

Opinie (153) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4556)

Ważny od: 25 wrz 2013
pielegnacjaobuwia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zamówilem ramki o wymiarach wewnętrznych 30 x 10 x 3. Dostałem ramki wymiarach 30 x 10 x 2.5 , wykonane z drutu o średnicy 2.5 mm. Nie reklamowłem gdyż nie było na to czasu. Zaakceptowałem i zastosowałem. Duży plus dla firmy za sprawne załatwienie i miłą obsługę. Sugeruję , aby obsługa została zaopatrzona w suwmiarkę . Pozdrawiam Japal

9 sie 2023
miła obsługa, szybka dostawa, bez zarzutu ale niestety po zamówieniu i opłaceniu okazało sie że nie ma tylu par skarpet , które zamówiłam. doliczając koszty wysyłki wyszła mi cena za parę wyższa niz planowałam, uważam że powinno się kontrolować stan magazynowy i nie powinno9 być możliwości kupna towaru, którego nie ma już na stanie...więc ogólnie mieszane uczucia..

Opinie nt. sklepu pielegnacjaobuwia.pl

Ramki

Zakupiłam zestaw do renowacji skóry i okazał się rewelacyjny ,szczególnie farba do skóry i kolor dokładnie taki jak potrzebowałąm. Jestem bardzo zadowolona.Szybka dostawa , doskonałej jakości produkt.
6 lut 2024
Pełna satysfakcja. Szybka i profesjonalna realizacja zamówienia . Świetny kontakt. Anna
5 lut 2024
Bardzo szybka obsługa, dostawa zgodna z zamówieniem.
8 lut 2024

Wszystko super

Bardzo udane zakupy, szybko i sprawnie
9 lut 2024
Szybka wysyłka i oczekiwany artykół
7 lut 2024
Wszystko OK. Gorąco polecam.
9 lut 2024

Dobry sklep.