pielegnacjaobuwia.pl- Logo - Opinie

pielegnacjaobuwia.pl

Opinie (161) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4614)

Zamówilem ramki o wymiarach wewnętrznych 30 x 10 x 3. Dostałem ramki wymiarach 30 x 10 x 2.5 , wykonane z drutu o średnicy 2.5 mm. Nie reklamowłem gdyż nie było na to czasu. Zaakceptowałem i zastosowałem. Duży plus dla firmy za sprawne załatwienie i miłą obsługę. Sugeruję , aby obsługa została zaopatrzona w suwmiarkę . Pozdrawiam Japal

9 sie 2023
miła obsługa, szybka dostawa, bez zarzutu ale niestety po zamówieniu i opłaceniu okazało sie że nie ma tylu par skarpet , które zamówiłam. doliczając koszty wysyłki wyszła mi cena za parę wyższa niz planowałam, uważam że powinno się kontrolować stan magazynowy i nie powinno9 być możliwości kupna towaru, którego nie ma już na stanie...więc ogólnie mieszane uczucia..

Opinie nt. sklepu pielegnacjaobuwia.pl

7 kwi 2024
Wytwarzać i sprzedawać wyroby, które nadają się do użytku.

Ramki

25 paź 2023

Kacperek - pełna profeska

Zakupy w tym sklepie to pełen profesjonalizm. Kupowałem co prawda jeden konkretny rodzaj asortymentu, ale jego wybór w sklepie internetowym nie stanowił problemu, opis był jasny, zdjęcia wyraźne i prezentujące najważniejsze cechy produktu. Jestem zadowolony z zakupów.
Często robimy zakupy i jesteśmy zawsze bardzo zadowoleni, wszystko na najwyższym poziomie, duża dostępność produktów, rabaty, polecamy i będziemy korzystać dalej u Państwa, pozdrawiam ekipa Clean Shoes Częstochowa
Szybka realizacja zamówienia zachęca do korzystania z Waszych usług. Zamówione produkty do renowacji skóry , bardzo dobre. Efekt po renowacji zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Jestem bardzo zadowolona.
24 lut 2024
Zakupiłam zestaw do renowacji skóry i okazał się rewelacyjny ,szczególnie farba do skóry i kolor dokładnie taki jak potrzebowałąm. Jestem bardzo zadowolona.Szybka dostawa , doskonałej jakości produkt.
JK
justyna k.
piekary slaskie
25 paź 2023
POLECAM zaopatruję się od kilku dobrych lat - profesjonalna i pomocna obsługa :) jestem klientem wymagającym i zadowolonym - Rekomenduję w 100%
24 sie 2023
Jeszcze lepiej? MOŻE WYSYŁAJCIE TOWAR BEZPŁATNIE plus jakaś nagroda pieniężna za zamówienie!
6 lut 2024
Pełna satysfakcja. Szybka i profesjonalna realizacja zamówienia . Świetny kontakt. Anna
25 wrz 2023
Wszystko w jak najlepszym porządku. Towar zgodny z opisem, szybka wysyłka. Polecam.
12 paź 2023
Zakupione produkty dotarly dobrze zabezpieczone i zgodne z opisem i zamowieniem.
28 lis 2023
Generalnie profesjonalna obsługa. Szybko sprawnie, szybko. POLECAM!!!