ford.sklep.pl- Logo - Opinie

ford.sklep.plOpinie

ważny od: 7 wrz 2016
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep ford.sklep.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie ford.sklep.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 7 wrz 2016
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu ford.sklep.pl

1 wrz 2022
Na szczególną pochwałę zasługuje najwyższej jakości kontakt z klientem i fachowe doradztwo przy zakupie części, poparte szeroka wiedzą i doświadczeniem z zakresie budowy i eksploatacji samochodów. Na uwagę zasługuje również znajomość niezawodności elementów produkowanych przez poszczególnych producentów. Co równie ważne, doradca kieruje się interesem kupującego odradzając zakup zbędnych elementów i proponując zakup części charakteryzujących się wysokim wskaźnikiem jakości do ceny.

9 kwi 2022
Sprzedawca podczas kontaktu telefonicznego ze spora niechęcią odpowiedział że towar zakupiony chyba będzie dobry, on tego nie wie. Jeśli prowadzi się sprzedaż internetowa części samochodowy to trzeba wiedzieć co do czego pasuje, służyć rada i wsparciem. Ogólnia niechęć sprzedawcy i arogancja. W przyszłości skorzystam z innego sklepu

Opinie nt. sklepu ford.sklep.pl

29 wrz 2022
Niesłowni! Wysyłają e-maila że przesyłka wysłana człowiek ustawia mechanika a tu się okazuje że wcale nie wysłana część! Gdybyśmy się nie upomnieli to pewnie do tej pory by do mnie nie dotarła!
Odpowiedź ze sklepu ford.sklep.pl
30 wrz 2022
Faktycznie doszło do pomyłki. Zamówienie otrzymało błędny status co spowodowało wygenerowanie powiadomienia mailowego. Na szczęście sytuacja wyjaśniona w ciągu kilku minut od zgłoszenia. Przepraszamy za problem.
21 wrz 2022
Przysłali towar niezgodny z opisem.
13 sie 2022
Jestem zaskoczony postawa państwa sklepu. Wysłałem do państwa pod wskazany adres paczkę pocztową z częścią, którą zwracam i dostałem informację że paczka została odesłana do mnie ponieważ nikt u was nie raczył jej odebrać. Zwracam uwagę, że jestem państwa stałym klientem.
25 cze 2022
Zakupiłem wycieraczki na szybe do ford focus Mk3 miały być orginaly motorcrafta, po otrzymaniu okazało się że motorcrafta było tylko pudełko reszta to Valeo które kosztuje o połowę mniej na allegro niż te które miały być orginalne.. Nie polecam
17 cze 2022
Minęło 7 dni i nadal nie otrzymałem towaru tylko informacje że moje zamówienie wysłano omyłkowo do innego klienta. Sklep czeka na zwrot towaru i dopiero wyślą go do mnie.za towar zapłaciłem a go nie mam , porażka.
15 kwi 2022
Obsluga do bani Osoba która odbiera telefony jak by za karę musiał siedzieć i udzielać informacji bo przecież wszyscy muszą się znać dlaczego tyle pytań. Masakra
26 lip 2022
20 mar 2022