ford.sklep.pl- Logo - Opinie

ford.sklep.pl

Opinie (1104) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (14 265)

Najistotniejsza pozytywna opinia

31 paź 2023
Produkt wyglądał jak ze zwrotu Był ewidentnie rozpakowany przetargana naklejka oryginalna Forda Należało zapytać czy taki produkt można wysłać Zamawiany był nowy …

Najistotniejsza negatywna opinia

29 paź 2023
Otrzymałem otwarty olej z zerwaną plombą. W dodatku brakowało około 100ml, a opakowanie było suche i czyste bez śladów oleju. Sklep nie poczuwa się do winy i twierdzi, że nie ma o co "kruszyć kopii". Dodam że olej kosztuje prawie 200zł/litr. Dla mnie porażka i brak profesjonalizmu. Edit po odp. ford.sklep.pl: zwykłe kłamstwo, że w pierwszej kolejności został zaproponowany mi zwrot i to bezkosztowy

Opinie nt. sklepu ford.sklep.pl

29 paź 2023
Odpowiedź ze sklepu ford.sklep.pl
2 lis 2023
Korespondencja wciąż jest, ciężko dyskutować z faktami. Chyba się Pan nie spodziewał, że mamy możliwość ustosunkowania się do opinii :)
31 sty 2024

Beszczelność pracownika

Pan stwierdził że jedna z 4 świec które chciłem oddać była używana. Na gwincie świecy były 3 paproszki kurzu pewnie zdmuchnąłem je przy nim i zleciały. Pan nadal twierdził że ta świeca była używana i nie przejął jej z powrotem. Nie chodzi o te 30zł za swiecę tylko o fakt potraktowanie mnie jak oszusta. Miałem kupić inne świece ale sklep ten będę omijać z daleka.
29 wrz 2023

próba dopasowania została uznana za używanie

część została przymierzona i nie pasuje, w ten sam dzień odesłana, po odesłaniu została uznana za używaną i zwrot został odrzucony
31 paź 2023
Brak słów, konsultant potrafi kłamać nawet w odpowiedzi na ocenę klienta.
Odpowiedź ze sklepu ford.sklep.pl
2 lis 2023
Ale o jakie rzekome kłamstwo chodzi i jaką ocenę ?
4 paź 2023
Za szybkość realizacji 5, za dostępność części 5 , za doprowadzające do szału wiadomości o tym jak ważna jest opinia 1.
8 paź 2023
fatalna wyszukiwarka produktów,serwis telefoniczny -odebrał jakiś gbur
31 paź 2023
Obsługa klienta posprzedażowa kompletne dno. Nie polecam
8 paź 2023
Wysłano inny towar