ford.sklep.pl- Logo - Opinie

ford.sklep.plOpinie

ważny od: 7 wrz 2016
data aktualizacji: 28 wrz 2022
Sklep ford.sklep.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie ford.sklep.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 7 wrz 2016
data aktualizacji: 28 wrz 2022

Opinie nt. sklepu ford.sklep.pl

5 lis 2021
Dzień dobry Co do procedury, to nie mam zastrzeżeń. Wszystko poszło gładko. Spodziewałem się możliwości odbioru poprzez paczkomat. Ale akurat tej wersji nie było. Ale mam sugestię,jak poszerzyć Państwa ofertę. Proponuję,aby po wybraniu do koszyka oleju, program proponował inne pozycje potrzebne do wykonania przeglądu: filtr oleju,filtr kabinowy,filtr powietrza, świece itp. Oczywiście wcześniej powinien być wymagany nr nadwozia, aby program proponował części dla konkretnego samochodu. Pozdrawiam S.P.

9 kwi 2022
Sprzedawca podczas kontaktu telefonicznego ze spora niechęcią odpowiedział że towar zakupiony chyba będzie dobry, on tego nie wie. Jeśli prowadzi się sprzedaż internetowa części samochodowy to trzeba wiedzieć co do czego pasuje, służyć rada i wsparciem. Ogólnia niechęć sprzedawcy i arogancja. W przyszłości skorzystam z innego sklepu

Opinie nt. sklepu ford.sklep.pl

1 wrz 2022
Na szczególną pochwałę zasługuje najwyższej jakości kontakt z klientem i fachowe doradztwo przy zakupie części, poparte szeroka wiedzą i doświadczeniem z zakresie budowy i eksploatacji samochodów. Na uwagę zasługuje również znajomość niezawodności elementów produkowanych przez poszczególnych producentów. Co równie ważne, doradca kieruje się interesem kupującego odradzając zakup zbędnych elementów i proponując zakup części charakteryzujących się wysokim wskaźnikiem jakości do ceny.
Towar bez zarzutu i wszystkie elementy pasowały do modelu mojego pojazdu zgodnie z deklaracją sprzedawcy (m.in pełny zestaw filtrów). Kolejny zakup w tym sklepie i kolejny raz jestem zadowolony. Nieco za wysoki koszt przesyłki przy płatności za pobraniem. Jednak zdecydowanie polecam za dobry kontakt ze sprzedawcą, szybką wysyłkę, bezpieczne opakowanie oraz zgodność towaru z opisem.
Błyskawiczne realizacje zamówienia, jeśli towar jest w magazynie to faktycznie jest i następnego dnia odbieram w paczkomacie. Nie tak jak inni, dopiero zamawiają u dostawcy.
8 wrz 2022
Bezproblemowo, szybko i korzystnie cenowo. Dobra wyszukiwarka części. W niektórych kategoriach przydałyby się rysunki całego układu (w większości są).
6 wrz 2022
WSZYSTKO JEST SUPER I BARDZO PROFESJONALNIE I BARDZO DOBRE CENY ZA ORGINAŁY. SUPER SKLEP POLECAM WSZYSTKIM. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pewne, oryginalne części, szybka dostawa, fachowe doradztwo i dobry kontakt ze sklepem. Serdecznie polecam
31 sie 2022
It was very pleasant to receive a package on the next day. Greate job. Thanks!
Towar ok. W oryginalnych workach. Przesyłka mogła być tańsza.
Wysokiej jakości produkty w dobrej cenie.
Fachowa obsługa! Szybka dostawa! Polecam !
Wszystko zgodne z opisem. Szybka wysyłka.
Polecam. Korzystam od wielu lat.
Szybka obsługa i czas dostawy.
9 wrz 2022
Bardzo szybkie i pewne zakupy
30 sie 2022
Szybko ,sprawnie. Polecam.