ford.sklep.pl- Logo - Opinie

ford.sklep.pl

Opinie (1010) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (14 075)

Ważny od: 7 wrz 2016
ford.sklep.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

31 paź 2023
Produkt wyglądał jak ze zwrotu Był ewidentnie rozpakowany przetargana naklejka oryginalna Forda Należało zapytać czy taki produkt można wysłać Zamawiany był nowy …

26 cze 2023
Beznadziejna obsługa kupiłem komplet wahaczy po ich wyszukiwarce oczywiście dwa wahacze nie pasują pan powiedział że mogę je sobie sprzedać i kupić nowe,śruby w komplecie z pełnym gwintem żaden mechanik nie chciał ich montować mówić że tuleja wybije gwint na momencie pan ze sklepu oczywiście twierdził że takie daje producent w sklepie stacjonarnym oczywiście są śruby takie jakie mają być nie polecam absolutnie oczywiście żadnej opcji zwrotu niepasujących wahaczy bo pan twierdzi że to komplet gdzie w sklepach nie ma czegoś takiego jak komplet zawieszenia febi tzn oczywiście można je skompletować tak jak to pan zrobił to były moje ostatnie zakupy w tym sklepie

Opinie nt. sklepu ford.sklep.pl

29 kwi 2024
Bardzo rzetelny sklep. Kupowałam nakrętki do alufelg i chciałabym pochwalić obsługę sklepu bo rzetelnie odpowiedzieli na moje pytania przed jak i po zakupie. Przesyłka przyszła błyskawicznie, praktycznie zaraz po złożeniu zamówienia towar był gotowy do wysyłki i po niespełna 24h był do odbioru w paczkomacie
10 maj 2024
Sklep godny polecenia. Jsko kobieta jestem bardzo zadowolona i jeżeli będę potrzebowała pomocy skorzystam bardzo chętnie po raz kolejny
Super profesjonalną obsługa. Szybkie terminy realizacji. Szkoda że nie ma zniżki za lojalność na kartę stałego klienta.
Pełna profeska, szybka wysyłka, wycieraczki pracują idealnie, warte swojej ceny Polecam sklep

Zamówienie dotarło bardzo szybko, było dobrze zabezpieczone na czas transportu. Polecam
13 maj 2024
Zamówienie szybko zrealizowane. Kierunkowskaz idealnie pasował i jest dobrej jakości.
8 maj 2024
Świetny kontakt i bardzo szybka wysyłka. Polecam serdecznie i zapraszam do kupowania
Szybka realizacja zamówienia , przejrzysta możliwość poruszania się po stronie .
ŁM
Łukasz M.
Krapkowice

Dostałem wyczerpującą odpowiedź na zadane pytania, polecam i pozdrawiam
12 maj 2024
zawsze solidnie, zawsze na czas, bardzo dobra obsługa na poziomie
13 maj 2024
Ekspresowa dostawa, towar w pełni zgodny z zamówieniem. Polecam!
8 maj 2024

Zakupy ok. Jedyny minus to brak możliwości zwrotu bez opłaty
Bardzo sprawna obsługa, towar odpowiednio zabezpieczony
9 maj 2024
Dobre ceny i terminowość realizacji zamówienia

Polecam sklep.

Szybka wysyłka. Produkt zgodny z zamówieniem.
10 maj 2024
Profesjonalne doradztwo potrzebnego produktu.
10 maj 2024
Przesyłka przyszła zbyt szybko ;) Polecam.
28 kwi 2024
Szybkość reakcji i realizacji zamówienia
12 maj 2024
Szybka dostawa . Towar zgodny z opisem.
10 maj 2024
Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem